Iphone 6S 128 GB

Bu konuyu okuyanlar

RommelistEren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İyi günler Arkadaşla Halihazırda Iphone 6S 16Gb lik modelini kullanıyorum bütçem elvermediği için 7+ gibi modelleri alamıyorum Bir dönem Iphone7 kullandım beğenemedim Ve Jak girişinin olmaması vesaire kullanmamda sorun oldu ve eski telefonuma geri döndüm ancak 16GB’lik model artık yetmiyor yakından tanıdığım bi telefoncuda 128GB’lik modeli uygun bir fiyata alacağım eski bir cihazida verip+ 300-400₺ gibi bir para vereceğim sizce mantıklı olur mu Kapasiteyi yükseltmek ?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Hocam anladığım kadarıyla kesin ios olucak diyorsunuz? Ayrıca iphone 7'de kulaklık jakı olmadığı için iptal ettim diyorsunuz ve eski cihaza geri döndünüz? Ben şahsen durum bu ise 6s plus bakın hiç olmazsa derim pil,ekran,kamera vs daha iyi tecrübede daha iyi olur peki bu 0 cihazmı verilecek size?

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Hocam anladığım kadarıyla kesin ios olucak diyorsunuz? Ayrıca iphone 7'de kulaklık jakı olmadığı için iptal ettim diyorsunuz ve eski cihaza geri döndünüz? Ben şahsen durum bu ise 6s plus bakın hiç olmazsa derim pil,ekran,kamera vs daha iyi tecrübede daha iyi olur peki bu 0 cihazmı verilecek size?
Katılıyorum 6splus

Veya android cihaz