Bu konuyu okuyanlar

hasantürkel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çocukluğumda izlediğim bi filmdi yer altı dünyası vardı ve o yer altı dünyasından bütün dünyadaki çocuk odalarının yatak altlarına çıkabiliyorlardı.. adını yıllardır hatırlayamıyorum filmin

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Anime bir çizgi filmdi. 5 6 tane lise öğrencisi genç gizli bir mekana gidip bilgisayaın içine girip virüslerle savaşıyordu. Bir tanesi dışarda kalıp onlara uzaktan destek veriyordu. Bilgisayarın içine girdikleri zaman görüntü 3D oluyordu. Bilgisayar dışında ki bölümler ise klasik Anime çizimiydi. 6 7 sene önce Cine5 kanalının sabah çizgi film kuşağında vardı. Adını bilen var mı?

semfairy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba,
yıllar önce izlediğim bir filmin adını bilen varsa çok sevinecegim. 30 yaşlarında bir kadın karşı cinsle ilşiki yaşamakta zorlanmakta ve evlenememektedir. bunun sebebi ise karşısına çıkan tüm adamların zihnini okuma kabiliyetine sahip olmasıdır. adamların akıllarından gecen kötü düşünceler kendisini rahatsız ettiği için ilişkilerini sürdürememektedir. bir keresinde yanılmıyorsam bir universite profesoruyle tanışır ciddi biri olacagı umuduyla ancak gittikleri romantik bir yemek ortamında adamın aklından çok çirkin fanteziler gecmektedir ve kadın adamın tüm bu cinsel fantezilerini okur ve ondan da ayrılır. sonunda başka bi adamla tanışır... bu adamın da ona karşı dusunceleri çok masume değildir ancak aralarında bi aşk ilişkisi gelişir ve yanlış hatırlamıyorsam evlenirler sonunda. bu filmin adı neydi allah aşkına? yardım ltf.

BİLGE_5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar umarım bilen vardır. Sarısın bir kız var yakın bi kız arkadaşıyla birlikte kalıyor bi akşam dışarı çıkıyorlar bara gidiyorlar her neyse orda bi kaç erkekle yakın oluyorlar aralarından biri sarışın olan kızın içkisine bi madde hap koyuyor sonra Kıza tecavüz ediyorlar tuvalette yanlış hatırlamıyorsam.. kızın ruhu o an evde dolaşıyor artık hatta yakın arkadasına da aynısını yapacaklarken sarışın olan kızın ruhu engel oluyor bardağa vuruyor film çok güzeldi eski bi şey cd kapağı ise sarısın kızın resmî var bağırıyor ve ruhuda aynı şekil kapakta görünüyor . Bilen varsa söyleyebilir miii
Aynalar var benzeri̇ bi̇ fi̇lm kiz esmerdi̇ ama dedi̇ğİn fi̇lme çok benzi̇yor.2 fi̇lmi̇ vardi

---- Mesajlar birleştirildi ----

arkdadaşlar selam. ben bu filmi şehirler arası yolculuk yaparken izlemiştim ama yarısında yolculuk bittiği için bitirmedim. Sonra da ismini unuttum. Kafayı yicem, ne oyuncuların adını hatırlıyorum-ki öyle çok bilindik isimler değildi- ne de ismini. Ama film bilim kurgu filmi ve aslında isminden bahsedilen bir film olduğunu da hatırlıyorum. Filmde karı koca bilim insanı iki doktor var, insanların ölmesinin ruhla mı yoksa nöronlardan sinir iletiminin aktarımının sonlandırması ile mi ilişkili olduğu üzerine bir araştırmaya giriyorlar. Hatta erkek olan doktrou bir konferasn sonrasında terörist kılıklı manyağın biri vuruyor. Allah'tan adam ölmüyor ama sonrasında adam hastalanıyor ve hastalığına çare bulamıyorlar. Sonrasında anlşılıyor ki adamın yediği kurşunda radyoaktif bir bulaş var ve bundan kurtulması mümkün değil. Bu iki doktorun kurduğu bilinçli bir bilgisayar sistemi var, hani şu herşeyi bilen, cevap veren cinsinden. adam ölüme her geçen gün yaklaşırken kadın olan doktor admın bilincini bilgisyara aktarmaya çalışıyor. Adam en sonunda ölüyor ve kadın sürekli bilgisayra konuşarak, yazarak kocasının bilinç düzeyine sesleniyor, tam herşeyden vazgeçip bilgisayarı da yok etmeye karar verdikleri anda adam karısınla bilgisayarın ekranından yazı ile iletişime geçiyor. Tam bu esnada benim de yolculuğum bitiyor:( offff bulamıyorum filmi yardım edin noluuuuur
2014 YAPIMI FİLMİN ADI EVRİM

