Gear s3 mü Galaxy watch mu?

• Gear S3 al geç

Kullanılan: 1 20.0%
  • Galaxy watch bekle onu al

Kullanılan: 4 80.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Sizce galaxy watch almaya değer mi yoksa gear s3 mü alınmalı birde galaxy watch un çıkış fiyatı ve çıkış tarihi ne olur?Yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Samsung'un global sitesinde 350 400 dolar arasındaydı yanlış değilsem çıkış tarihiyle ilgili bi bilgim yok

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Akıllı saatte zaten pek devrimsel bir şey olmadığı için ve ayrıca bugünkü dolar kurundan dolayı pahalı olacağından s3 almak en iyisi

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Samsung'un global sitesinde 350 400 dolar arasındaydı yanlış değilsem çıkış tarihiyle ilgili bi bilgim yok
Dediğiniz gibiyse s3 almak mantıklı birde vergi binicek o fiyata neredeyse s3ün 2 katı fiyatına gelicek.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
S3'den ziyade Gear Sport öneririm.
İkisini de uzun süre kullandım.
Gear Sport'un ince olması çok güzel.
S3 cidden kalın. Ayrıca Gear Sport'un daha ucuz olması da cabası.

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Akıllı saatte zaten pek devrimsel bir şey olmadığı için ve ayrıca bugünkü dolar kurundan dolayı pahalı olacağından s3 almak en iyisi
Dediğiniz gibi çok fazla özellik farkı yok fiyat farkında olacak gibi duruyor.Başka önerdiğiniz akıllı saat var mı samsung telefon ile uyumlu onları da yazabilirsiniz

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Dediğiniz gibi çok fazla özellik farkı yok fiyat farkında olacak gibi duruyor.Başka önerdiğiniz akıllı saat var mı samsung telefon ile uyumlu onları da yazabilirsiniz
Piyasaya pek hakim değilim ama xiaomi mi band'ın adını duydum ona da bakabilirsiniz

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
S3'den ziyade Gear Sport öneririm.
İkisini de uzun süre kullandım.
Gear Sport'un ince olması çok güzel.
S3 cidden kalın. Ayrıca Gear Sport'un daha ucuz olması da cabası.
Dediğiniz gibi gear sport daha ince tasarıma sahip ancak gündelik olarakta kullanmayı düşünüyorum sonuçta az bir para ödemeyeceğim frontier modeli benim daha çok dikkatimi çekti.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
O akıllı bileklik. Çok ayrı segment.
Ayrıca devrimsel ne bekliyorsunuz ki?
Galaxy Watch'un ülkemize gelmesi vakit alır, hadi geldi diyelim. İlk çıkış fiyatı makul olmaz, yaklaşık 3 hafta sonra makul hale gelir. Gene de Gear Sporttan daha pahalu olur.

Samsung Gear Sport R600 Akıllı Saat Fiyatları, En Ucuz 779 TL - Akakçe
800TL civarına bulabilirsin.

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Piyasaya pek hakim değilim ama xiaomi mi band'ın adını duydum ona da bakabilirsiniz
Mi band 3 ü çok övüyorlar ancak oda adı üstünde bileklik gibi duruyor.Dediğim gibi hem spor hem gündelik olarak kullanıcam o yüzden bileklik tasarımından uzak durmaya çalışıyorum.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Ben 8 ay Gear S3 Frontier kullandım.
2 hafta ise Gear Sport.
Benim önerim Gear Sport olur.
Tabi karar sizin.

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Mi band 3 ü çok övüyorlar ancak oda adı üstünde bileklik gibi duruyor.Dediğim gibi hem spor hem gündelik olarak kullanıcam o yüzden bileklik tasarımından uzak durmaya çalışıyorum.
Bence gündelik hayatınızda da kötü duracağını düşünmüyorum ama

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Peki sizce bu tip saatleri 2. El almak mantıklı olur mu frontier modelinde ciddi bir fiyat farkı var.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Olabilir, bozulacak ürünler değiller. Sadece çizmiş felan olabilirler.

İlgilenirseniz Gear S3'ümü satabilirim ama önerim halen Gear sporttan yana.

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Olabilir, bozulacak ürünler değiller. Sadece çizmiş felan olabilirler.

