Xiaomo vs Huawei

Bu konuyu okuyanlar

Gtr00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar, Teknosa'dan Xiaomi Redmi S2 adli cihazi almak istiyorum, garanti resmi garantili mi olur, yoksa ithalatçı garantili mi? Resmî türkiye garantili olması benim için önemli çünkü bi 3 yıl kadar beni idare etmesi gerekiyor bu olmaz ise aklımdaki diğer telefon ise huawei p smart o telefonu da çok beğeniyorum ama o beni idare edermi 3 yıl kafamda sorular var . Cevaplarinizi bekliyorum Teşekürler

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
mi s2 xiaomi türkiye garantilidir p smarta guzel telefon bu arada

---- Mesajlar birleştirildi ----

ama teknosadan alıcaksan

Son düzenleme:

Gtr00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
mi s2 xiaomi türkiye garantilidir p smarta guzel telefon bu arada

ama teknosadan alıcaksan
yok kesinlikle teknosadan alicam telefonu ama bi kaç yerde okuduklarıma göre xiamo türkiye ye resmî olarak girmemiş filan teknosanin sattığı da kvk garantili olmasına rağmen ithalatçı garantili diye biliyorum ve telefonda sıkıntı çıkar ise garanti filan uğraşmak istemiyorum siz hangi telefonu önerirsiniz ikiside aynı fiyat

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
yok kesinlikle teknosadan alicam telefonu ama bi kaç yerde okuduklarıma göre xiamo türkiye ye resmî olarak girmemiş filan teknosanin sattığı da kvk garantili olmasına rağmen ithalatçı garantili diye biliyorum ve telefonda sıkıntı çıkar ise garanti filan uğraşmak istemiyorum siz hangi telefonu önerirsiniz ikiside aynı fiyat
reis kendi sitelerinde arastirirsan xiaomi turkiye garantili yaziyor hangi teli oneririm dersen senin istegine bağlı oluyor iki telefonda güzel benim onerim p smart ekran kalitesi daha iyi ozellikler neredeyse kafa kafaya ama ekran kalitesinde biraz fark var

reis kendi sitelerinde arastirirsan xiaomi turkiye garantili yaziyor hangi teli oneririm dersen senin istegine bağlı oluyor iki telefonda güzel benim onerim p smart ekran kalitesi daha iyi ozellikler neredeyse kafa kafaya ama ekran kalitesinde biraz fark var
bu arada Huawei nin turkiye garantili olup hizmetlerinin cok guzel oldugunu hatırlatıyım 1 saate yakin zamanda kırık ekrani değiştiriyorlar

Son düzenleme:

Gtr00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Önerilerin için çok teşekürederim benim için belirleyici oldu Huawei p smart alıyorum.