Son düzenleme:

Aryaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 ,10 yıl önce tarihten pek emin değilim uzak doğu filmi izlemiştim japon filmiydi galiba 2 serisi vardı filmi tam hatırlamıyorum ama hatırladığım kadarıyla tv yarışması gibi birşeydi ama normal yarışmalar gibi değildi bir grup insanı topluyorlardı böyle akıl oyunu gibi şeyler oynuyorlardı 2. Filminde hatta Havva ve ademi baz alarak en oynuyorlardı elmalara numara yazıp diğerlerini eliyorlardı sona kalanda para ödülü alıyordu inş yardımcı olursunuz ama bulunacağından umutsuzum ve burada yeniyim yardımcı olur anız sevinirim

hazalkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yıllar önce atv izlediğim bir film vardı iki kız kardeş bir adam aynı evde yaşıyordu adam ilkinde sarışın kadınla beraberdi sonra diğer kızıl kardeş adamı yoldan çıkardı ama gerilim korku tarzı farklı bir tarzdı bilen varsa yazsın 20 gündür araştırıyorum.

St26140

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bi film vardı adam evini terk etmiş bi arkadaşı restaurantta çalışan bi kızın yanına götürmüştü bi süre o kadınla kaldı adam kıvırcık saçlı kadın
Sevişmişlerdi falan kadının terasında kendi karısıyla boşanma kararı almışlardı

semfairy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba,
yıllar önce izlediğim bir filmin adını bilen varsa çok sevinecegim. 30 yaşlarında bir kadın karşı cinsle ilşiki yaşamakta zorlanmakta ve evlenememektedir. bunun sebebi ise karşısına çıkan tüm adamların zihnini okuma kabiliyetine sahip olmasıdır. adamların akıllarından gecen kötü düşünceler kendisini rahatsız ettiği için ilişkilerini sürdürememektedir. bir keresinde yanılmıyorsam bir universite profesoruyle tanışır ciddi biri olacagı umuduyla ancak gittikleri romantik bir yemek ortamında adamın aklından çok çirkin fanteziler gecmektedir ve kadın adamın tüm bu cinsel fantezilerini okur ve ondan da ayrılır. sonunda başka bi adamla tanışır... bu adamın da ona karşı dusunceleri çok masume değildir ancak aralarında bi aşk ilişkisi gelişir ve yanlış hatırlamıyorsam evlenirler sonunda. bu filmin adı neydi allah aşkına? yardım ltf.

vuenxx54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
merhaba,
Hocam adını bulursanız banada söyleyin lütfen :D

aaaaaaaaaaaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bir film vardı fragmanını youtubede reklam olarak görmüştüm çocuğun kafası kocamandı şapka giyiyor çantasını omzuna takıp çıkıyordu filmin adı b ile başlıyordu ismini yanlış söylüyorlardı

crow88

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,058
ya bir film vardı fragmanını youtubede reklam olarak görmüştüm çocuğun kafası kocamandı şapka giyiyor çantasını omzuna takıp çıkıyordu filmin adı b ile başlıyordu ismini yanlış söylüyorlardı
aradığın filim bu olabilirmi Mask
4111Y8TNT9L._SY445_.jpg

ErikSuyu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zamanında bir film izlemiştim yaşlı bi adam (baya zengindi) yüklü bi miktar para ödeyip zamanda geçmişe gidiyordu cinsiyet seçip geçmişe gitmişti orda 5-6 insan daha vardı hepsi yaşlı ama para ödeyip genç oluyolardı herkez birbirinin kim olduğunu anlamaya çalışıyordu baya ilginç bi filmdi ismini hatırlayan olursa Lütfen ! yazsın bayadır arıyorum kapağında yaşlı adam vardı. Sizinde varsa unutuğunuz film adı yardım etmek isterim !

