Mi9T Sipariş verdim

Bu konuyu okuyanlar

Supporttacus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba sayın sdn forum üyeleri. 03/10/2019 tarihinde hepsiburada üzerinden 128 gb mavi mi 9 t siparişi verdim.Xiaomi Türkiye garantili sipariş verdim.Birkaç güne kargom elime ulaşacak.Çok sabırsızlanıyorum.Kargom geldikten sonra deneyimlerimi yazarım.İkinci olarak mi9t'ye önerebileceğiniz ekran koruyucu ve kılıf var mı?Şimdiki telefonum iPhone6.İphone'dan Xiaomi'ye veri aktarabileceğimiz program öneriniz var mı?Şimdiden güzel yorumlarınız için teşekkür ediyorum :)

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Merhaba sayın sdn forum üyeleri. 03/10/2019 tarihinde hepsiburada üzerinden 128 gb mavi mi 9 t siparişi verdim.Xiaomi Türkiye garantili sipariş verdim.Birkaç güne kargom elime ulaşacak.Çok sabırsızlanıyorum.Kargom geldikten sonra deneyimlerimi yazarım.İkinci olarak mi9t'ye önerebileceğiniz ekran koruyucu ve kılıf var mı?Şimdiki telefonum iPhone6.İphone'dan Xiaomi'ye veri aktarabileceğimiz program öneriniz var mı?Şimdiden güzel yorumlarınız için teşekkür ediyorum :)
Kutudan çıkan kılıf gayet güzel diye biliyorum. Koruyucuyu da spigende varsa alın derim

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Spigen Xiaomi için bişey üretmiyor diye biliyorum ve içinden çıkan kılıflar gayet iyi tabi preimum birşey isterseniz almanız gerekiyor.

Reaksiyon puanı
143
Yaklaşık bir aydır 6/64 kullanıyorum. Çok memnunum. İçinden çıkan kılıf gayet güzel. Ben bir tane şeffaf kılıfta aldım. Dönüşümlü olarak kullanıyorum. Program olarak standart herkesin kullandıklarını kullanıyorum. Oyun v.s. ilk aldığımda kurup test etmiştim.

Supporttacus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Spigen Xiaomi için bişey üretmiyor diye biliyorum ve içinden çıkan kılıflar gayet iyi tabi preimum birşey isterseniz almanız gerekiyor.
Var ama Mi9'a var.Mi9T'ye ait bir ürün bulamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaklaşık bir aydır 6/64 kullanıyorum. Çok memnunum. İçinden çıkan kılıf gayet güzel. Ben bir tane şeffaf kılıfta aldım. Dönüşümlü olarak kullanıyorum. Program olarak standart herkesin kullandıklarını kullanıyorum. Oyun v.s. ilk aldığımda kurup test etmiştim.
Bir de kafama takılan bir nokta şu.İlk defa android telefon kullanacağım.Babamda Note7 var.Orada fotoğraflarda son silinenleri bulamadık.Mi Hesap diye bir şey var oraya yönlendiriyor.Orası da ücretli olduğunu gördüm.Kafamı biraz karıştırdı.Bu konu hakkında bilginiz var mı?

Reaksiyon puanı
143
Bence o kadar kasmayın. Piyasada iş gören epey kılıf var. Aliexpress gibi çözümlerde olabilir. Ben sırf kutudan çıkan güzel ve özel diye kenara yedeğe ayırdım. Kullanmayacaksan ona talibim :D

Apple icloud gibi belli bir kısıma kadar ücretsiz. O alan dolunca ek alan almak için ücret ödüyorsunuz. Keza ben ücretsiz olarak kullanıyorum.

Supporttacus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bence o kadar kasmayın. Piyasada iş gören epey kılıf var. Aliexpress gibi çözümlerde olabilir. Ben sırf kutudan çıkan güzel ve özel diye kenara yedeğe ayırdım. Kullanmayacaksan ona talibim :D

Apple icloud gibi belli bir kısıma kadar ücretsiz. O alan dolunca ek alan almak için ücret ödüyorsunuz. Keza ben ücretsiz olarak kullanıyorum.
Bakalım olmadı göndeririz :D

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Var ama Mi9'a var.Mi9T'ye ait bir ürün bulamadım
reis kutudan çıkan kılıf çok güzele benziyor. Bence onu kullan

abi minimum 15 lira vergi giriyor ya değmez

Supporttacus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
reis kutudan çıkan kılıf çok güzele benziyor. Bence onu kullan

abi minimum 15 lira vergi giriyor ya değmez
Bakalım cihaz hayırlısıyla bir elime ulaşsın.Eğer hoşuma giderse kullanırım :D

