Usb bellek açılmıyor ve biçimlendirilmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Kadir284197

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
San disk 16gb flash diskim var ve bi gün içindeki dosyaları silmeye çalıştım, çok uzun süre gösterdi ve bende iptal edip biçimlendir seçeneğini seçtim. Daha sonra disk i ne açabildim ne biçimlendirebildim, biçimlendir seçeneğini seçtiğimde hiç bi şey olmuyor sadece biçimlendirme sayfası donuyor ve o şekilde kalıyor internet de disk biçimlendirme programları ile de denedim ama aynı sonucu aldım yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim iyi forumlar.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Farklı bir bilgisayarda deneyin, CMD ile ilgili bir kaç kod dönüyor onları deneyin, diski "Fabrika" Ayarlarına çeviren programlar var onları deneyin (EaseUS partition vb.), sonuç aynı olursa büyük ihtimal donanımsal bir sorundur.

Kadir284197

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür ederim deneyicem sonucu yazarım tekrar buraya

Kadir284197

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Farklı bir bilgisayarda deneyin, CMD ile ilgili bir kaç kod dönüyor onları deneyin, diski "Fabrika" Ayarlarına çeviren programlar var onları deneyin (EaseUS partition vb.), sonuç aynı olursa büyük ihtimal donanımsal bir sorundur.
çok teşekkür ederim sorun çözüldü önerdiğin program ı crack li indirip kurdum ve flash ı sıfırladım düzeldi. Uzun zamandır uğraşıyordum tekrar sağolasın ☺️

me-ada

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 5-6 yöntem denedim olmadı(HP tool, komut dahil)Sonra bu çözümü uyguladım çözüldü:1.Rufus programını indirdim. 2.Pardus 17 yazılımını indirdim. 3 Rufus aracı ile Pardus işletim sisteminin ISO dosyasını USB'ye yazdırdım. 4.Sonra Windows ile normal biçimde biçimlendirme yaptım,çözüldü..(Burada olan,Rufus gelişmiş bir program,USB'ye yazdırmak için kendisi sildi.)

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,849
Telefondayım yazının arkada olan beyaz rengi yeşil olmuş. çok iyi görünüyor. nasıl yaptınız?
sizdede böylemi görünüyor?

Screenshot_2020-04-10-11-24-36.jpg

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Telefondayım yazının arkada olan beyaz rengi yeşil olmuş. çok iyi görünüyor. nasıl yaptınız?
sizdede böylemi görünüyor?

Ekli dosyayı görüntüle 92741
Konu sahibi "En iyi cevap" olarak işaretlemiş, bu seçenek henüz duruyor mu bilmiyorum ama problemine çözüm aramak için forumlarda konuları gezen kişilere zaman kazandırıyor duruyorsa kalsın durmuyorsa tekrar getirilmeli.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Bir konu açıp denemen gerekir hala aktif mi diye bence aktif çünkü benimde mesela başkalarının konularında 2 cevabım en iyi cevap olarak profilimde görünüyor.