Mr. Gaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.
1.Film Yerdeniz hikayelerinden uyarlama (animasyon olmayan) bir büyücünün okulda yaptığı yanlış büyü sonucunda kötü bir varlık yaratması ile başlayan filmin sonunda varlığın gerçek adını öğrenip onu yenmesini konu alıyordu.
2. film ise bir arkadaş grubu kaza geçiriyorlardı bir eve sığınıyorlardı oradan kurtulmak için şeytan mı melek mi olduğu belli olmayan kızı öldürmeleri gerekiyordu. Film sonunda gerçek hayata dönüş oluyor ve evde şeytana uyanlar araba kazasında ölmüş oluyordu.
Her şeyi hatırlıyorum isimler yok help me pls.

Arthur et les Minimoys (2006) - IMDb

Millet 1. Mini bir dizi buldum .
13459_1_large.jpg
2.yi bulamadım yardım pls.
-----Bir arkadaş grubu kaza geçiriyorlardı bir eve sığınıyorlardı oradan kurtulmak için şeytan mı melek mi olduğu belli olmayan kızı öldürmeleri gerekiyordu. Film sonunda gerçek hayata dönüş oluyor ve evde şeytana uyanlar araba kazasında ölmüş oluyordu.

cüneyttor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir film arıyorum küçük bir kız var asker olan övey babasının yanın annesiyle gidiyorlar küçük kız bir Peri’nin onu götürdüğü yere gidiyor orda bir varlıkla konuşuyor kitap okuyor sonra onun krallarının kızı olduğunu söylüyorlar film ya İspanyolca veya Meksika yapımı

Mr. Gaga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir film arıyorum küçük bir kız var asker olan övey babasının yanın annesiyle gidiyorlar küçük kız bir Peri’nin onu götürdüğü yere gidiyor orda bir varlıkla konuşuyor kitap okuyor sonra onun krallarının kızı olduğunu söylüyorlar film ya İspanyolca veya Meksika yapımı
Pan'nın Labirenti olabilir

Lazanya Yiyen Adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
merhaba,
What Women Want (2000) bu film olabilir mi? Çünkü konu itibariyle aynılar.

bir kız kaza yapıyo bi adam onu buluyo çifline götürüyo dışarda kimyasal şavaş var diye kandırıyo en son kız adamı asitle yakıyo ismini hatırlamadım yardımcı olurmusunuz

bir kız kaza yapıyo bi adam onu buluyo çifline götürüyo dışarda kimyasal şavaş var diye kandırıyo en son kız adamı asitle yakıyo ismini hatırlamadım yardımcı olurmusunuz
Cloverfield Yolu No: 10

Son düzenleme:

hasanyang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba adini hatırlayamadığım bir film var yardımcı olursanız sevinirim okulda alay edilen bir kız vardı okul tuvaletinde ölüyordu daha sonra onunla alay edenlerde birer birer ölüyordu ölenlerin ağzında kırmızı bir top çıkıyordu hatırladıklarım bu kadar tesekkurler

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Selamlar. Filmde böyle yarış arabaları falan vardı sanırım emin değilim böyle insanlar bir sahnede kargaşa halindeydi bu avmlerde olan yürüyen merdivenlerin en ucunda kadının biri sıkışmış vücudu falan yok olmuştu. Yarış filmiydi sanırım. Bu film yüzünden ne zaman yürüyen merdivenden geçsem içimde hep korku var bu sahne yüzünden. Ayrıca filmi izleyeli 5-6 yıl veya daha fazla oldu hatırlamıyorum tam.

hasanyang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar lütfen yardım edin film asya filmiydi okulda alay konusu edilen kiz vardı tuvalette ölüyordu sonra onunla alay edenlerde sırayla ölüyordu ölenlerin ağzında kırmızı bi top çıkıyordu hatırladıklarım bunllar

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Erkek oyuncu tanıdık geldi, ama adını anımsatacak kadar ünlü değil. Bana daha çok dizi gibi göründü.

Erkek oyuncu tanıdık geldi, ama adını anımsatacak kadar ünlü değil. Bana daha çok dizi gibi göründü.
Paul Walker'miş. Görüntü kalitesinden tanıyamadım diyelim. :)
2004 Noel filmi.

