Tabletin desen kilidini nasıl açabiliriz

Bu konuyu okuyanlar

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Bugün çekmeceleri karıştırırken 2 sene önce sakladığım Samsung e tab 3 ü buldum ancak bir sorun var; ne deseni nede google play hesabını hatırlıyorum içinde çok önemli hatıralar vardı bunları kaybetmeden kurtarma durumumuz var mı?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Cihazını usb ile bilgisayarına bağla, dosyaların hepsini bilgisayara at. Resimlerin olduğu klasör DCIM'dir. Sonra da uygula ya da hard reset yap.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Takıldığın yer varsa sor yardımcı olalım. :)

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Pc de açtım ancak tabletin ismi yazılı olan klasöre girdiğimde boş ekran cıkıyor birde tablet üstünde usb işareti var

Reaksiyon puanı
5,172

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,172
Dosyaları göremiyor mu bilgisayar?
@syfsn
Evet göremiyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Desen varken görmez. şifre sıfırlamak için bi flashlanabilir .zip var ama burada paylaşmak ne kadar doğru olur orasını bilemem.
Forumun amacı yardımlaşmak değil mi zaten buradan paylaşın benden sonrakiler de faydalansın
Twrp kurmayı başarırsanız Özelden xda linkini gönderirim.

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Twrp kurmayı başarırsanız Özelden xda linkini gönderirim.
Nasıl olacak anlatırsanız veya yardımcı olursanız kurarım tabi.(bu arada bilmediğim sebeplerden ötürü home tuşu çalışmıyor)

Reaksiyon puanı
5,172

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Hocam link atar mısnız bir çok konu var şaşırdım ayrıca ne yapacağımı tam anlamadım tablete root mu atacağım eğer öylseyse bilgilerim silinmeyecek mi ben bilgilerin kalmasını istemiştim..konu da belirtmeyi unuttuğum bir sorun daha var o da tabletin home tuşu (ön yüzde olan ortadaki tuş) çalışmıyor

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Hocam link atar mısnız bir çok konu var şaşırdım ayrıca ne yapacağımı tam anlamadım tablete root mu atacağım eğer öylseyse bilgilerim silinmeyecek mi ben bilgilerin kalmasını istemiştim..konu da belirtmeyi unuttuğum bir sorun daha var o da tabletin home tuşu (ön yüzde olan ortadaki tuş) çalışmıyor
Hocam root atınca tabletteki veriler silinmez. Home tuşu için samsung teknik servise falan başvursanız onlar çok daha iyi yardımcı olur.

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Hocam hangi konuya bakmalıyım link verir misiniz çok konu var

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Android bölümünde root yapma konuları var. O konular içinde twrp kurmayıda anlattım.
hocam bi konu linki verir misiniz baktım da çok karışık şeyler var root mu twrp mi yapmam gerek

Hocam root atınca tabletteki veriler silinmez. Home tuşu için samsung teknik servise falan başvursanız onlar çok daha iyi yardımcı olur.
garantisi yok ne kadar keserler acaba

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
hocam bi konu linki verir misiniz baktım da çok karışık şeyler var root mu twrp mi yapmam gerek

garantisi yok ne kadar keserler acaba
Pek bilmiyorum ama eski samsung telefonumda ben o tuşu pek kullanmıyodum :D yani sağdaki ve soldaki tuşlar da yetiyordu bana.

ihramcı_zade

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Pek bilmiyorum ama eski samsung telefonumda ben o tuşu pek kullanmıyodum :D yani sağdaki ve soldaki tuşlar da yetiyordu bana.
işin kötü yanı hiçbir şekilde işlem yapılamıyor format atacam home tuşunun yerine kullanacak tuş yok