İlgilenirseniz Gear S3'ümü satabilirim ama önerim halen Gear sporttan yana.
Dediğiniz gibi kolay kolay bozulmuyorlar ve çoğu ürünün garantisi hala devam ediyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

2. El kısmında 0 jelatini üzerinde gear s3 frontier buldum 1100 tl ye.Birde 900 tl ye 1 yıl garantisi olan 3 adet kayışlı gear s3 buldum.Bunlar alınabilir mi yoksa mağazadan mı almak mantıklı olur.Birde gear s3 te çakma ürün yada replika dediğimiz olaylar olur mu şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Galaxy Watch LTE desteği vs. barındıracağından pahalı giriş yapacaktır.S3 Frontier alınabilir fakat 500tl vermeye gerek kalmadan Gear Sport almanızı tavsiye ederim.
Gear Sport +50mt su geçirmezlik
Gear S3 +Hoparlör
yani birebir aynı deneyim bu farklar dışında.Gear Sport daha güncel ve pil ömrü bir tık daha iyi.
Bu arada başka markalara yönelmemenizi öneririm çünkü Samsung cihaz ile Gear serisi cidden daha senkronize çalışmakta

Dediğiniz gibi kolay kolay bozulmuyorlar ve çoğu ürünün garantisi hala devam ediyor.

2. El kısmında 0 jelatini üzerinde gear s3 frontier buldum 1100 tl ye.Birde 900 tl ye 1 yıl garantisi olan 3 adet kayışlı gear s3 buldum.Bunlar alınabilir mi yoksa mağazadan mı almak mantıklı olur.Birde gear s3 te çakma ürün yada replika dediğimiz olaylar olur mu şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.
Olamaz. çakmacıların o işe cesareti yetmez.Akıllı saat çok basit bir teknoloji değil

Son düzenleme:

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Galaxy watch alma s3 frontier al bence.

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Galaxy Watch LTE desteği vs. barındıracağından pahalı giriş yapacaktır.S3 Frontier alınabilir fakat 500tl vermeye gerek kalmadan Gear Sport almanızı tavsiye ederim.
Gear Sport +50mt su geçirmezlik
Gear S3 +Hoparlör
yani birebir aynı deneyim bu farklar dışında.Gear Sport daha güncel ve pil ömrü bir tık daha iyi.
Bu arada başka markalara yönelmemenizi öneririm çünkü Samsung cihaz ile Gear serisi cidden daha senkronize çalışmakta

Olamaz. çakmacıların o işe cesareti yetmez.Akıllı saat çok basit bir teknoloji değil
Nedense gear sport un görünüşü beni pek fazla cezbetmedi.Büyük ihtimalle de frontier modelini alıcam ancak yazdığım gibi 2. El de almak mantıklımı yukarıda yazdığım 1100 tl 0 jelatinli saatin faturası olmadığımı söylediler oyüzden replika olabilir mi diye sordum.Sizce 0 mı mantıklı olur 2. El mi?Yorumunuz için teşekkürler.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Replika sadece kasasını yapabilirler.
Onun da olduğunu pek sanmıyorum ama olabilir.
Gear S3'ün tek artısı hoparlörü olması.
Gear Sport hem su geçirmez hem daha ince hem daha hafif.

Bu incelik cidden önemli.
Bir Gear S3 uzun süre kullanırsan veya incelersen anlarsın.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315

Olamaz. çakmacıların o işe cesareti yetmez.Akıllı saat çok basit bir teknoloji
Nedense gear sport un görünüşü beni pek fazla cezbetmedi.Büyük ihtimalle de frontier modelini alıcam ancak yazdığım gibi 2. El de almak mantıklımı yukarıda yazdığım 1100 tl 0 jelatinli saatin faturası olmadığımı söylediler oyüzden replika olabilir mi diye sordum.Sizce 0 mı mantıklı olur 2. El mi?Yorumunuz için teşekkürler.
Yok dediğim gibi replika imkansız da 1100tl vermişken 200 daha koyup sıfır alın bence biliyorsunuz ülkemizde garanti olayları faturayla dönüyor

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Fronti
Replika sadece kasasını yapabilirler.
Onun da olduğunu pek sanmıyorum ama olabilir.
Gear S3'ün tek artısı hoparlörü olması.
Gear Sport hem su geçirmez hem daha ince hem daha hafif.

Bu incelik cidden önemli.
Bir Gear S3 uzun süre kullanırsan veya incelersen anlarsın.
Frontier modelindede su geçirmezlik özelliği var diye biliyorum.Sanırım sizde biraz sıkıntı yaratmış gear s3 frontier modeli ağırlık konusunda acaba mağazaya gidip sorsam saatleri deneme şansım olur mu?Tasarım olarak beğendiğim için zaten elemiştim gear sport modelini ancak denemekte fayda var.