Son düzenleme:

tekken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi film vardı yaklaşık 6-8 sene önce izlemiştim. Ama ismini bir türlü hatırlamıyorum anlatacağım filmin varsa ismini bilenler veya film hakkında yardımcı olacaklar cevap yazsın lütfen. Film şöyle idi:Olay bir köyde başlamaktadır .köy bol yeşillikli 19. yy İskandinav köyleri gibi (tabi bu benzetmeler diğer filmlerden gösterilenlerden çıkarımlardır). Kişi 18 19 yaşlarında genç bir erkek. Bu bir demircinin oğlu. Bir köye bir çetenin saldıracağı haberi gelir. Bütün köy köyün girişinde ellerinde silahlarıyla beklemektedirler. Ama bunun elinde silah falan yok babası eline bir balta neyim sıkıştırmaya çalışsada bu reddeder. herkes pür dikkat beklerken bu kendinden geçmeye başlar. Tam kavganın başlayacağı sırada bir sis yığını bu haydutları silip süpürür .çocuğun yaptığı büyü sayesinde herkes kurtulur fakat çocuktan rahatsız olurlar.
Daha sonra bir yolgezer köyden bu çocuğun yaptıklarını duyar. Kendini büyücü olduğunu söyler ve çocuğun eğitimi için ailesinden izin ister fakat ailesi izin vermez. Büyücü ayrılmadan önce çocuğa okulun yerini söyler ve yol alır köyden ayrılır. Çocuk ailesine ısrar edince izin verirler. Çocuk şehre gider ve adresi bulur. Okul kale benzeri yüksek duvarlara sahip bir yerdir. Kapı açıktır. Bu ara herhangi biri kapıdan geçmeye çalışır fakat geçemez. Yukarı dan biri belirir belirir ve çocuğa hak çok istekliysen geç der. Ve aniden kapının arkasında belirir. Çocuk girer.
Dahasında eğitim gördüğü yer: geniş bir odada duvarlara dayalı çok yüksek raflar bulunmakta ve öğrenciler ise masalarda çalışmaktadırlar. Yüksekçe bir yerde oturan öğretmen ise raflardaki rulo şeklideki kağıtları havada süzdürerek öğrencilere ulaştırmaktadır. Öğrenciler ise bu kağıtlardaki isimleri ezberledikçe kafalarının üzerlerindenezberledikleri isimler uçar. Bizimkisine ise sayfa dayanmamaktadır. Ardı ardına hocası buna ruloları gönderir. Diğerlerinden farklı olarak çok hızlı bir şekilde öğrenmektedir ve bu öğretmenin hoşuna gider. Yanındaki arkadaşı bu kadar hızlı olman seni erken mezun etmez der. Çocuk ta önemli değil ben öğrenmeyi seviyorum hiç durmadan devamedebilirim der. Bundan ötürü filmi bu kadar merak ediyorum. Daha sonrasında birkaç kişi bunu kıskandığı için buna sataşırlar. bu 1. sınıf onlarda (galiba) daha üst sınıf oldukları halde bunlara büyüyle derslerini verir.
Daha fazlasını pek hatırlamıyorum. Film ciddi bi filmdi. Üzerinde bayağı düşünmüşlerdi. Bildiğiniz başka site varsa kopyalayıp yayınlarsanız çok sevinirim. Yada başka bir detay hatırlarsanız cevap yazmınızı rica ederim
Şimdiden teşekkürler.
Aradığınız filmin adi earthsea cizgifilmi de var kitabi da var yerdeniz öyküleri turkce ismi. Filmi cizgifilminden guzel

