Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

mertygt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Redmi note 8 pro rugged armor ne zaman stoklarınızda olacak?

startwarrior

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei mate 10 pro için neoflex bekliyoruz. Gelmeyecekse haber verin piyasa malına kaldık yapacak bişey yok diyelim bari.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Huawei mate 10 pro için neoflex bekliyoruz. Gelmeyecekse haber verin piyasa malına kaldık yapacak bişey yok diyelim bari.
Merhaba,

Konu ile ilgili talebinizi ilgili departmanımıza aktarıyorum,

Markamıza olan talebiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz

combomdak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung note 8 için tough armor kılıf ve kavisli kırılmaz camınızı aldım..kılıftan çok memnunum fakat kırılmaz cam ile ilgili bir sorunum var..işim gereği tozlu bir ortamda çalışıyorum..kırılmaz camın altına çok kısa sürede ne yazık ki tozlar girmeye başladı..bunun önüne geçebileceğim bir yöntem var mı?
ekran korucu kırılmaz cam biraz daha alta doğru uzatılsa ve kılıfın içerisinde kalsa bu sorun ortadan kalkcak gibi geliyor..
sizin bir öneriniz varsa bu konuda lütfen söyleyin..hem darbelere karşı korumalı olsun hem de toza karşı daha iyi olsun istiyorum..önerilerinizi bekliyorum..
iyi çalışmalar

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
samsung note 8 için tough armor kılıf ve kavisli kırılmaz camınızı aldım..kılıftan çok memnunum fakat kırılmaz cam ile ilgili bir sorunum var..işim gereği tozlu bir ortamda çalışıyorum..kırılmaz camın altına çok kısa sürede ne yazık ki tozlar girmeye başladı..bunun önüne geçebileceğim bir yöntem var mı?
ekran korucu kırılmaz cam biraz daha alta doğru uzatılsa ve kılıfın içerisinde kalsa bu sorun ortadan kalkcak gibi geliyor..
sizin bir öneriniz varsa bu konuda lütfen söyleyin..hem darbelere karşı korumalı olsun hem de toza karşı daha iyi olsun istiyorum..önerilerinizi bekliyorum..
iyi çalışmalar
Merhaba,

Galaxy Note 8 için üretilen kırılmaz camlarımız cihazın yapısı gereği ekran kavisli olduğundan dolayı cihaz kılıflarımız ile beraber uyumlu olması için en uygun yapıda tasarlanmıştır. Bu nedenle cihaz da toz oluşma durumunun önüne geçilebilmesi için ön yüzeyini masaya bırakarak kullanabilir veya düzenli olarak ekran temizliğine önem göstermeniz bu durumun önüne geçmenizi sağlamaktadır.

İyi günler dileriz!

_zodiac_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
s9 plus rugged armor kılıfım düzgün kullanıma rağmen bayağı esnedi telefon içinde hareket ediyor nasıl çözebilirim

Yunus budak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi note 10 ve note 10 pro kılıf çeşitleri ne zaman stoklarda olur

riquelme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba,

iphone 11 için sattığınız la manon calin deri kılıfları (siyah ve kahverengi) tekrar satışa sunacak mısınız acaba?

teşekkürler.

Yigit bulut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple watch 44 için ultra hybrid tam koruma kılıf gelicek mi

kasaphayri123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 11 Şubat tarihinde başlayıp 18 Şubat tarihinde sonlanacaktır!

Aşağıdaki linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 11 Mart'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 18 Mart 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!

Herkese bol şans!
a71 için ekran koruyucu cam ne zaman stoklara gelir

birikiuc789

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Konu ile ilgili talebinizi ilgili departmanımıza aktarıyorum,

Markamıza olan talebiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz
iyi günler konu dışı ama uzun süredir merak ettiğim bi konu cvp bulamıyorum
Spigen Essential C20CH USB-C / Type-C 3.1 to HDMI USB Kablosu bu cihaza huawei mate 20 lite uyumlu olur mu ?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
merhaba,

iphone 11 için sattığınız la manon calin deri kılıfları (siyah ve kahverengi) tekrar satışa sunacak mısınız acaba?

teşekkürler.
Merhaba,

Tabi ki! Stoklarımızı tekrar kontrol edebilirsiniz!

Teşekkürler

Bkack4545

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba

İphone 7 & 8 plus ultra hybrid 2 black kılıfınız tükenmiş hiçbir yerde bulamıyoruz ne zaman gelir acaba bilgi verebilir misiniz

mehmetali37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Iphone 11 için ekran koruyucu ve kılıf stoklarınız ne zaman yenilenecek veya yenilenecek mi? 2 haftadır bekliyorum yenilenir diye daha fazla koruyucusuz kullanmak istemiyorum.

AlperenOcak01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba,
İphone 8 Plus cihazım için Spigen SteadiBoost 27W cihazını aldım. Bu cihazla birlikte Spigen Essential Apple USB to Lightning PD kablosunuda aldım. Kabloyu telefona taktığımda şarjı alıyor. 5-6 saniye sonra şarjı durduruyor ve hemen bir daha şarja başlıyor. Bu olayın cihazımda olması normal mi? Yoksa şarj aletinde bir sorun mu var ?

MFatih55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 11 Şubat tarihinde başlayıp 18 Şubat tarihinde sonlanacaktır!

Aşağıdaki linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 11 Mart'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 18 Mart 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!

Herkese bol şans!
Bence samsung clear view gibi kılıflar gelmeli

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba

İphone 7 & 8 plus ultra hybrid 2 black kılıfınız tükenmiş hiçbir yerde bulamıyoruz ne zaman gelir acaba bilgi verebilir misiniz
Merhaba,

Önümüzdeki ay içerisinde tüm stoklarımız yenilenecektir :) Pandemiden dolayı yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz

Teşekkürler!

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,
Iphone 11 için ekran koruyucu ve kılıf stoklarınız ne zaman yenilenecek veya yenilenecek mi? 2 haftadır bekliyorum yenilenir diye daha fazla koruyucusuz kullanmak istemiyorum.
Merhaba,

Önümüzdeki ay içerisinde tüm stoklarımız yenilenecektir :) Pandemiden dolayı yaşanan gecikmeden dolayı özür dileriz

Teşekkürler!

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,
İphone 8 Plus cihazım için Spigen SteadiBoost 27W cihazını aldım. Bu cihazla birlikte Spigen Essential Apple USB to Lightning PD kablosunuda aldım. Kabloyu telefona taktığımda şarjı alıyor. 5-6 saniye sonra şarjı durduruyor ve hemen bir daha şarja başlıyor. Bu olayın cihazımda olması normal mi? Yoksa şarj aletinde bir sorun mu var ?
Merhaba,

Evet normaldir, dilerseniz apple hızlı şarj cihazı ile de deneyebilirsiniz, aynı tepkiyi verecektir. Hızlı şarj algılaması yapıyor bu nedenle 2 kez şarja giriş olmuş gibi tepki vermektedir

Teşekkürler

Targaryen

Asistan
Reaksiyon puanı
269
Merhaba,
Uzun bir süre neredeyse beğenilen tüm ürünlerin stoğu yok ( 27 w şarj adaptör seti, iphone 11 için kılıflar ekran koruyucuları) Temmuz ayının ilk haftasınıda doldurmak üzereyiz .Stoklar ne zaman yenilecek acaba?