Dolar/TL yeniden 6,78'i geçti

Bu konuyu okuyanlar

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
zbzr0r1s.mxb.jpg

Yurt içi piyasalar, yoğun veri gündeminin takip edileceği haftaya harketli bir başlangıç yaptı. Geçen hafta IMF Başkanı Georgieva'nın açıklamalarıyla 6,62'lere gerileyen dolar/TL kuru yeniden 6,78 seviyelerinin üzerine çıktı.

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Dolar bu süreçte fahiş makaslardan dolayı para kazandırmayacak gibi geliyor.

Reaksiyon puanı
390
Daha bu işin karantina sonrası da var. Bunu nasıl idame ettirecekler gerçekten merak ediyorum? Ya da daha ne kadar kötüleştirecekler?

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Bende öyle düşünüyorum doğru yatırımın şuan altın olacağını sanıyorum.
2 hafta öncesine kadar 307 seviyelerindeydi. Şuan 360 ı aşmış durumda. Şuanda alınır mı bilmiyorum insanın o seviyedeyken almayınca morali bozuluyor

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
2 hafta öncesine kadar 307 seviyelerindeydi. Şuan 360 ı aşmış durumda. Şuanda alınır mı bilmiyorum insanın o seviyedeyken almayınca morali bozuluyor
Kesinlikle öyle ama yıllardır altında inanılmaz bir düşüş görünmedi diye biliyorum ki tamamen emin olduğumu söylemiyorum. Altın doğru yatırım benim fikrim

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Kesinlikle öyle ama yıllardır altında inanılmaz bir düşüş görünmedi diye biliyorum ki tamamen emin olduğumu söylemiyorum. Altın doğru yatırım benim fikrim
Aynen öyle 10 düşer 20 yükselir maalesef. Umarım olmaz ama 400 ü görecek altın ve yazın sonuna doğru düşüşe geçecek gibime geliyor. Bir yandan yurtdışı yardımları, Suriye meselesi, sürekli oynayan dolar, corona. İyi dayanıyor devletimiz. Güç kuvvet versin Allah devletimize.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bahçeli koalisyon yapmadan önce de 65'den aldığımı 90'a bozmuştum. Kabul etmeyince altın 110'a fırlamıştı. Allahtan 2 gramdı sadece.
Doğrudur. Büyük mebla değilmiş öbür türlü gözünüze uyku girmezdi bir hafta ?

• Beğen
Reactions: BHA

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Aynen öyle 10 düşer 20 yükselir maalesef. Umarım olmaz ama 400 ü görecek altın ve yazın sonuna doğru düşüşe geçecek gibime geliyor. Bir yandan yurtdışı yardımları, Suriye meselesi, sürekli oynayan dolar, corona. İyi dayanıyor devletimiz. Güç kuvvet versin Allah devletimize.
Elbet Türkiye bir gün parmakla gösterilecek hale geleceğine eminim. Yeterki biz birlik olalım, siyasete kapılıp iç kavga etmeyelim. Parti tutmama kararı aldım hatta oy kullanmama kararı aldım bundan böyle. Dolarla pek alakası yok yazdıklarımın ama her şey yoluna girecektir elbet

Son mesajlar