Kamerası ve Performansı İyi Telefon.

Bu konuyu okuyanlar

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
yakın zamanda ölmessem telefon alacaığım 1500 tl gelecek onun üstünede biraz ekleme yaparak kamerası iyi olan ve pubg mobile yüksek ayarlarda kaldırabilen tr garantili telefon almak istiyorum. (bütçe ultra max. 2100 Tl)
Honor 9x'i bekle

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
1700 Tl ye buldum alıyorum
Honor 9x Temmuz'da tanıtılacak yani daha çıkmadı ama eğer alacağınız telefon Redmi Note 7 ise ne diyim hayırlı olsun
İnşallah problem yaşamazsın o telefon ile ilgili çok fazla şikayet var HYÇ isimli üyeye sorabilirsin

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
yarım saat önce aldım pişman olmam inşallah

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
1 aydır oynamadığım için pek hatırlamıyorum ama orta ayara kadar destekliyor olması lazım yani grafikler iyi diye hatırlıyorum. şimdi indireyim bi bakıp tekrar mesaj atarım.

Ekran paneli bozulmuş ghost screen dediğimiz şey olmuş geçmiş olsun ghost screen ile ilgili uygulamaları bir araştırın play store'da oluyor deneyin işe yaramazsa eğer ilerde ciddi can sıkıcı bir duruma gelirse değiştirirsiniz paneli yada cihazı artık size kalmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

meizu x8 sizce iyimi

Meizu x8 malzeme kalitesi olarak xiaomi'lerden iyi işlemcide güçlü ama o da yazılım konusunda biraz geri ve güncelleme konusunda zayıf. Bütçeniz nedir?

Pardon son girileri görmedim hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız.

Son düzenleme:

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Ekran paneli bozulmuş ghost screen dediğimiz şey olmuş geçmiş olsun ghost screen ile ilgili uygulamaları bir araştırın play store'da oluyor deneyin işe yaramazsa eğer ilerde ciddi can sıkıcı bir duruma gelirse değiştirirsiniz paneli yada cihazı artık size kalmış.

Meizu x8 malzeme kalitesi olarak xiaomi'lerden iyi işlemcide güçlü ama o da yazılım konusunda biraz geri ve güncelleme konusunda zayıf. Bütçeniz nedir?

Pardon son girileri görmedim hayırlı olsun umarım memnun kalırsınız.
teşekkür ederim

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
Cihazı 3/4 kılıf üst üste geçirerek kullanmanızı tavsiye ederim çünkü garantisiz bir cihaz almışsınız, haberiniz olsun. Şimdiden iyi şanslar
garanti eğer üretici hatalı bir sorunsa yapması gerek ve telefonu çok ucuza aldığım için o paraylada kasko alırım :D

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
garanti eğer üretici hatalı bir sorunsa yapması gerek ve telefonu çok ucuza aldığım için o paraylada kasko alırım :D
Kasko garantiden pahalıya geliyor. Ayrıca delta servisle birçok kez karşı karşıya geldiğim için ben sizi baştan uyarayım istedim, telefonunuzun garantisi yok ona göre kullanın. Umarım cihazınız arızalanmaz :)

Reaksiyon puanı
51
Huawei P smart (2019)

Huawei p20 lite

Samsung galaxy a7

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107

Behzat Ç.