Aynen aliexpress'i çok düşünmüyorum

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525

şimdiden hayırlı olsun güzel telefon :)

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bende önümüzdeki ay Mİ9T'ye geçmek için sabırsızlanıyorum bu arada bende İPhone 5s'ten geçeceğim eğer bir aksilik çıkmazsa Black Friday günü almayı planlıyorum
bu arada veri aktarma demişken aşağıdaki link soruna cevap olur umarım

Supporttacus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Bende önümüzdeki ay Mİ9T'ye geçmek için sabırsızlanıyorum bu arada bende İPhone 5s'ten geçeceğim eğer bir aksilik çıkmazsa Black Friday günü almayı planlıyorum
Hocam iyi haber:
Bende Note FE alıyorum! Ama kimse iyi mi kötü mü demiyor yav birşey. Birkaç kişi çok kötü dedi.

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Teşekkür ederim umarım pişman olmam:)

Teşekkür ederim :)
Hocam babanız hangi Note 7 modelini kullanıyor? (Xiaomi Redmi Note 7, Samsung Galaxy Note 7)

Daha bakmadım. Araştırıyorum. Ama telefon 2. El olacak. (0'ı hiç bir yerde satılmıyor)

Bir inceleyin bakalım.

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Hocam babanız hangi Note 7 modelini kullanıyor? (Xiaomi Redmi Note 7, Samsung Galaxy Note 7)

Daha bakmadım. Araştırıyorum. Ama telefon 2. El olacak. (0'ı hiç bir yerde satılmıyor)

Bir inceleyin bakalım.
fena değil ama mi9t gibi yenilikçi ve özellikleri bunla neredeyse aynı cihazların sıfırını almanı tavsiye ederim.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam iyi haber:
Bende Note FE alıyorum! Ama kimse iyi mi kötü mü demiyor yav birşey. Birkaç kişi çok kötü dedi.
Ben yerinde olsam Note FE almam onun da bataryasının patlayıp patlamayacağı belirsiz git Mİ9T al veya Mİ9 Lite al kafan rahat olsun

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Bir inceleyin bakalım.

Dostum o kadar millet dedi hala dikine gidiyorsun note fe alınmaz mantıklı değil o işlemci, batarya ve donanımla mantıklı değil bozulsa parçası yok, ekranı kırılsa pahallı yapıyorlar. Bataryasıda çöp bir cihaz. Mi 9t bundan arka kamerada ois eksiği harici üstün bir cihaz.

Hocam 0'ını bulursam şükür.

Mi 9 lite bile daha mantıklı.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Mi 9T için kılıfı var ben ilk çıktığında almıştım hatta burada Spigen ile iletişime geçtikten sonra getirtmişlerdi fakat şuan stoklarda yok takip edin.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mi 9T için kılıfı var ben ilk çıktığında almıştım hatta burada Spigen ile iletişime geçtikten sonra getirtmişlerdi fakat şuan stoklarda yok takip edin.

Rugged Armor almayı planlıyorum hocam

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
hocam mi 9t de ayrıca derinlik algısı olan bir kamera göremedim ama note 8 pro da ayrıca derinlik algısı yaratn kamera var acaba mi 9t derinlik algısı yaratabiliyor mu ?
Derinlik algısı için sensör yok ama portre fotoğraflarda sorun olmuyor o konuda merak etmeyin.

Reaksiyon puanı
1
Dostum İstanbuldaysan kampanya var avm deki mistorelerde bir bak derim

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
Dostum o kadar millet dedi hala dikine gidiyorsun note fe alınmaz mantıklı değil o işlemci, batarya ve donanımla mantıklı değil bozulsa parçası yok, ekranı kırılsa pahallı yapıyorlar. Bataryasıda çöp bir cihaz. Mi 9t bundan arka kamerada ois eksiği harici üstün bir cihaz.

Mi 9 lite bile daha mantıklı.
Hocam dikine gitmek değil benim şeyim. Cahil olduğum için Note FE özelliklerine göre güzel geldi. Tabii benim batarya şeyinden geçemedi. Hocam para olsa Note 5, Note 8 falan alacağım. Ama ne gezer bizde para?

Ben yerinde olsam Note FE almam onun da bataryasının patlayıp patlamayacağı belirsiz git Mİ9T al veya Mİ9 Lite al kafan rahat olsun
Hocam çok doğru dediğiniz. Patlasa bile parçası yok. Bulunsa yurt dışından anca. O da bir iPhone 2G parası.

Son mesajlar