Sayın sdn üyelerinin dikkatine önerim var

Bu konuyu okuyanlar

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Değerli sdn üyeleri önerim var eleştiriye açık iyi kötü farketmez
Önerim şudur;
Önemli konular için whatsapp grubu kurulsa insanlar yardım etmek için beklemese güzel olmaz mıydı? Bunu yaparken sn yöneticiler grubu yönetecek hiç bir şekilde grubu üyeler yönetmeyecek. Önerim budur destekleyen yada desteklemeyen herkese teşekkür ediyorum. İyi yada kötü yoruma kalbim kırılmaz fakat küfür etmezseniz sevinirim

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
1. Gizlilik ihlali olacaktır. (Telefon numarası vs..)
2. Sağlıklı olacağını düşünmüyorum, özel işlerinizden feragat edip WhatsApp ile ilgilenmek..
3. Forum'un hareketliliği kaybolacaktır.

Edit : @Lazanya Yiyen Adam dediği gibi Discord grubu olabilir ancak onunda tarafımızca belirlenecek belli kuralları olması gerekir. Düşünebiliriz.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Whatsapp olmaz bence de. Discord çok mantıklı bir tercih. Gerek konular, gerek konu dışı muhabbetler, gerekse oyunlar açısından çok güzel bir fikir olabilir. Zaten discord üzerinde bulunan moderatörlük sistemi sunucuyu yönetmek açısından fazlasıyla uygun ve fazlasıyla yeterli. Bu projenin düşünme aşamasının kısa sürmesini dilerim...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bir de şöyle düşünün,
Forum ortamını bir whatsapp grubuna taşımak hiç mantıklı olmaz. Burada takılan 100'den fazla kişinin aynı anda yazdığını düşünürseniz kimse kendisiyle grup ortamında sağlıklı bir iletişim kuramaz ve kargaşaya neden olur.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bana kalırsa da DC daha mantıklı tutarsa iyi olabilir hem beraber oyun oynama açısından da iyi olur.

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Fikirleriniz için teşekkür ederim sn yönetici haklı gibi duruyor. İnsanlar çalışmayı bırakıp işleriyle ilgilenmesi daha iyi olur. Dc olabilir yöneticiler bizi izliyor ve duruyor bu konuda yöneticiler konuşsun bi orta yol bulurlarsa daha iyi olur tekrardan fikirleriniz için teşekkür ederim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir de şöyle düşünün,
Forum ortamını bir whatsapp grubuna taşımak hiç mantıklı olmaz. Burada takılan 100'den fazla kişinin aynı anda yazdığını düşünürseniz kimse kendisiyle grup ortamında sağlıklı bir iletişim kuramaz ve kargaşaya neden olur.
Demek istediğim önemli konular birer konu açılacak yani örnek ios 1 grup android bir grup olacak ama bende faydalı olacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Forum oluşumu ile wp birbirine çok ters ama discord olayı cidden çok mantıklı forumdaki haraketliliğe de zarar vermez aksine katkısı bile olabilir.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Forum ortamı zaten çok cansız oldu. Gerek yok başkasına. Zaten güvensiz de olur.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Discord için beta aşamasındayız şu an yöneticiler olarak düzenlemeler yapılıyor. Uygun görülürse foruma açılır.

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Bir de şöyle düşünün,
Demek istediğim önemli konular birer konu açılacak yani örnek ios 1 grup
Discord için beta aşamasındayız şu an yöneticiler olarak düzenlemeler yapılıyor. Uygun görülürse foruma açılır.
Ben insanlar daha hızlı yardım almasını istemiştim başka niyetim yok tüm cevaplar için teşekkür ediyorum

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Demek istediğim önemli konular birer konu açılacak yani örnek ios 1 grup

Ben insanlar daha hızlı yardım almasını istemiştim başka niyetim yok tüm cevaplar için teşekkür ediyorum
Discord, konu cevaplamaları için kullanılmayacak yani forum oraya alet edilmeyecek orası daha çok oyun oynama ve sohbet üzerine olacak. Biz burada gönüllülük esasıyla çalışıyoruz ve bizimde özel hayatımız ver her an her konuyu cevaplayamıyoruz. Haliyle zaten forum varken birde başka bir yerden sürekli konular için mesaj atılması insanlar için sinir bozucu olabilir olay bu.

Furkan0223

Asistan
Reaksiyon puanı
153
Discord, konu cevaplamaları için kullanılmayacak yani forum oraya alet edilmeyecek orası daha çok oyun oynama ve sohbet üzerine olacak. Biz burada gönüllülük esasıyla çalışıyoruz ve bizimde özel hayatımız ver her an her konuyu cevaplayamıyoruz. Haliyle zaten forum varken birde başka bir yerden sürekli konular için mesaj atılması insanlar için sinir bozucu olabilir olay bu.
Düşüncem kirliyse kusura bakmayın ben ancak bu kadar düşündüm ve fikrimi sizlerle paylaştım. Siz benden daha detaylı düşünürsünüz yaşça benden büyüksünüzdür. Haklısınız teşekkür ederim

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Düşüncem kirliyse kusura bakmayın ben ancak bu kadar düşündüm ve fikrimi sizlerle paylaştım. Siz benden daha detaylı düşünürsünüz yaşça benden büyüksünüzdür. Haklısınız teşekkür ederim
Düşünce kesinlikle kirli değil aksine bu düşüncelerin belirtilmesi bizim açımızdan daha iyi lakin dediğim gibi bazıları uygun bazıları olmayabiliyor. Bu olayda yukarıda açıkladım sebepten dolayı pek mümkün değil ama dediğim gibi DC grubunda hiç teknoloji konuşmayacakmışız gibi de algılanmasın. Muhabbetimizi ve goy goyumuzu da yaparız lakin forum ayrı orası ayrı tabi. Bu arada 20 yaşındayım çok büyük sayılmam hatta profilinizde yazdığı gibi 24 yaşındaysanız sizden daha küçüğüm :)