Twitter hesabıma girmeye çalışıyorlar ! ! !

Bu konuyu okuyanlar

anillunall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar twitterda hesap güvenliğim için telefonuma doğrulama kodu gönderme seçeneğini işaretledim, hesabım telefonumda sürekli açık ama sanırım birileri girmeye çalışıyor sürekli telefonuma twitter tarafından doğrulama kodu gönderiliyor. Bilerek şifremi de değiştirmedim ama kimin girmeye çalıştığını öğrenme şansım olabilir mi sanmıyorum ama ??

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Merhabalar twitterda hesap güvenliğim için telefonuma doğrulama kodu gönderme seçeneğini işaretledim, hesabım telefonumda sürekli açık ama sanırım birileri girmeye çalışıyor sürekli telefonuma twitter tarafından doğrulama kodu gönderiliyor. Bilerek şifremi de değiştirmedim ama kimin girmeye çalıştığını öğrenme şansım olabilir mi sanmıyorum ama ??
Bence hiç uğraşma.Öğrenmek uzundur.Savcılık işleri vb.Ayrıca hesabına da 2 adımlı doğrulama açıksa girmeleri olanaksızdır diye düşünüyorum :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şifreni de değiştirmeyi unutma :)

Son düzenleme:

anillunall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ederim sadece öğrenmenin kolay bir yolu var mı diye sormuştum uğraşmaya gerek yok o zaman teşekkür ederim :)

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
Bildiğim kadarıyla hesaba başkası girmeden bulmanın yolu yok.Peki, başkası girmeye çalışırken mail adresine bildirim geliyormu?
:)