tekken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi film vardı yaklaşık 6-8 sene önce izlemiştim. Ama ismini bir türlü hatırlamıyorum anlatacağım filmin varsa ismini bilenler veya film hakkında yardımcı olacaklar cevap yazsın lütfen. Film şöyle idi:Olay bir köyde başlamaktadır .köy bol yeşillikli 19. yy İskandinav köyleri gibi (tabi bu benzetmeler diğer filmlerden gösterilenlerden çıkarımlardır). Kişi 18 19 yaşlarında genç bir erkek. Bu bir demircinin oğlu. Bir köye bir çetenin saldıracağı haberi gelir. Bütün köy köyün girişinde ellerinde silahlarıyla beklemektedirler. Ama bunun elinde silah falan yok babası eline bir balta neyim sıkıştırmaya çalışsada bu reddeder. herkes pür dikkat beklerken bu kendinden geçmeye başlar. Tam kavganın başlayacağı sırada bir sis yığını bu haydutları silip süpürür .çocuğun yaptığı büyü sayesinde herkes kurtulur fakat çocuktan rahatsız olurlar.
Daha sonra bir yolgezer köyden bu çocuğun yaptıklarını duyar. Kendini büyücü olduğunu söyler ve çocuğun eğitimi için ailesinden izin ister fakat ailesi izin vermez. Büyücü ayrılmadan önce çocuğa okulun yerini söyler ve yol alır köyden ayrılır. Çocuk ailesine ısrar edince izin verirler. Çocuk şehre gider ve adresi bulur. Okul kale benzeri yüksek duvarlara sahip bir yerdir. Kapı açıktır. Bu ara herhangi biri kapıdan geçmeye çalışır fakat geçemez. Yukarı dan biri belirir belirir ve çocuğa hak çok istekliysen geç der. Ve aniden kapının arkasında belirir. Çocuk girer.
Dahasında eğitim gördüğü yer: geniş bir odada duvarlara dayalı çok yüksek raflar bulunmakta ve öğrenciler ise masalarda çalışmaktadırlar. Yüksekçe bir yerde oturan öğretmen ise raflardaki rulo şeklideki kağıtları havada süzdürerek öğrencilere ulaştırmaktadır. Öğrenciler ise bu kağıtlardaki isimleri ezberledikçe kafalarının üzerlerindenezberledikleri isimler uçar. Bizimkisine ise sayfa dayanmamaktadır. Ardı ardına hocası buna ruloları gönderir. Diğerlerinden farklı olarak çok hızlı bir şekilde öğrenmektedir ve bu öğretmenin hoşuna gider. Yanındaki arkadaşı bu kadar hızlı olman seni erken mezun etmez der. Çocuk ta önemli değil ben öğrenmeyi seviyorum hiç durmadan devamedebilirim der. Bundan ötürü filmi bu kadar merak ediyorum. Daha sonrasında birkaç kişi bunu kıskandığı için buna sataşırlar. bu 1. sınıf onlarda (galiba) daha üst sınıf oldukları halde bunlara büyüyle derslerini verir.
Daha fazlasını pek hatırlamıyorum. Film ciddi bi filmdi. Üzerinde bayağı düşünmüşlerdi. Bildiğiniz başka site varsa kopyalayıp yayınlarsanız çok sevinirim. Yada başka bir detay hatırlarsanız cevap yazmınızı rica ederim
Şimdiden teşekkürler.
Earthsea yerdeniz öyküleri kahramanin adi Ged

Gürkan Ergeç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
2001 doğumluyum. Küçükken izlediğim bir film vardı. CD'si çizikti hatta. Hatırladığım kadarıyla filmde canavarlar çölde yarış yapıyordu. Birinin kolu kopuyordu falan. Bir animasyon filmiydi. Tek hatırladığım karakter Ben10'deki Heatblast'e (ektedir) benziyordu ama kahverengi tonundaydı.(kolu kopan) Yanlış hatırlıyor olabilirim ama böyle bir film izlediğime eminim. Hatta haftada en az 1 kez izlerdim. Uzun zamandır aklımdaydı ve bu akşam araştırma yapmak için zaman bulabildim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler! 1.jpg

Emirhan.kizilkaya

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir film vardı adını unuttum filmde çocuk aileden aileye veriliyor bide bı çirkin kız var evleniyor daha sonra çocuk adadan kaçıp başka bir adaya gidiyor orda birşey çalmaya kalkıyor ve ada sahibi ona diyor ki benle ceza olarak caliscan çocuk kabul ediyor daha sonra adamla adalar arası ticarete çıkıyorlar ticarette çocuk bı adamsın olmuş kralın oğlu çıkıyor ve başa geciyor sonra eski adasına gidip çirkin kızı 3 inek karşılığında aliyor

