iPhone 11 - Note 10 bu ikisi arasında öneri ve önereceğiniz diğer telefonları yazar mısınız

Bu konuyu okuyanlar

Arma*

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Arkadaşlar İPhone 11 ya da Note 10 arasında kaldım, ayrıca İPhone X eski olduğu halde neden İPhone 11den daha pahalı, İPhone X mi iyi İPhone 11 mi bunu bilen cevaplasın, 7 bin TL fiyat segmentinde cihaz önerirseniz çok sevinirim, 7 bin ve 5 bin TL arasıda önerebilirsiniz, arayüz akıcılığı çok iyi olsun oyunlarda kesinlikle kasma olmasın full grafiklerde sorun yaşatmasın, sesi iyi olsun, şarj konusunda fazla üzmesin, kamerası çok iyi olsun, böyle cihaz önerirseniz çok sevinirim

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
iOS olarak iPhone XS, Android olarak OnePlus 7T Pro.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Arkadaşlar İPhone 11 ya da Note 10 arasında kaldım, ayrıca İPhone X eski olduğu halde neden İPhone 11den daha pahalı, İPhone X mi iyi İPhone 11 mi bunu bilen cevaplasın, 7 bin TL fiyat segmentinde cihaz önerirseniz çok sevinirim, 7 bin ve 5 bin TL arasıda önerebilirsiniz, arayüz akıcılığı çok iyi olsun oyunlarda kesinlikle kasma olmasın full grafiklerde sorun yaşatmasın, sesi iyi olsun, şarj konusunda fazla üzmesin, kamerası çok iyi olsun, böyle cihaz önerirseniz çok sevinirim
İos olarak iPhone 11, android olarak note 10 yerine s10 plus öneririm.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,460
İos için XS veya 11 alınabilir. XS daha dengeli özelliklere sahiptir. 11 ekranı 720p olup(giril-orta seviyesine göre bile düşük bir çözünürlük) kamerada ek lensleri sayesinde daha çok özelliği vardır, ana lens performanslarında pek fark yok. Batarya ve işlemci için 11 hafif daha önde, XS'inki de yetersiz değildir. Tercihine göre seçersin artık.

Android için S10 Plus, Oneplus 7T Pro alınabilir.
Note 10 da ilgini çekiyorsa alınabilir.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Bana Iphone 11 ile Note 10'u kıyaslamak açıkçası biraz saçma geliyor. ( Bu Iphone 11'den dolayı değil. ) Çünkü Note modellerinin yeri ayrıdır. Samsung eskisi gibi donanımsal anlamda S ve Note modelleri arasında fark yapmıyor. Note modellerinde kalem ve yazılımsal ek özellikler olmasından dolayı fiyatı daha pahalı oluyor. Sen kalemi kullanmayacaksan Note model almana gerek var? Eğer kalem kullanacaksan zaten sadece Note modelleri var başka model araştırmana gerek yok. Eskiden insanlar Note modellerini daha çok büyük ekrandan dolayı tercih ediyordu. Dizi, film izlemek, daha dahat oyun oynamak için artık ona da gerek kalmadı 5.8 inc altında telefon çıkmıyor. Hepsinin ekranları büyük. Sen kalem kullanmayacaksan fazladan para harcamana gerek yok. S serisi ile tek farkı kalem zaten. Benim tavsiyem kalem kullanmayacaksan S10 Plus alman ya da S20 ailesini beklemen.