Olamaz. çakmacıların o işe cesareti yetmez.Akıllı saat çok basit bir teknoloji

Yok dediğim gibi replika imkansız da 1100tl vermişken 200 daha koyup sıfır alın bence biliyorsunuz ülkemizde garanti olayları faturayla dönüyor
Doğru söylüyorsunuz faturasız cihazları garantiye gönderiyorlar ancak 900 tl civarında 2.elleri bulunuyor ve araya 500 tl gibi yüksek bir fark giriyor sizce 0 için bu farkı vermeye değer mi yada 0 ı varken 2. El ile uğraşılır mı?

Son düzenleme:

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Hayır su geçirmezlik özelliği yok ama ahahaha ben 1 2 dakika yüzdüm ahahaha bir şey olmadı ama sokmamak lazım :)

Denetirler zaten açık şekilde bulunabiliyor genelde.

Görsellere baktım genelde hep ön ve yandan fotoğrafı var. Arkadan 2 tane buldum. Onlarda gerçeği yansıtmıyordu inanın.
images (7).jpeg

Saat keşke by görseldeki gibi olsa.
Ancak değil, incelerseniz anlarsınız.
Saatin bitmesi gerek yerde kalınlık var.
Bu üstteki görsel yanıltıcı.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Fronti
Frontier modelindede su geçirmezlik özelliği var diye biliyorum.Sanırım sizde biraz sıkıntı yaratmış gear s3 frontier modeli ağırlık konusunda acaba mağazaya gidip sorsam saatleri deneme şansım olur mu?Tasarım olarak beğendiğim için zaten elemiştim gear sport modelini ancak denemekte fayda var.

Doğru söylüyorsunuz faturasız cihazları garantiye gönderiyorlar ancak 900 tl civarında 2.elleri bulunuyor ve araya 500 tl gibi yüksek bir fark giriyor sizce 0 için bu farkı vermeye değer mi yada 0 ı varken 2. El ile uğraşılır mı?
Öncelikle Gear S3 1.5 metrede 30dk kadar suya dayanıklı yani İP68 setifikasına sahip yani sıkıntı yok
Gear Sport ise Klasik saatler gibi 5ATM yani 50mt'ye kadar süresiz su geçirmez rahatça yüzebilirsiniz anlamına geliyor bu da

İkinci el konusunda ise ben ikinci el saat tercih etmem fakat yine de sizin bileceğiniz iş. faturası olması yeterli

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Öncelikle Gear S3 1.5 metrede 30dk kadar suya dayanıklı yani İP68 setifikasına sahip yani sıkıntı yok
Gear Sport ise Klasik saatler gibi 5ATM yani 50mt'ye kadar süresiz su geçirmez rahatça yüzebilirsiniz anlamına geliyor bu da

İkinci el konusunda ise ben ikinci el saat tercih etmem fakat yine de sizin bileceğiniz iş. faturası olması yeterli
Su geçirmez mi suya dayanıklı mı?

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315

Samsung mağazalarında istediğiniz ürünleri de test edbilirsiniz:)

Su geçirmez mi suya dayanıklı mı?
Suya dayanıklı ama duş falan alınıyor havuza girmesi sıkıntı.

Son düzenleme:

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Suya dayanıklı.
20180812_225449.jpg

Kırmızı kısım kadar olsa güzel, sarı kısım güzel durmuyor ve kalın yapıyor.

Ba2HanT

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Yorumlarınızı için hepinize teşekkür ederim. Bu hafta saatlerin ikisini de denemeye çalışacağım. Sanırım bu suya dayanıklık sorunu deniz yada havuzdayken dalmamak şartıyla suyun üzerinde olduğumuz sürede sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum sonuçta 1 buçuk metre yazıyor.Zaten suda takmamak benim için sorun yaratmayacaktır.Birde frontier daki şu arka plan değiştirme özelliği beni iyice cezbetti arka plan değiştirince sanki saat değiştirilmiş gibi duruyor.2. El konusunda da hala kararsızım zaten 2. El alırsamda faturalı garantisi devam eden bir saat tercih edicem.Herkese hayırlı akşamlar düşüncelerinizi yazabilirsiniz hepsini okuyacağım.

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Rica ederiz :)
Arka plan ve kordon değiştirme Gear Sport'ta da var.