WhatsApp 8 kişiye kadar video görüşmeleri yapılmasına izin verecek

Bu konuyu okuyanlar

allura

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
Dünyanın en önemli mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp da görüntülü görüşme pazarından daha büyük bir pay almaya hazırlanıyor.

1587461281961.png

Corona virüs salgını nedeniyle büyük çoğunluğumuzun evlerimizden çalıştığı bu zor günlerde online video görüşmeleri yapmamızı sağlayan uygulamalar imdadımıza yetişti. Hem iş toplantıları için hem de yakınlarımızla görüşmek için video görüşmeleri yapmamızı sağlayan pek çok uygulama bulunuyor.

Zoom, Houseparty ve Duo gibi uygulamalar Corona virüs salgını ile mücadele ettiğimiz bu süreçte oldukça popüler hale geldiler. Dünyanın en önemli mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp da görüntülü görüşme pazarından daha büyük bir pay almaya hazırlanıyor.

WhatsApp ile ilgili yaptığı başarılı sızıntı haberleri ile tanınan WABetaInfo, WhatsApp'ın yakın zaman sonra 8 kişiye kadar video görüşmeleri yapılmasına izin vereceğini duyurdu. WhatsApp'ın şu ana kadar 4 kişiye kadar videolu görüşmeler yapılmasına olanak tanıdığını da ekleyelim.

Karşılaştırmak gerekirse Houseparty 8, Google Duo ise 12 kişiye kadar görüntülü görüşmeler yapılmasına olanak tanıyor.

oguztech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Duo da kişilerin görüntü yerleri değişiyordu. Diğer uygulamalarda var mı bilmiyorum. Ekrana sığmadığı için mi sebebi nedir bilmiyorum ama konuşurken kimse sabit kalmıyordu bu da baya sinir bozucuydu :) buna da çare bulursa WP can olur gene :)

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Duo da kişilerin görüntü yerleri değişiyordu. Diğer uygulamalarda var mı bilmiyorum. Ekrana sığmadığı için mi sebebi nedir bilmiyorum ama konuşurken kimse sabit kalmıyordu bu da baya sinir bozucuydu :) buna da çare bulursa WP can olur gene :)
O konuda bilgim yok ama gerçekten düşünmesi bile sinir bozucuydu. Hiç o kadar kişi ile görüntülü konuşmadığım için bilgim yoktu ne yazık ki. Sayende siniri yine hissettim

oguztech

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
O konuda bilgim yok ama gerçekten düşünmesi bile sinir bozucuydu. Hiç o kadar kişi ile görüntülü konuşmadığım için bilgim yoktu ne yazık ki. Sayende siniri yine hissettim
valla baya kötü bir durum. arkadaş konuşuyo sol üst köşede :) bir anda sağ alta geçiyo falan sinir bozucuydu haha

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
valla baya kötü bir durum. arkadaş konuşuyo sol üst köşede :) bir anda sağ alta geçiyo falan sinir bozucuydu haha
Ben çocuğu ararken anlattığı şeyi anlayamam :) Dikkatimi veremem yani :D

Son mesajlar