Sistem toplamak için doların düşmesini beklemelimiyim ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
48
Virüs geçse bile doların çok düşeceğini düşünmüyorum acaba sizin düşünceleriniz neler sizce beklenmeli mi ?

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Aman öyle bir hataya düşme. Dolar düşünce sistem toplayacağım demek hiç sistem toplamayacağım demekle aynı iş. Bence acele et.

Reaksiyon puanı
48
Ben topladım mesela ihtiyaç meselesi. İhtiyacın varsa al.
Parça sıkıntısı mı çekiyor firmalar bilmiyorum ki hepsinin fiyatları uçtu bazılarında stok yok normalde 7.400 e felan bi bütçem var 4 ay önce alamadım 5700 xt Li sistem alıyordum şimdi 2060 lı almak istiyorum yine de bulamıyorum suanda monitör felan dahil bütçeye o yüzden hazır sistem kovalıyorum.

66OSMAN66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kardesim sakın bekleme en buyuk aptallık olur dolar düşse bile fiyat hicbizaman inmez maalesef fırsatçı tüccarlarımız yüzünden dolarin iki kata yakin ciktigi günden hemen bi gun sonra tum esnaf herseye zam verdi sanki toptan aldığında o mallari o anki kurla almış gibi sonra dolar ani bi düştü geri fiyat inmedi sonra dalgalandi her artista zam geldi hiçbir düşüşte inmedi bu tüm urunler sektorler için böyle maaleseffiyat bazen 100 tl civari indirimler falan olur oda kader iste yapabilecek bi şey yok malesef o yüzden bir an once ne yapacaksan alacaksan yap

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Parça sıkıntısı mı çekiyor firmalar bilmiyorum ki hepsinin fiyatları uçtu bazılarında stok yok normalde 7.400 e felan bi bütçem var 4 ay önce alamadım 5700 xt Li sistem alıyordum şimdi 2060 lı almak istiyorum yine de bulamıyorum suanda monitör felan dahil bütçeye o yüzden hazır sistem kovalıyorum.
Arkadaş haklı yükselen birşey zor düşer. Belki 200 400 lira oynar ama onuda aramamak lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hazır

hazır sistem kovalıyorum :(
Neden sebep nedir ?

Reaksiyon puanı
48
Arkadaş haklı yükselen birşey zor düşer. Belki 200 400 lira oynar ama onuda aramamak lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden sebep nedir ?
Tek tek toplayıp birleştirme gibi bir bilgim yok yani öyle toplayamam o yüzden hazır sistem mantıklı geliyor bana birde uygun oluyor ilk çıktığında stok sınırlı mesela donanım arşivinin itopyada çıkardığı çok iyiydi sonradan haberim oldu stoğa yetişemedim mesela şimdide stokları güncelleneceğiz diyorlar ama bi türlü gelmedi yada ben denk gelmedim.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Tek tek toplayıp birleştirme gibi bir bilgim yok yani öyle toplayamam o yüzden hazır sistem mantıklı geliyor bana birde uygun oluyor ilk çıktığında stok sınırlı mesela donanım arşivinin itopyada çıkardığı çok iyiydi sonradan haberim oldu stoğa yetişemedim mesela şimdide stokları güncelleneceğiz diyorlar ama bi türlü gelmedi yada ben denk gelmedim.
Sizin kararınız yine de fikrinizi değiştirecek olursanız konu açın yardımcı olacaklar olur elbet