Vram 128 mb gösteriyor

Bu konuyu okuyanlar

hlsaydn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birkaç gün önce freedos notebook aldım. Sadece windowsu yüklemiştim. Sonra driver boost yükleyip güncelleştirmeleri vs yaptırdım. Vram 128 mb gösteriyor. Oyunların çoğunu açamıyorum. Ekran kartımdaki bu sıkıntıyı nasıl aşabilirim ? Intel UHD Graphics serisi ekran kartına sahibim. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Driver boost sistemin dengesini bozuyor. Temiz format atıp Windows Update ile sistemi, Kart NVIDIA ise NVIDIA GeForce Experience, AMD ise AMD Center ile de ekran kartını güncelleyin.

hlsaydn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
driver boost kullanmadan önce de intel otomatik driver yükleme sistemiyle yüklemiştim. bir değişiklik olmayınca driver boos kullandım. dediğiniz şey tek çözüm müdür acaba

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Hocam bende win 10 kullanıyorum. Bu driver hakkında bi sorum olacak. Zaten win update çogunu yapıyor. Bi de ben aygıt yöneticisi açıp oradan guncelliyorum. Acaba güncel oluyor mi? Doğru mu böyle yapmak?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
driver boost kullanmadan önce de intel otomatik driver yükleme sistemiyle yüklemiştim. bir değişiklik olmayınca driver boos kullandım. dediğiniz şey tek çözüm müdür acaba
Ekran kartınız nedir? NVIDIA veya AMD ise Intel sürücüsüyle güncelleyemezsiniz.

Hocam bende win 10 kullanıyorum. Bu driver hakkında bi sorum olacak. Zaten win update çogunu yapıyor. Bi de ben aygıt yöneticisi açıp oradan guncelliyorum. Acaba güncel oluyor mi? Doğru mu böyle yapmak?
Windows Update nasıl internet üzerinden arıyor ise aygıt yöneticisi de öyle. Benzer işlemler yani.

hlsaydn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartınız nedir? NVIDIA veya AMD ise Intel sürücüsüyle güncelleyemezsiniz.

Windows Update nasıl internet üzerinden arıyor ise aygıt yöneticisi de öyle. Benzer işlemler yani.
Intel UHD Graphics 620 ekran kartım.

Tarolit2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şu konuya da göz atabilir misiniz;