Hangi Powerbank Modelini Önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Powerbank almayı düşünüyorum da, 20000 mAh civarı bir powerbank almayı düşünüyorum. Fiyat olarak 200 lira civarı olabilir. TP-Link'in vardı bi tane ama tam emin olamadım. Önerir misiniz o powerbank'i? Ya da başka bir powerbank var mı önerebileceğiniz.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Reaksiyon puanı
5,172
Powerbank almayı düşünüyorum da, 20000 mAh civarı bir powerbank almayı düşünüyorum. Fiyat olarak 200 lira civarı olabilir. TP-Link'in vardı bi tane ama tam emin olamadım. Önerir misiniz o powerbank'i? Ya da başka bir powerbank var mı önerebileceğiniz.
Tip c mi istiyorsunuz?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

mahiralemdar

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
Dostum satın aldıktan sonra muhatap bulmak istiyorsan ve aldığın ürünü uzun süre kullanmak istiyorsan buyur. Özellikleri tm istediğin gibi..

SF-20 20.000mAh Quick Charge 3.0 Type-C&Micro Çift Çıkışlı Powerbank

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Hepsiburadaki ürün hızlı şarj destekliyor. USB soket girişlerinden farkı görebilirsiniz.

Anladım, sağolun.

Powerbank konusunda ne kadar plastik kasa önermesemde o fiyata hb den anker i kaçırmazdım.

Öyle yaptım bende.

Dostum satın aldıktan sonra muhatap bulmak istiyorsan ve aldığın ürünü uzun süre kullanmak istiyorsan buyur. Özellikleri tm istediğin gibi..

SF-20 20.000mAh Quick Charge 3.0 Type-C&Micro Çift Çıkışlı Powerbank

Bir sorun olacağını düşünmüyorum, tavsiye için teşekkür ederim Anker marka Powerbank'i aldım.

Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı. Bence kesinlikle XİAOMİ fiyat ve performans ürünü

Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Fiyatı

Tavsiye için teşekkür ederim fakat Anker'i satın aldım.

ZXWNJ3.png

Anker marka powerbank satın aldım. Umarım bir sorun yaşamam ve uzun soluklu bir şekilde kullanırım. Yorumlar için tekrardan teşekkür ederim, konu kapatılabilir. Deneyimlerimi farklı bir konuda kullanıma başladıktan sonra zamanla paylaşacam.

cuneytefeozar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Anladım, sağolun.

Öyle yaptım bende.

Bir sorun olacağını düşünmüyorum, tavsiye için teşekkür ederim Anker marka Powerbank'i aldım.

Tavsiye için teşekkür ederim fakat Anker'i satın aldım.

ZXWNJ3.png

Anker marka powerbank satın aldım. Umarım bir sorun yaşamam ve uzun soluklu bir şekilde kullanırım. Yorumlar için tekrardan teşekkür ederim, konu kapatılabilir. Deneyimlerimi farklı bir konuda kullanıma başladıktan sonra zamanla paylaşacam.

Hayırlı olsun. Anker kaliteli bir marka. Alternatif olarak linktech marka powerbank tavsiye ederim taş gibi ürünleri var kardeşim

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Hayırlı olsun. Anker kaliteli bir marka. Alternatif olarak linktech marka powerbank tavsiye ederim taş gibi ürünleri var kardeşim

Sağolun çok memnunum.