Hangisini almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

Ali guven

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
asus pg279q ile samsung lc27hg70 arasında kaldım. Asus 165 hz gsyncli ahva ips panelli, 8 bit

Samsung 144hz Qdotlu, HDR, ve yüksek kontrast oranlı VA panelli, 8 bit+frc=10 bit

Asus çok problemli bir panele sahip, birçok farkli kullanicidan inceledim neredeyse tamami işik sızdırıyor. Ve sifiri 7.2k gibi ucuk bir fiyata sahip. Bunu Alirsam 2.el alacagim.

Samsung sifiri 3.9 4k civari alirsam sifir alacagim. Freesync olmasi ve Va panel olmasi disinda bir problem yok.

Sizce ne yapmaliyim.
2 monitörün karşılaştırma analizi için
????

Karşılaştırma için tıklayın

Exonn

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Asusa güvenebilirsin büyün setimi dizdim ve hiçbir sıkıntııs yok

Exonn

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Bahsettiğim monitörü mü kullaniyorsunuz?
Hayır ben dizüstü kullanıyorum ama diğer setlerimi asustan dizdim ve büyük teknoloji dergileri asus öneriyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Newtech eylül 2018 sayısı

Eğer oyun monitörü istiyosanuz bu siizn için daha iyi https://www.istanbulbilisim.com/asus-pg258q-gaming-led-monitor-fiyati-234918.html?gclid=EAIaIQobChMImrzY2_Kt3QIV0eJ3Ch2gewEOEAQYAyABEgJbXfD_BwE

Son düzenleme:

Ali guven

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Hayır ben dizüstü kullanıyorum ama diğer setlerimi asustan dizdim ve büyük teknoloji dergileri asus öneriyor

Newtech eylül 2018 sayısı
şu an monitörleri konuşuyoruz pg279q modelini. Klavyesinden kulakligindan ya da anakartından vs.. değil. Bu modelde dolu şikayet var. Girin amazona ve donanımhabere veya akliniza gelebilecek tüm teknoloji sitelerine, youtubeda bile var. Işık sızmasız panel bulmak loto tutturmak gibi bir şey. Bir ara vatan pc dahi birçok firma ürünleri dahi toplattı. O yüzden model bazlı konuşalım lütfen. Siz ekipman aldınız kaliteli diye bu model düzgün olacak kaidesi maalesef yok.

MrKadir

Müdavim
Reaksiyon puanı
371
Samsung olanı fazla para verme digeri 4ms 21 hz daha yülsek ve ips o kadar ben fazla para vermezdim samsung olanada o kadar vermezdim