Telefon Değiştirmek İstiyorum Huawei Y9 Prime 2019

Bu konuyu okuyanlar

Brt.17

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Tabi ki de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Honor 9x uygun fiyatlı olursa alıyım ya en iyi şuan o bi sıkıntısı yok dimi birde sıkıntı yaşamam dimi
Daha telefon satışa çıkmadı ne gibi sıkıntıları var bilemeyiz. Ama ben youtubeden kamere testlerine bakmıştım. Kamerası bana soluk çekiyor gibi geldi pek beğenmedim kamera performansını.

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Gelince elime alır bakarım

Google lens de kurarım

Google lens de kurarım

Google lens de kurarım

Google lens de kurarım
9x den vazgeçersem tekrar yazarım

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Daha telefon satışa çıkmadı ne gibi sıkıntıları var bilemeyiz. Ama ben youtubeden kamere testlerine bakmıştım. Kamerası bana soluk çekiyor gibi geldi pek beğenmedim kamera performansını.
Şu telefon da bir ülkemize gelmedi bir taraftan da OnePlus 6T aklımı çeliyor

Tabi ki de

Honor 9x uygun fiyatlı olursa alıyım ya en iyi şuan o bi sıkıntısı yok dimi birde sıkıntı yaşamam dimi
Honor fiyat performans telefonları ile dikkat çeken bir firma istersen hepsiburada'ya girip telefonlarinin fiyatlarina bak en pahalisi 2700-2800 tl

Ben kutu acilimi videosu izledim 10W adaptör cikiyor kutunun icinden

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Kamera iyiyse gerisine kabulum

Antutu puan v7 234000

Son düzenleme:

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Honor 9x iyi ama s9 u batarya dışında aratır.
Honor 9x yattı babam açılır kamera olmaz diyor peki CC9 nasıl birde mi9 se ama mi9se 3070 mh birde fiyat 3000 i geçiyor
Arkadaşlar 3000 tl altı 2500 civarı ne alabilirim ben CC9 iyi gözüküyorda onda da BAND 20 yokmuş ama ben türkcell kullanıyorum sıkıntı olurmu fiyat ne olur

ikt35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
mi 9t ye bir bakın 3000 civarı

pardon açılır kamera olmaz demişsiniz, mi9se bataryası üzebilir

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Honor 9x yattı babam açılır kamera olmaz diyor peki CC9 nasıl birde mi9 se ama mi9se 3070 mh birde fiyat 3000 i geçiyor
Arkadaşlar 3000 tl altı 2500 civarı ne alabilirim ben CC9 iyi gözüküyorda onda da BAND 20 yokmuş ama ben türkcell kullanıyorum sıkıntı olurmu fiyat ne olur

A70

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Realme 3 Pro önerebilirim 1700 tl
cc9 öneremiyorum çünkü gelip gelmeyeceği belli değil Mİ A3 olarak giriş yaptı onda da Snapdragon 665 var

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Realme 3 Pro önerebilirim 1700 tl
cc9 öneremiyorum çünkü gelip gelmeyeceği belli değil Mİ A3 olarak giriş yaptı onda da Snapdragon 665 var
Mi a3 pro diye cıkar

mi 9t ye bir bakın 3000 civarı

pardon açılır kamera olmaz demişsiniz, mi9se bataryası üzebilir
Saten S9 u da batarya yüzünden değiştiriyorum ikisi de 3000 mh

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mi a3 pro diye cıkar

3000 mA günümüzde çok yetersiz kalıyor en az 4000 mAh olmalı
Mİ A3 Pro belirsiz görünüyor yakında Redmi Note 8 de çıkacak ona hazırlanıyorlar büyük ihtimal
ben de 1 aydır Honor 9x bekliyorum hala Türkiye'ye gelmedi Türkiye'yi bırak Avrupa'ya gelmedi büyük ihtimal önümüzdeki ay gelecek
aslında garanti ve bütçe sıkıntın olmazsa OnePlus alacaksın o daha iyi yani benim bütçem kısıtlı olmasaydı garantiye önem vermeseydim OnePlus 6T alıyor olurdum

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Benim için kamera ve batarya önemli fiyatta 2000-2900

