15000 TL'ye Kadar Gtx 2050 veya 70 Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

CanYıldız98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Benim bu sıralar laptop'a ihtiyacım var ve uzun zamandır fikir edinmek istiyordum. Beni en az 5 sene götürecek iş ve oyun anlamında yeterli derecede tatmin edecek ısınma problemi olmayan dizüstü gaming bilgisayar önerilerinizi alabilir miyim. Her türlü görüş ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

CanYıldız98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
15000 tl ye RTX içeren MSI cihazlar var. Örneğin:
Yakınlarda bir kampanya olabilir mi laptoplarda nedense fiyatlar çok yükseldi gibime geliyor Aldıktan sonra birden fiyatı makul ölçüde düşerse üzülürüm. Birde Msi mı daha iyi yoksa monster mı.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yakınlarda bir kampanya olabilir mi laptoplarda nedense fiyatlar çok yükseldi gibime geliyor Aldıktan sonra birden fiyatı makul ölçüde düşerse üzülürüm. Birde Msi mı daha iyi yoksa monster mı.
MSI varken Monster esamesi okunmaz bu fiyat bandında. Dolar artacak daha da ama KDV indirimi zamanı fiyatı özel olarak düşebilir de düşmeyebilir de.

CanYıldız98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
MSI varken Monster esamesi okunmaz bu fiyat bandında. Dolar artacak daha da ama KDV indirimi zamanı fiyatı özel olarak düşebilir de düşmeyebilir de.
Cevaplarınız için teşekkür ederim. En iyi tercih msi olacak galiba dediğiniz gibi. Uzun süredir inceliyorum zaten önerilerinizle fikrim dahada netleşti. Yoksa laptop incelemekten sıyıracaktım :) teşekkür ederim.

CanYıldız98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Evet kampanya başladı hepsiburada da beden satın aldım inşallah herhangi bir sıkıntı olmaz ve uzun yıllar kullanırım. tasviyeler faydalı oldu teşekkürler

CanYıldız98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hayırlı olsun. Hangi cihazı tercih ettiniz?
Teşekkür ederim sizlerinde önerdiğini linkini verdiğiniz Msı raider GE 75 rtx 2070 modelini 13.427 tl'ye aldım. Bakalım gelmesini bekliyorum. İnşallah sorunsuz bir şekilde kullanırım. Kampanyayı beklemem iyi oldu galiba :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Teşekkür ederim sizlerinde önerdiğini linkini verdiğiniz Msı raider GE 75 rtx 2070 modelini 13.427 tl'ye aldım. Bakalım gelmesini bekliyorum. İnşallah sorunsuz bir şekilde kullanırım. Kampanyayı beklemem iyi oldu galiba :)
Ürünü elinize geçince ilk izlenim ve deneyimleri de paylaşırsanız çok seviniriz. Hem almak isteyen arkadaşlar içinde ek bilgi olur. Hayırlı olsun şimdiden.

CanYıldız98

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ürünü elinize geçince ilk izlenim ve deneyimleri de paylaşırsanız çok seviniriz. Hem almak isteyen arkadaşlar içinde ek bilgi olur. Hayırlı olsun şimdiden.
Teşekkür ederim öncelikle Tabikide zevkle paylaşırım bende zaten 3 4 günlük kullanım deneyimi yaşadıktan sonra deneyimlerimi dilim döndüğünce ve tabi tecrübelenerek paylaşmak istiyordum. Hızlıexpres kargoyla eve gelmiş ama ben daha kavuşamadım laptopa :)