Sürat Kargo Rezillik ; Kargo Kaybetmek!

Bu konuyu okuyanlar

UmutKymc

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Merhaba arkadaşlar , 4 gün önce trendyol üzerinden xiaomi kulaklık aldım , kargo 2 gün sonra yola çıktı. adamlar zaten 10 dakika yol gidiyor 10 dakikada bir durup 4 saat sonra tekrar yola çıktığı yetmezmiş gibi 4.gün gece 12 civarı kargomu kaybetmişler , 15 saattir bilgi alamıyorum , istanbuldan çıktı tekirdağa gelecek , kırklareliye gitmiş 8 saattir orda bekliyorlar , ne zaman yola çıkarlar acaba , kulaklığa birşey olmuş mudur daha ne kadar bekleyeceğiz ?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Bizimki Denizli'ye geleceğe yere Samsun'a gitmiş aynı şirket isminden dolayı il'e baksalar böyle bir şey olmayacak ama işte ( Aras kargo )

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Merhaba arkadaşlar , 4 gün önce trendyol üzerinden xiaomi kulaklık aldım , kargo 2 gün sonra yola çıktı. adamlar zaten 10 dakika yol gidiyor 10 dakikada bir durup 4 saat sonra tekrar yola çıktığı yetmezmiş gibi 4.gün gece 12 civarı kargomu kaybetmişler , 15 saattir bilgi alamıyorum , istanbuldan çıktı tekirdağa gelecek , kırklareliye gitmiş 8 saattir orda bekliyorlar , ne zaman yola çıkarlar acaba , kulaklığa birşey olmuş mudur daha ne kadar bekleyeceğiz ?

kargo hareketlerini gönderir misin, oradan anlaşılır durumu.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Bir defa gümrük evrakını yanlış ile göndermişlerdi bunlar, ilk yapışları değil.

caner00

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Ankarada yaşıyorum evimden 50 metre uzaklıkta sürat kargo var.Ürünleri indirirken nasıl fırlattıklarını görmeniz gerek.Ben hiç problem yaşamadım ama genel olarak durum bu.Düzgün kargo firması bulmak zor(Ptt biraz daha iyi,bana göre).İyi insana denk gelmek lazım.Sizde ürününüzü alamazsanız para iadesi talep edersiniz çok kasmayın

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Geçen nereden okudum hatırlamıyorum ama bu sürat aynı ad ve soyada sahip iki kişinin ürünlerini karıştırıp göndermiş ve işin daha da komik yanı o ürünlerden birisi de garantiye gidip gelen ürün olduğu için adamın numarası ile ulaşmış senin ürünün bende diye adamda sormuş bu senin mi diye ve bu komedi ortaya çıkmış.

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Sürat Kargo aynı Isım tasıyan adama Telefon beklerken ACUR Getırmıstı, Olur Böle seyler Fazla Saaapmaaamak Lazım.. :D

UmutKymc

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Ankarada yaşıyorum evimden 50 metre uzaklıkta sürat kargo var.Ürünleri indirirken nasıl fırlattıklarını görmeniz gerek.Ben hiç problem yaşamadım ama genel olarak durum bu.Düzgün kargo firması bulmak zor(Ptt biraz daha iyi,bana göre).İyi insana denk gelmek lazım.Sizde ürününüzü alamazsanız para iadesi talep edersiniz çok kasmayın
1 2 gune gelir diye dusunuyorum , gelmezsede iade isteyip sikayet edecegim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kargo hareketlerini gönderir misin, oradan anlaşılır durumu.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200331-154033_Chrome.jpg
    Screenshot_20200331-154033_Chrome.jpg
    66.9 KB · Görüntüleme: 121

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Tamam gelir o bir kaç güne. Paket güme gitmemiş.

Fakat sürat kargo böyledir, sizin ki iyi bulunmuş, benimki kaybolmuştu :)

UmutKymc

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Tamam gelir o bir kaç güne. Paket güme gitmemiş.

Fakat sürat kargo böyledir, sizin ki iyi bulunmuş, benimki kaybolmuştu :)
yaklasık 10 dakika once kargo farklı bir araca yüklenmiş , yarın sabah gelir diye düsünüyorum , Tesekkurler.

UmutKymc

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Ben boşuna demiyorum arkadaş, ücretsiz olarak Türkiye turu atmak istiyorsanız kendinizi kargo yapın yeterli..
pp çok iyi lan .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

esenyurttan kırklareliye gitmislerdi simdide esenyurta geri donmusler bsjdksnfjs

Son düzenleme:

UmutKymc

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Bu sabah bulunduğum ilçedeki şubeye kargoyu bırakmışlar, birazdan teslim alırım herhalde.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Sürat yine iyi. Mng kargo kargoma tur yaptırıyordu. Şubeye gittiğimde de üzerime yürüdü bir çalışanı...

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Yurt içi kargo'da benim başıma geldi. Amazon'dan alış veriş yaptım İstanbul'da yaşıyorum Aydın nazilli seferi hisar'a kadar gezsdi benim ürün.

Azarladım Allah'tan kargom kaybolmadı.