Xiaomi ithalatcı garantili alinirmi?

Bu konuyu okuyanlar

incos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hepsi burada saticili xiaomi alinirmi. Negibi sikintilari olur. Aklimda mi8 var. 15-10-2018 tarihli fiyati 3900tl. N11de pocophone F1 ayni gun fiyati 3500 tl. Ama xiamo turkiye garantisi var. Sizce hangisini almaliyim.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Hepsi burada saticili xiaomi alinirmi. Negibi sikintilari olur. Aklimda mi8 var. 15-10-2018 tarihli fiyati 3900tl. N11de pocophone F1 ayni gun fiyati 3500 tl. Ama xiamo turkiye garantisi var. Sizce hangisini almaliyim.
İstanbul'daysanız büyük Avmlerde Xiaomi mağazaları mevcut. Oradan satın alabilirsiniz.
Genpa teknik servisi sorunları karşılıyor.

incos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İstanbuldayim. Bugun xiaominin vadi istanbul da bulunan magazasina gitcem. Bakalim mi 8 fiyati nekadar.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Redmi 5 plus aldım ithalatçı garantili çok memnunum tek garantisi biraz sıkıntılı

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Mi 8 yerine S9,G7 ThinQ gibi cihazlar tercih edilir.

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Ben Hepsiburada üzerinden ithalatçı garantili Xiaomi Redmi 5 Plus aldım ve özenle kullandığım için strese girmiyorum.

incos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vadi istanbul mi store daki mi 8 64ve 128 gb fiyati ve teknosa fiyati :(
Mi store mi 8 64gb :4499 Tl
Mistore mi 128gb: 4799 Tl
Teknosa mi 8 128gb:4999Tl
Tekonsa mi mix 2 64gb :3099 tl

Samsung note 3 kullaniyorum. Uzun sure kullandim. Yine boyle bir tel almayi dusunuyordum. Ama samsung fiyatlari pahali gelmisti. Ama xiaomi de pahali geldi. Yukarda yazdigim fiyatlara s9 ve s8 alinir ve servis agi genis en azindan.
TR garantili Mi 8 64 GB HB üzerinde daha uygun bakabilirsin.

Xiaomi Mi 8 64 GB (Xiaomi Türkiye Garantili) Fiyatı
Evet hepsiburada en uygun fiyati vermis. Xiaomi turkiye pazarinda tutunabilmesi icin aha uygun fiyatlari olmalidiye dusunuyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mi 8 yerine S9,G7 ThinQ gibi cihazlar tercih edilir.
Evet s9 s8+ bakiyorum.

Bugun media markt ve teknosada lg v30+ a bakayim dedim. Adamlarin soylediği lg nin piyasadan cekildiği. Sadece nette satisi yapildiği. Bu soylemde lg telefonlara karsi geri durmama sebep oldu.

Bugun media markt ve teknosada lg v30+ a bakayim dedim. Adamlarin soylediği lg nin piyasadan cekildiği. Sadece nette satisi yapildiği. Bu soylemde lg telefonlara karsi

Son düzenleme:

indominus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Vadi istanbul mi store daki mi 8 64ve 128 gb fiyati ve teknosa fiyati :(
Mi store mi 8 64gb :4499 Tl
Mistore mi 128gb: 4799 Tl
Teknosa mi 8 128gb:4999Tl
Tekonsa mi mix 2 64gb :3099 tl

Samsung note 3 kullaniyorum. Uzun sure kullandim. Yine boyle bir tel almayi dusunuyordum. Ama samsung fiyatlari pahali gelmisti. Ama xiaomi de pahali geldi. Yukarda yazdigim fiyatlara s9 ve s8 alinir ve servis agi genis en azindan.

Evet hepsiburada en uygun fiyati vermis. Xiaomi turkiye pazarinda tutunabilmesi icin aha uygun fiyatlari olmalidiye dusunuyorum.

Evet s9 s8+ bakiyorum.

Bugun media markt ve teknosada lg v30+ a bakayim dedim. Adamlarin soylediği lg nin piyasadan cekildiği. Sadece nette satisi yapildiği. Bu soylemde lg telefonlara karsi geri durmama sebep oldu.

