Sistem Güncellemesi Sonrası Ekran Kartı Driver'ı Gitti

Bu konuyu okuyanlar

jokeremjr38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
windows 10 pro yükledim sonra ekran kartının drıveri gitti amd redeon hd 4300/4500 bunu windows 10 a yükleyebilirmiyim yardım edebilirmisiniz bana lütfen teşekkürler <3

rsullkya

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Normal driver yükler gibi yükleyebilirsin aslında olmuyor mu

rsullkya

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Olması lazım aygıt yöneticisinden felan güncellemeyi dene youtube da videoları var oradan bakarsan daha iyi olur

jokeremjr38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Olması lazım aygıt yöneticisinden felan güncellemeyi dene youtube da videoları var oradan bakarsan daha iyi olur
AYGIT YÖNETCİSİNDE microsoft temel bağdaştırıcı var o yüzden hd4300/4500 tanımıyor şuan adamın attığı videoya bakıcam inşallah olur :/

Sayset

Asistan
Reaksiyon puanı
43
AYGIT YÖNETCİSİNDE microsoft temel bağdaştırıcı var o yüzden hd4300/4500 tanımıyor şuan adamın attığı videoya bakıcam inşallah olur :/
Öyleyse windows 10 yerine windows 8.1 geçmeyi düşünebilirsiniz hem windows 8.1 daha stabildir

rsullkya

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Biostan değiştirmiş olabilirsin. Advanced grafic menüsüne girip bakman lazım. Çift ekran kartı ayarları. Ayarlar advanced a gir. Sonra integrated graphics devices configuration da. İnitiate graphic adapter orda IGD seçili ise PEG yapmayı dene

jokeremjr38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Biostan değiştirmiş olabilirsin. Advanced grafic menüsüne girip bakman lazım. Çift ekran kartı ayarları. Ayarlar advanced a gir. Sonra integrated graphics devices configuration da. İnitiate graphic adapter orda IGD seçili ise PEG yapmayı dene
ben win 8 yapıcam ya teşekkür ederim arkdaş yardımcı olsun bi eğer olmazsa deniycem <3

rsullkya

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Eğer sorunu doğru anladıysam bunu bir dene belki de hiç onla ilgisi yokturdur

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
ben win 8 yapıcam ya teşekkür ederim arkdaş yardımcı olsun bi eğer olmazsa deniycem <3
Windows 8.1 ISO'sunu yükleyin ve Rufus ile (be olsam terminal ile yaparım fakat anlatana kadar canınız çıkar)Bir USB'ye yazdırın, anlatılacak şey bu kadar, sonrasında da bilgisayarı USB'den başlatıp bütün diskleri silin ve kur seçeneğine tıklayın.

jokeremjr38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Windows 8.1 ISO'sunu yükleyin ve Rufus ile (be olsam terminal ile yaparım fakat anlatana kadar canınız çıkar)Bir USB'ye yazdırın, anlatılacak şey bu kadar, sonrasında da bilgisayarı USB'den başlatıp bütün diskleri silin ve kur seçeneğine tıklayın.
ürün anahtarı :D

Son mesajlar