z kitap nasıl pdf çevrilir?

Bu konuyu okuyanlar

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
z kitapları pdf haline nasıl getirebiliriz elimde Sothink SWF Decompiler programı var ancak nasıl yapıldığına dair Türkçe içerik yok bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

factor60

Asistan
Reaksiyon puanı
79
teknoloji çağında yaşadığımızı hatırlatır iki tık ile sorununuzu araştırıp çözebileceğinize can-ı gönülden inanıyorum sayın beyefendi

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
teknoloji çağında yaşadığımızı hatırlatır iki tık ile sorununuzu araştırıp çözebileceğinize can-ı gönülden inanıyorum sayın beyefendi
dediğim gibi baya araştırma yaptım ancak çözümler hep eski sistemler için geçerli şuan da z kitaplar eskiye oranla daha iyi korunuyor o yüzden konu açtım ;)

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
z kitapları pdf haline nasıl getirebiliriz elimde Sothink SWF Decompiler programı var ancak nasıl yapıldığına dair Türkçe içerik yok bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Şu konuda anlatılmış bir inceleme yap,

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Şu konuda anlatılmış bir inceleme yap,

denedim ancak olmadı eski sisteme göre anlatılmış yeni sistemde anlatılan bookdata dosyası yok farklı dosyalar var

BLITZSHIFTDELETE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Burda anlatılan bir video var z kitapin resmini çekerek kaydediyor cok kaliteli degil ama ise yarar

HABAR

Asistan
Reaksiyon puanı
456
Görüşünüze kısmen katılmakla birlikte şöyle düşünüyorum: Her şey Google'da var. Kimse yardım istemesin o zaman?
Mesaj otomatik birleştirildi:

denedim ancak olmadı eski sisteme göre anlatılmış yeni sistemde anlatılan bookdata dosyası yok farklı dosyalar var
Ekran yönlendirmesini dikey yapıp z- kitabı açın. Muhtemelen kitabı tam sayfa görebileceksiniz. Sonra her sayfanın teker teker ekran görüntülerini almayı deneyebilirsiniz.

XxxJabbarTR

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Wps denen program var farklı olan uzantilardaki dosyalari pdfye donustureniliyor