Tam Kablosuz Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Gecikmesi olabildiğince düşük olan (oyunlarda vs.) kablosuz kulaklık arıyorum, 300 tl civarı önerilerinizi bekliyorum.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
T500bt öneririm.Yalnız pc'nizde bluetooth var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoksa bluetooth dongle almanız gerekiyor.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Kulak içi olarak da Sennheiser CX 275s öneririm.

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Haklısınız karıştırmışım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

JBL Endurance Run öneririm.

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bak belkide çıkardığı telefonlarının hiçbirini kullanmadın ama kulaklığını kullanırsın f/p cihazı ve efsane gecikme gerçekten çok az LG HBS-510

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Bak belkide çıkardığı telefonlarının hiçbirini kullanmadın ama kulaklığını kullanırsın f/p cihazı ve efsane gecikme gerçekten çok az LG HBS-510
Hangi ürün için konuştuğunu anlamadım ama eğer ürün tavsiye ediyorisen konu başlığına dikkat ederek yazmanı istiyorum.

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Hangi ürün için konuştuğunu anlamadım ama eğer ürün tavsiye ediyorisen konu başlığına dikkat ederek yazmanı istiyorum.
Arkadaşım sanırım türkçen kötü orda yazanı lütfen düzgün oku kulaklık tavsiyesinde bulundum ben. Adam kulaklık sormuş bende kulaklık önerdim canım LG 'nin bir kulaklığı

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Arkadaşım sanırım türkçen kötü orda yazanı lütfen düzgün oku kulaklık tavsiyesinde bulundum ben. Adam kulaklık sormuş bende kulaklık önerdim canım LG 'nin bir kulaklığı
Konu başlığında ne yazıyor? Tam Kablosuz Kulaklık Önerisi yazıyor değil mi. İnternete gir bakalım tam kablosuz kulaklik yaz neler çıkıyor yada tam kablosuz kulaklik nedir diye bi arastirmada yapabilirsin. Madem tam olarak ne istediğimi bilmiyorsun lutfen öneri verme.

thetensiya

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Konu başlığında ne yazıyor? Tam Kablosuz Kulaklık Önerisi yazıyor değil mi. İnternete gir bakalım tam kablosuz kulaklik yaz neler çıkıyor yada tam kablosuz kulaklik nedir diye bi arastirmada yapabilirsin. Madem tam olarak ne istediğimi bilmiyorsun lutfen öneri verme.
Canım zaten bak o cümlenin başına f/p cihazı diyorum üstelik bir kaç kişi de buraya girer ama daha çok f/p ürünü ister diye yazdım yani böyle ne demek istediğini anlamadım git başka yere yaz filan demen saçma lütfen daha sıkma yoksa şikayet açmak zorunda kalacağım

Emre dilber

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Canım zaten bak o cümlenin başına f/p cihazı diyorum üstelik bir kaç kişi de buraya girer ama daha çok f/p ürünü ister diye yazdım yani böyle ne demek istediğini anlamadım git başka yere yaz filan demen saçma lütfen daha sıkma yoksa şikayet açmak zorunda kalacağım
Şikayet açmayı senin gönlün bilir şikayet edilecek bi suç işlemedim ben sana konu başlığını ele alarak öneri sunmanı istedim.

Hala önerilerinizi bekliyorum. Daha tam olarak karar veremedim.