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
S9 u Bi hevesle aldım sadece kamera sını beğendim onun dışında eski telefonumla Bi fark yaşamadım bu yüzden ben de bütçeyi kısım ve ihityaçım olan kamera batarya okulum uzakta bu yüzden beni yarı yolda bırakmaması lazım

Honor 9x öneririm daha gelmedi gerçi ama beklemeye değer veya 120 tl daha koyup Mİ9T almalısın
Aaçılır kamera babam izin vermiyor

Yoksa 9x çok güzel

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
S9 u Bi hevesle aldım sadece kamera sını beğendim onun dışında eski telefonumla Bi fark yaşamadım bu yüzden ben de bütçeyi kısım ve ihityaçım olan kamera batarya okulum uzakta bu yüzden beni yarı yolda bırakmaması lazım

Aaçılır kamera babam izin vermiyor

Yoksa 9x çok güzel
babanız neden izin vermiyor teknoloji her geçen gün yenileniyor ve çoğu telefon pop-up kameraya geçti sen istemez misin tam ekranda film/dizi ve sosyal medya kullanmayı ?
tam ekran zevki kullanımı çok zevkli bende en kısa zamanda 5s'ten Honor 9x'e geçmek istiyorum
eğer bütçeni birazcık daha arttırabilirsen Huawei Mate 10 Pro önerebilirim özellikle mocha brown ve mavi rengi çok seksi

Reaksiyon puanı
7,999
Iyi günler. Şuan galaxy s9 kullanıyorum. Ama gerek ısınması ve pilinin yetmemesi nedeniyle satmak istiyorum. Yerine ne alabilirim 2800 ve altı olcak sekilde yoksa satmayım mı birde huawei y9 prime 2019 nasıl yardımcı olursanız sevinirim
Satmalı mıyım , satmamalı mıyım

S9 kamera işlemci felan çok iyi ama pil yetmiyor birde telefonun güç butonunun oralarda fazla ısınma oluyor normal mi
S9 Plus da dediğin gibi güç butonunun orasından çok ısınıyor. Normal yani o tarafın ısınması. İlla satacam diyorsan, Pop-Up kameralı telefon da istemiyorsan Xiaomi Mi 9 SE bakabilirsin güzel cihaz.

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Açılır kamera bozulabilir
S9 ısınması ve şarjı yetmiyor
Mi9 se de şarjı yetmez ikiside 3000 mh ve fiyat aşıyor
Pop-up kamera isterim ama garantisi bitince bozulursa ne yapicam en az 3-4 yıl kullanmalıyım en iyi seçenek cc9 değil mi başka varsa söyleyin ikna edebilirsem honor 9x

Kamera ve batarya önemli

Reaksiyon puanı
7,999
Pop-up kamera isterim ama garantisi bitince bozulursa ne yapicam en az 3-4 yıl kullanmalıyım en iyi seçenek cc9 değil mi başka varsa söyleyin ikna edebilirsem honor 9x

Kamera ve batarya önemli
Sen kamera açılırken tutarsan , açıkken elinle kapatırsan bir süre sonra tabiki bozulur. Normal şartlarda uzun ömürlü oluyorlar. Fabrikada defalarca test ediliyorlar. S9 gibi amiral gemisi cihaza sahipsin orta segmente düşme eğer çok önemli kriterin varsa. 10.000mAh hızlı şarj destekleyen powerbank al kullan telefonunu.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Mi a3 pro diye cıkar

Bence powerbank al bu kadar uğraşa, parana değmez. S9 önerilen bütün cihazlardan daha iyi (senin icin diyorum her daim yeni cihazlar alamayabiliyoruz ve s9 bütün önerilenlerden daha uzun ömürlü

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

Kamera ve batarya önemli
bence babanızı honor 9x için ikna edin beklemeye değer bir telefon tek dezavantajı hızlı şarj özelliği yok

Sironic

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Power bank te varda uğraşmak istemiyorum

Turktosun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
A70 al geç kardeşim. Kamerasını test et hoşuna giderse düşünme bile

Reaksiyon puanı
7,999

Kamera ve batarya önemli
Mi 9T'yi açılır kamera bozulabilir diye elemişsin , Huawei Y9 Prime modeli de açılır kameraya sahip.