Note9 s9+

Bu konuyu okuyanlar

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Son kez sorup haftaya almaya gideceğim iPhone 5s ten geçicem hangisi benim için daha iyi olur aradaki fiyat farkına değer mi

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bana kalırsa değer. Note 9 bence yılın telefonu.

Reyzii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Kalemini kullanmayacaksan bence 2000TL vermeye değmez. Sonuçta donanım olarak hemen hemen aynı.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Son kez sorup haftaya almaya gideceğim iPhone 5s ten geçicem hangisi benim için daha iyi olur aradaki fiyat farkına değer mi
Evet değer çünkü artık 4000 mAh pile, minimum 128 GB dahili depolamaya sahip ve kamerada iyileştirilmeler var Galaxy S9+'a göre. Note 8'e görede s-pen'nin yetenekleri arttırıldığı için Samsung Galaxy Note 9'u alman daha mantıklı seçenek olacaktır. :)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Tercihin önemli hafıza batarya konusunda note 9 daha öne çıkıyor donanım açısında aşağı yukarı aynı iki cihaz kamera olarak amiral gemisi model olduğu için iyileştirmeler var ve en büyük artısı s pen farkı..

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Minimum 128gb hafıza bu s9 plusta 64gb 4000 mah batarya s9 plus ta 3500 ve en ayırt edici fark s pen senin için çok önemli değilse s9 plus al yok önemli diyosan note 9 al

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,077

Bende Note 9 almalısın :)
S-pen, pil , kamera da ciddi geliştirmeler yenilikler var yapay zeka özellikle.
En önemlisi de kutu içeriği dolu dolu geliyor ;)

alcasar

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Note serisi tasarım ve performans olarak daha iyidir bence.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Eğer kalem ve pil önemli değilse fazladan 2K vermeye gerek yok

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Pil ve pen den başka çok fark göremediğim için dedim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Pil önemli kalem hakkında bir fikrim olmadığı için seçemedim
S9+'a göre biraz daha az ısınıyor, Galaxy Note 9.
Pil önemli olduğu için gözardı etme derim.
Ayrıca yanında gear icon X kablosuz kulaklık veriyorlar.

freestyleminds

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Samsung gelecek yıl için, Galaxy S ve Note serisinde tasarım açısından ciddi değişikliklere gitmesi bekleniyor. Bu sebeple birlikte bana göre Note 9'u şu an o fiyattan almak pek makul görünmüyor. S9+ şarjı aktif kullanımla sabah 8 - akşam 9'a kadar gidiyor. Özellikle kalemle bir işin yoksa ve aradaki fiyat farkını dikkate aldığımızda S9+ almanı öneririm.

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Samsung gelecek yıl için, Galaxy S ve Note serisinde tasarım açısından ciddi değişikliklere gitmesi bekleniyor. Bu sebeple birlikte bana göre Note 9'u şu an o fiyattan almak pek makul görünmüyor. S9+ şarjı aktif kullanımla sabah 8 - akşam 9'a kadar gidiyor. Özellikle kalemle bir işin yoksa ve aradaki fiyat farkını dikkate aldığımızda S9+ almanı öneririm.
Hiç note serisi kullanmadığım için kalemi kullanır mıyım bilmiyorum ama almışken en son çıkanı almak daha mantıklı değil mi

cnkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bugün note 9 u inceledim bana s9+ dan daha kötü kaba bir telefon hissi geldi sonra note 8 ile karşılaştıdım note 8 çok daha güzel duruyor. Bence samsung bataryayı iyileştirmiş ama tasarımı bozmuş. S9+ note9 un yanında daha gelişmiş bir cihaz gibi duruyor. Çok kabalarmış. S9+ bataryası 1 günü çok rahat çıkarıyor zaten bence s9+ al.

freestyleminds

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hiç note serisi kullanmadığım için kalemi kullanır mıyım bilmiyorum ama almışken en son çıkanı almak daha mantıklı değil mi

İki telefonu da kıyaslarsak teknoloji olarak ekranda (biraz), bataryada, stereo hoparlörde ve telefonun soğutmasında geliştirmeler var. Ben Note 5 kullanıcısıyım. Açıkçası bana göre Galaxy Note serisi Android'de en tepe noktada yer alır. Örnek verirsek Note 8'in bataryası S9+ dan küçük olmasına rağmen gün içinde daha uzun kullanım süresi sunduğu birçok forumda söyleniyor. Önerimi değiştirerek (fiyat farkını göze aldığını düşünerek) Note 9 al uzunca bir süre mutlu mesut kullan derim.