3 günlük laptop tüm internet tarayıcılarında video izlerken kasıyor

Bu konuyu okuyanlar

kaan78765468909976

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
arkdaşlar daha 3 gün önce satın aldığım laptop geldi ben bu laptopu dizi filim ve video izlemek için aldım ama tüm tarayıcılarda dizi filim ve video izlerken kasıyor
özellikleri
amd A9-9425 3.10GHZ 2çekirdek işlemci
4gb ddr4 2133mhz ram
amd radeon 2gb ekran kartı

salihSR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
arkdaşlar daha 3 gün önce satın aldığım laptop geldi ben bu laptopu dizi filim ve video izlemek için aldım ama tüm tarayıcılarda dizi filim ve video izlerken kasıyor
özellikleri
4gb ddr4 2133mhz ram
görev yöneticisinden işlemler kısmına gir orada gereksiz herhangi bir şey varsa kapat ya da düz mantık format at

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
özellikleri
4gb ddr4 2133mhz ram
Yeni aldıysanız garantiye geri verin.

Mishimacop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
windows 10 yüklüdür diye düşünüyorum. 4gb ram yetersiz. Şimdi film ve diziler yüksek çözünürlüklü. Kasar makineyi. Media player den de kaynaklı olabilir bu sorun.
İşlemciniz i5 işlemci altında performans sunan bir işlemci. O makineden çok şey beklemeyin. Media player değişikliğiyle dizi ve film izleme sorununu çözersiniz ancak işlemciye ve ramlere yük binen uygulamalarda kasar.

kaan78765468909976

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
windows 10 yüklüdür diye düşünüyorum. 4gb ram yetersiz. Şimdi film ve diziler yüksek çözünürlüklü. Kasar makineyi. Media player den de kaynaklı olabilir bu sorun.
İşlemciniz i5 işlemci altında performans sunan bir işlemci. O makineden çok şey beklemeyin. Media player değişikliğiyle dizi ve film izleme sorununu çözersiniz ancak işlemciye ve ramlere yük binen uygulamalarda kasar.
media player ı nasıl değiştiricem birde belirtmek isterim yanlış anlamayın lütfen ben bu makineyi belirttimmi bilmiyorum ama dizi ve filim izlemek için aldım

Son düzenleme:

Mishimacop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
dizi ve film için aldığınızı okudum ve anladım. Dizi ve film izlerken bile kasabilir ben de onu diyorum...
internette crack yaparak kullanabileceğiniz bir sürü player mevcut. Millet genelde gom kullanıyor ancak bu konuda tavsiye veremeyeceğim. Vlc player de var hmm başka bsplayer...
kurup yükleyeceksiniz sonra deneyeceksiniz.
Ek olarak belki sizin makine dizilerde sorun çıkarmaması gereken bir donanıma sahip ancak sizin yüklediğiniz başka bir uygulama (mesela virüs koruma) pc yi kasıyor olabilir. bu kasmanın bir çok sebebi olabilir. Burada müneccim lazım :D sana. i7 işlemci 16 gb ram ssd ve ekran kartı iyi birmakine olsa mesela ve kassa o zaman acaba şu mu ? bu mu denebilir. anormaldir yani kasması...