Rick Hunter

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Beyler ben de 2 tane filmin ismini unuttum 2 sini de bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu filmleri baya zaman önce izlemiştim tam hatırlamıyorum sadece hatırladıklarımı anlatıcam. İlk filmde bi tane taksici vardı taksiyle milleti kaçırıp evde öldürüyodu. Bir gün bir tane anne ve çocuğu kaçırıyo. Annesini öldürüyo çocuğu da öldürmeyip hizmetçisi gibi evde bakıyo sürekli kötü davranıyo kaçmasına izin vermiyo. Yıllar sonra çocuk büyüyo filan. Bu ilk filmdi bunu daha iyi hatırlıyorum onun için biraz daha ayrıntı vermemi isterseniz veririm. 2. Filme geçiyorum. Bu filmde de bi adam vardı, adam askeriye de valizlerin arasında uyanıyodu komutan gelip sen kimsin filan diye soruyodu adam da şaşkınlıkla ben şu şu askerim filan diyodu tam hatırlamıyorum. Neyse sonrasında bi savaşa çıkıyodu savaşta ölüyodu ve valizlerin arasında yine uyanıyodu. Komutana kanıtlamaya filan çalışıyodu yaşadıklarını, sürekli ölüp ölüp aynı şeylerin tekrar ettiğini filan... Bu 2 filmin ismini de bilen var mı aranızda? Eğer daha fazla anlatmamı istiyosanız anlatırım

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Arkadaşlar merhaba adini hatırlayamadığım bir film var yardımcı olursanız sevinirim okulda alay edilen bir kız vardı okul tuvaletinde ölüyordu daha sonra onunla alay edenlerde birer birer ölüyordu ölenlerin ağzında kırmızı bir top çıkıyordu hatırladıklarım bu kadar tesekkurler

Günah Tohumu olabilir mi ?

Beyler ben de 2 tane filmin ismini unuttum 2 sini de bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu filmleri baya zaman önce izlemiştim tam hatırlamıyorum sadece hatırladıklarımı anlatıcam. İlk filmde bi tane taksici vardı taksiyle milleti kaçırıp evde öldürüyodu. Bir gün bir tane anne ve çocuğu kaçırıyo. Annesini öldürüyo çocuğu da öldürmeyip hizmetçisi gibi evde bakıyo sürekli kötü davranıyo kaçmasına izin vermiyo. Yıllar sonra çocuk büyüyo filan. Bu ilk filmdi bunu daha iyi hatırlıyorum onun için biraz daha ayrıntı vermemi isterseniz veririm. 2. Filme geçiyorum. Bu filmde de bi adam vardı, adam askeriye de valizlerin arasında uyanıyodu komutan gelip sen kimsin filan diye soruyodu adam da şaşkınlıkla ben şu şu askerim filan diyodu tam hatırlamıyorum. Neyse sonrasında bi savaşa çıkıyodu savaşta ölüyodu ve valizlerin arasında yine uyanıyodu. Komutana kanıtlamaya filan çalışıyodu yaşadıklarını, sürekli ölüp ölüp aynı şeylerin tekrar ettiğini filan... Bu 2 filmin ismini de bilen var mı aranızda? Eğer daha fazla anlatmamı istiyosanız anlatırım

Aradığın ikinci filmin adı Yarının Sınırında

esinur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
apartman sahibi zengin bir adam, kiracıları var, daire şartları çok kötü, mahkeme apartman sahibi adamın o dairelerden birinde 1 ay kalmasına karar veriyor ve olaylar başlıyor. 1990-1994 arasında yapılmış bir amerikan komedi filmi

esinur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar lütfen yardım edin film asya filmiydi okulda alay konusu edilen kiz vardı tuvalette ölüyordu sonra onunla alay edenlerde sırayla ölüyordu ölenlerin ağzında kırmızı bi top çıkıyordu hatırladıklarım bunllar
ölümün sesi filmindede ağzıdan kırmızı top çıkıyo du konuyu benzetemedim ama bir bak ona istersen

esinur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba bu film bir apartman sahibi zengin bir adam, kiracıları var, daire şartları çok kötü, mahkeme apartman sahibi adamın o dairelerden birinde 1 ay kalmasına karar veriyor ve olaylar başlıyor. eski bir film amerikan komedi filmi