30mbps download ile geforce now'da M&B 2 : Bannerlord oynanır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

TedRED

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Sorum : 30mbps download ile geforce now'da M&B 2 : Bannerlord oynanır mı ?
Çok hevesliyim alıp oynamak istiyorum ama sistemim yeterli değil.
Turknet kullanıyorum.Genelde download min. 30, upload min. 2.80 falan.
Boşuna almak istemiyorum.Oyunu iade edince para steam da kalıyor herhalde.Napıcam ben 140tl bakiye'yi steamda ?
Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
Medium'da oynasam yeter :I
Okuyan ve yanıtlayan herkese teşekkür ederim.

Hasan Burus

Sadece bildiğim konular hakkında yazarım.
Reaksiyon puanı
108
NVIDIA resmi sitesindeki açıklama şöyle: "GeForce NOW requires at least 15Mbps for 720p at 60fps and 25 Mbps for 1080p at 60fps. "
Yani GeFoce Now 720p 60 FPS için en az 15 Mbps, 1080p 60 FPS için 25 Mbps gereksinime ihtiyaç duyar.

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Kablo ile bağlanıyorsan evet sıkıntı çıkartmaz ama free to play oyunlara girerek deneme gerçekleştirmeni öneririm herhangi bir pikselleşme oluyor mu falan diye. Ben denedim 35 dow 3 up kablosuz da 2-3 dakika da bir pikselleşiyor kablo ile sıkıntı olmuyor.

Bu arada sistem piksellenmeden çalışırsa ultra'da bile oynarsınız o yönden sıkıntı çıkmaz yani :)

Son düzenleme:

TedRED

Asistan
Reaksiyon puanı
46
NVIDIA resmi sitesindeki açıklama şöyle: "GeForce NOW requires at least 15Mbps for 720p at 60fps and 25 Mbps for 1080p at 60fps. "
Yani GeFoce Now 720p 60 FPS için en az 15 Mbps, 1080p 60 FPS için 25 Mbps gereksinime ihtiyaç duyar.
Teşekkürler.Şimdide geforce now hesapları satışta değil.Birde onu beklıcem :I
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kablo ile bağlanıyorsan evet sıkıntı çıkartmaz ama free to play oyunlara girerek deneme gerçekleştirmeni öneririm herhangi bir pikselleşme oluyor mu falan diye. Ben denedim 35 dow 3 up kablosuz da 2-3 dakika da bir pikselleşiyor kablo ile sıkıntı olmuyor.

Bu arada sistem piksellenmeden çalışırsa ultra'da bile oynarsınız o yönden sıkıntı çıkmaz yani :)
Yanıtınız için teşekkürler.Dediklerinizi deniyeceğim.Ama şimdi de hesap bitmiş.Birde onu beklicem arkadaş :(

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Yanıtınız için teşekkürler.Dediklerinizi deniyeceğim.Ama şimdi de hesap bitmiş.Birde onu beklicem arkadaş :(

Rica ederim, free hesabınız yoksa açın sonradan founders hesaba yükseltebiliyorsunuz bu arada da denemiş olursunuz yeniden satışa sunulana kadar.