Bugun media markt ve teknosada lg v30+ a bakayim dedim. Adamlarin soylediği lg nin piyasadan cekildiği. Sadece nette satisi yapildiği. Bu soylemde lg telefonlara karsi

S9 tercih ederdim bende. LG yaptığı hatalardan sonra artık Türkiye piyasasında çok tercih edilmediği için teknolojik marketlerden çekilmiş olabilir.

OguzBey01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Eğer özenli kullanirım diyosan hepsiburada dan alabilirsin ben 2 .300 milyara xiamoi mi 6 6gb 128gb aldım şuan 3 milyarı geçik ucuz aldım güzel kullandığım için şuan sorun çıkmadı yok yapamam diyorsan bu fiyata s9 almam daha mantıklı

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Garantisiz çok daha ucuza denk getirebilirsin

gardenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eğer özenli kullanirım diyosan hepsiburada dan alabilirsin ben 2 .300 milyara xiamoi mi 6 6gb 128gb aldım şuan 3 milyarı geçik ucuz aldım güzel kullandığım için şuan sorun çıkmadı yok yapamam diyorsan bu fiyata s9 almam daha mantıklı
Ben de red mi 6 almıştım. Xiaomide şu ana kadar sorun yaşamadım. Zaten bir telefonun miadı 2 yıl. Sonra ister istemez bi şekilde değiştiriyosun. Sıkılıyorsun...

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Hocam bugün lg v30+ 2700
Nokia internette 7+ 2650
Honor play 2800 bunlara bir bakın

Egemen Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Ben Hepsiburada üzerinden ithalatçı garantili Xiaomi Redmi 5 Plus aldım. Yaklaşık 3 ay falan oldu, hiçbir sıkıntısını göremedim. Tabii ki bu sizin telefonu kullanma şeklinize de bağlıdır, mesela ben telefonumu özenle kullanıyorum bu yüzden hiçbir sıkıntı çıkmadı. Ayrıca Mi Store'da telefonlar internettekine göre daha pahalı olur.

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
Servis sıkıntısı yaşayabilirsin ithalatcı garantide.

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar benim de bu konuda size bir sorum olacak.

Xiaomi'nin İthalatçı Garantili yazan ürünlerine Türkiye'de hangi distribütör bakıyor? KVK mı, Genpa mı Delta mı? Zira Xiaomi'nin Türkiye'deki tek yetkili distribütörü olduğu söylenen Evofone ile ilgili bir arkadaş "Aklın varsa "Xiaomi Türkiye Garantili" ibaresini gördüğün hiç bir Xiaomi telefon alma zira o cihazların garantisinden sorumlu olan Evofone dediğin firma daha müşterilerinin telefonlarını bile açmıyor! Git KVK ve Genpa gibi kendini ispatlamış ve sürekli anında muhatap bulacağın firmalar ile çalış bunun için de "İthalatçı Garantili" ibaresini gördüğün Xiaomi telefonları alabilirsin çünkü bunlara Türkiye'de KVK ve Genpa bakıyor dedi. Bu söylem doğru mu? Yani diğer marka telefonlar için genelde yıllardır insanlar "Türkiye Garantili" ibaresini görmek ister iken Xiaomi'de durum tam dersine mi? Eğer öyle ise zaten İthalatçı Garantili yazan Xiaomi cihazları, Türkiye Garantili ibaresi yazanlardan daha da ucuz ki. Ee hal böyle iken ben neden Türkiye Garantili olan bir Xiaomi alıp da başımı Evofone ile derde sokayım?

Ayrıca İstanbul'da bazı noktalarda direkt Mi Store mağazaları mevcut ama bu mağazalar sadece Mi ürünlerini satıyor ve teknik servisini Evofone denen yerli firmaya mı bırakmış durumdalar? Kendi bünyelerinde teknik teçhizatları ve elemanları yok mu bu Mi'nin?

Kısacası Xiaomi Mi 9T Pro 128GB almak istiyordum ama İthalatçı Garantili mi yoksa Türkiye Garantili mi almalıyım anlam veremedim.

Son düzenleme: