Turkcell'e Hoşgeldin Kampanyası!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
24
Turkcell hoşgeldin 10 gb paketi ile 10 GB internet, her yöne 750 dk, 1000 SMS, Dergilik ve Dergilik'te geçerli 5 GB ve fizy de geçerli 5GB hediye veriyor. Operatör değiştirmek isteyenler varsa güzel bir kampanya değerlendirilebilir diye düşünüyorum

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Ben Turkcell'den Türk Telekom'a geçmeyi düşünüyorum. Turkcell hem pahalı. Hem de eski müşterilerine indirim yapmıyor.

Turkcell böyle yeni gelenlere indirim yapıyor sadece Turkcell'e geldikten sonra da geçmiş olsun.

Genç Turkcell paketleri için yaş sınırını aşmayanlara avantajı olabilir ama.

yanyazan

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Ben Turkcell'den Türk Telekom'a geçmeyi düşünüyorum. Turkcell hem pahalı. Hem de eski müşterilerine indirim yapmıyor.

Turkcell böyle yeni gelenlere indirim yapıyor sadece Turkcell'e geldikten sonra da geçmiş olsun.

Ben de uzun yıllar Turkcell kullanıyorum geçenlerde 30 gb internet verdiler bana eski müşterilerden taahhüt yenileyenlere de kampanyaları var ;)
Bana kalırsa operatörler arasında en fazl hediye verenlerden biri salla kazandan haftalık bir şeyler alıyorum faturamı dijital operatörle ödetip oradan da gb alıyorum fiyatıda kaliteye göre cazip geliyor bana diğer operatörlerde kapsama alanı sıkıntı ya

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Ben de uzun yıllar Turkcell kullanıyorum geçenlerde 30 gb internet verdiler bana eski müşterilerden taahhüt yenileyenlere de kampanyaları var ;)
Bana kalırsa operatörler arasında en fazl hediye verenlerden biri salla kazandan haftalık bir şeyler alıyorum faturamı dijital operatörle ödetip oradan da gb alıyorum fiyatıda kaliteye göre cazip geliyor bana diğer operatörlerde kapsama alanı sıkıntı ya

Türk Telekom ile Turkcell'de aynı paketlerde neredeyse yarı yarıya fark var ama.

Bu arada Turkcell'deki "Salla Kazan"ın Türk Telekom'daki muadili "Sil Süpür" imiş.

Zaten oturduğum yerde Turkcell de Türk Telekom da aynı çekiyor. Benim için pek avantajı görünmüyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

39 TL

burdan da bakabilirsin kampanyaya Hoş Geldin 10GB

Normalde Turkcell'de eski müşteriler için böyle bir paket 80TL'den aşağı değildir. Eski müşteriye hiçbir avantaj sağlamıyor Turkcell.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
bu sadece hazır kart, faturalı hat için değil.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben bu operatörleri anlamıyorum. Mevcut müşterilerini soyup yeni müşterilere neden böyle paketler çıkarıyorlar.
Zırt pırt operatör mü değiştirelim yani?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769

Hayatınızın hatasını yaparsınız. Türk Telekom kadar nalet bir hat yoktur. Fiyat ucuz olsa ne olacak çekim gücü, internet hızı ve müşteri hizmetleri berbat. Ayrıca bir kaç ay öncesine kadar tüm Manisa ciddi depremler yaşadı bende yaşayanların arasında olarak şunu söyleyebilirim ki Türk Telekom gece boyu hizmet veremedi.
Şahsen nisanda yuvaya dönüş yapacağım. Fiyat ne kadar olursa olsun, Turkcell kalitedir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hayatınızın hatasını yaparsınız. Türk Telekom kadar nalet bir hat yoktur. Fiyat ucuz olsa ne olacak çekim gücü, internet hızı ve müşteri hizmetleri berbat. Ayrıca bir kaç ay öncesine kadar tüm Manisa ciddi depremler yaşadı bende yaşayanların arasında olarak şunu söyleyebilirim ki Türk Telekom gece boyu hizmet veremedi.
Şahsen nisanda yuvaya dönüş yapacağım. Fiyat ne kadar olursa olsun, Turkcell kalitedir.
Superbox ve Turkcell kullanıcısı olarak Turkcell de çöplüktür diyorum ben de.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419

Eksikleri olabilir ama ben daha önce (5 sene önce) de Türk Telekom (Avea) kullanıyordum. Bulunduğum muhitte Turkcell ile arasında çok bariz fark yoktu.
Turkcell'de aynı paket Avea'nın 2 katı fiyata ama.
Zaten Turkcell kadar iyi olduğunu savunmuyorum ama yarı yarıya fatura ödeyeceğim için kısmen eksiklikleri normal sayılır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tekrar diyorum bana göre de Turkcell tam bir çöp. Turktelekomun çektiği her yerde turk telekom kullanılmalı fiyatlar arasında uçurum var. 12-13 senedir sim kart kullanıyorum. 20 yaşındayım ona göre hesaplayın. 4 sene Turkcell 6 sene vodafone şimdi yaklaşık 3 senedir Turkcell. Bu dediklerimi de dikkate alın.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Fikrimize saygı duyuyorum ama bende kendi deneyimlerimi paylaşıyorum. Ama burda bahsettiğim afet anlarındaki performansı çok önemli en azından benim için.

Aslında bu muhabbetten BTK en yüksek cezayı Türk Telekom'a kesti. Ama kısmen de olsa Turkcell de bir miktar ceza aldı.

Hayaksisheytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17

Hiç bir operatör kendi müşterilerini düşünerek kampanyalar yapmıyor.Bütün planlamaları diğer operatörlerden müşteri çalmak yönünde yıllardır vodafone kullanıcısı idim 5 ay önce artık isyan ettim sosyal medya paslara video paslara geçemiyordum bile. Ben akıllandım bir operatörde yıllanmış olmanın adam gibi hiçbir + yok. Kız kardeşimin üzerine geçirdim hattı genç tarifeden turkcell abonesiyim. 1 yıllık kontrat var bitince hiçbir operatör babamın malı değil. Hangisi daha uygun paketler sunuyor ona geçerim. Her yıl operatör değiştirmeyi göze aldım. En avantajlı şu an bu.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Hiç bir operatör kendi müşterilerini düşünerek kampanyalar yapmıyor.Bütün planlamaları diğer operatörlerden müşteri çalmak yönünde yıllardır vodafone kullanıcısı idim 5 ay önce artık isyan ettim sosyal medya paslara video paslara geçemiyordum bile. Ben akıllandım bir operatörde yıllanmış olmanın adam gibi hiçbir + yok. Kız kardeşimin üzerine geçirdim hattı genç tarifeden turkcell abonesiyim. 1 yıllık kontrat var bitince hiçbir operatör babamın malı değil. Hangisi daha uygun paketler sunuyor ona geçerim. Her yıl operatör değiştirmeyi göze aldım. En avantajlı şu an bu.
Aynen. Tüm operatörler stratejileri müşteri çalma üzerine kurmuşlar resmen.
Bir ara tanıdık bir Turkcell Bayi'ne anlatım: dedim ki eski müşteriye uygun paket çıkmıyor, yeni müşteriye çok avantajlı paketler var, diye.
Bana: Hattını Avea Kontörlü hatta geçir, biraz kullan. Tekrar Turkcell'e geç, yeni paketten faydalanırsın, dedi.
Ben de siz gibi yapacağım artık. Onadan ona geçeceğim. Hangisi işime gelirse.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bence en iyisi Türk Telekom. Hem fiyatı uygun, hem de kaliteli.

Son mesajlar