3000 TL hazır sistemler

İtopya güvenilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

KötüBirNick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Eski PC mi satıp yeni bir PC almayı düşünüyorum aklımda bu modeller var sizin de önerilerinize açığım...

Almayı düşündüğüm PC bu ama itopyanın müşteri hizmeti,satış sonrası bir sorun çıkarsa sıkıntı olabiliyormuş veya 1-1.5 ayda kargolanması gibi şeyler olursa sıkıntı olur bu PC Ler arasında en performanslısı bu ama böyle sıkıntılar olabilir bende tam olarak bilmiyorum itopyanın şikayetlerini okudum o beni endişeye düşürüyor.

Bu arada vatan da ki PC leri mağazada topluyorlar ve mağaza yakın olduğu için rahatça alabilirim.

Not : attığım vatan pc linklerin de ki kasada 80+plus PSU var kaliteli değil demeyin.

Önerilerinize açığım...

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
İtopya alırken güvenilir garanti yönünden sorun çıkartmayan adımları size bildiren ama para iadesi durumda elinize düştüğünüz zaman 1 ay kadar uğraştıran bir firma başka yönden güzel bir yer.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Ben birazcık daha artırıp V3.5 killer almanızı öneririm.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Eski PC mi satıp yeni bir PC almayı düşünüyorum aklımda bu modeller var sizin de önerilerinize açığım...

Almayı düşündüğüm PC bu ama itopyanın müşteri hizmeti,satış sonrası bir sorun çıkarsa sıkıntı olabiliyormuş veya 1-1.5 ayda kargolanması gibi şeyler olursa sıkıntı olur bu PC Ler arasında en performanslısı bu ama böyle sıkıntılar olabilir bende tam olarak bilmiyorum itopyanın şikayetlerini okudum o beni endişeye düşürüyor.

Bu arada vatan da ki PC leri mağazada topluyorlar ve mağaza yakın olduğu için rahatça alabilirim.

Not : attığım vatan pc linklerin de ki kasada 80+plus PSU var kaliteli değil demeyin.

Önerilerinize açığım...
vatandaki pc ler alınmaz çünkü APU sisteme fazladan para vermeye gerek yok.

KötüBirNick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İşlemcisi APU olduğu için ve harici ekran kartı olduğu için fazladan para vermeye gerek yok.
Donanım arşivi olanda ryzen 5 var onda da apu var :D RX 570 vs Vega 8 siz düşünün :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemcisi APU olduğu için ve harici ekran kartı olduğu için fazladan para vermeye gerek yok.
Heralde siz 20 FPS oynamayı düşünüyorsunuz Vega 8 le madem harici ekran kartına gerek yok

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Donanım arşivi olanda ryzen 5 var onda da apu var :D RX 570 vs Vega 8 siz düşünün :)

Heralde siz 20 FPS oynamayı düşünüyorsunuz Vega 8 le madem harici ekran kartına gerek yok
Ben APU'ya gerek yok dedim xd.

illaki hazır alacam diyorsan daha iyisi.

KötüBirNick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635

KötüBirNick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Aynı fiyata daha iyi bir işlemci almak varken bu sistem pek mantıklı değil,mümkünse vectorun önerdiği sistemi alın derim ben.
Dediğim gibi biraz daha performanslı olabilir ama kargo süreci satış sonrası bişey çıkarsa diye sıkıntı olur vatanda mağazada toplanılıyor ve mağaza evime yakın o yüzden.

Ramiz Karaeski

Asistan
Reaksiyon puanı
13
bence hiç uğraşma onlarla uunlost eco al inventus tan alan arkadaşım var memnun

KötüBirNick

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Karar senin.
Vatandan alacaksan ilk sistemi al.
Onun daha iyisi var ryzen 2200 vs ryzen 3200 de kaç FPS fark var bilmiyorum bu sistemde ayrıca rx570 msi modeli var soğutması iyi.

Ryzen 3200 lü sistem

bence hiç uğraşma onlarla uunlost eco al inventus tan alan arkadaşım var memnun
Link ?

Ramiz Karaeski

Asistan
Reaksiyon puanı
13
o zaman bu videolarda ki sistemleri vantandan toplayın ama fiyat daha pahalı olur