son günlerde kimsenin huawei önermemesinin nedeni

Bu konuyu okuyanlar

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
anketlere ve telefon önerisi istenen başlıklara bakınca fark ettim. artık eskisi kadar huawei önermiyorlar. tamam iyi değil de hene de bi fanboy u çıkardı. o kadar mı f/p den uzaklaştılar? yoksa google mı çekildi sonunda. hiç takip etmiyorum huawei yi

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Ben şahsen amiral gemilerini seviyorum ama her ne kadar HMS idare ederse de Google servisleri olmayan bir telefona 9K ver diyemiyorsun adama. O kadar para vereceksin apk peşinde koşturacaksın.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Ben şahsen amiral gemilerini seviyorum ama her ne kadar HMS idare ederse de Google servisleri olmayan bir telefona 9K ver diyemiyorsun adama. O kadar para vereceksin apk peşinde koşturacaksın.
hani eski modelleri fln öneren de çıkmıyo ki

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Huawei P20 Lite öneriyorm.
Aha, önermiş birisi.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Google mobil servislerinin yeni modellerinde olmaması, sanki önceki modellerinde de olmayacak algısı yayılıyor yanlış olarak. Rakip markalarda bu yanlış bilgiyi özellikle yayıp insanların kafasını karıştırıyorlar. Bununla birlikte fiyat performans olarak da bir ölçüde geri kaldı diyebiliriz . Şu anda Nova 5T, P smart Pro, P30 ve P30 Lite aslında kalite olarak önerilebilir diye düşünüyorum. Ama Mate 30 ve P40 serisiyle birlikte kendisine ait Huawei mobil servisininde gelişmesiyle çok kısa sürede yine en çok önerilen telefon markası olacaktır görüşündeyim. Sizi bilmiyorum ama sektördeki Google hegemonyasının bundan sonra kalkacak olması, sadece Google'ın istediklerine bağlı kalmıyor olmak düşüncesi bile beni heyecanlandırıyor.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
anketlere ve telefon önerisi istenen başlıklara bakınca fark ettim. artık eskisi kadar huawei önermiyorlar. tamam iyi değil de hene de bi fanboy u çıkardı. o kadar mı f/p den uzaklaştılar? yoksa google mı çekildi sonunda. hiç takip etmiyorum huawei yi
Huawei önerilmemesinin sebepleri: 1-Koronavirüsten dolayı çinli markalardan soğuyan çok insan var. 2-Huaweinin orta seviye cihazları 3 sene önceki gibi kaliteli değil.Şu anki orta seviyelerde kirin 710 olmasìda bütçesi sınırlı insanların huawei ye olumlu bakmalarını engelliyor. 3-Huaweinin amiral gemilerinin çok pahalı olması 4-huawei mate 30 pro ve sonrasında google servislerinin olmaması 5-Huaweinin ekran tarafında üst düzey kaliteyi sadece mate cihazlarında sunması 6-Huawenin kullanılan teknoloji olarak rakiplerinin gerisinde kalması örn: Samsung s20 lerde 120 hz ekran teknolojisi kullanırken Huawei de 90 hz ve 90 hz ailenin en küçük üyesi P40 da yok.Mate 20 prodan sonra stereo hoparlör olmaması.

Son mesajlar