Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626

24 Haziran seçimleri için anket sonuçları peş peşe yayınlanırken, bir anket de CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu'ndan geldi. 'Bu anketi not edin, kimse kızmasın' diye yazan Bekaroğlu, cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleriyle ilgili son oy oranlarını paylaştı.

2550022-728xauto.jpg

Son seçim anketi! CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu, "Bu anketi not edin, kimse kızmasın" diyerek elindeki 24 Haziran milletvekili seçimine ve cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turuna ilişkin anketi paylaştı.
CUMHUR İTTİFAKI'NIN OY ORANI GERİLEDİ

Bekaroğlu'nun paylaştığı ankere göre Cumhur İttifakı yüzde 45'e geriledi; AK Parti: 40.3 - MHP ise 4,7 oy alıyor.
MİLLET İTTİFAKI YÜKSELİŞTE

Millet İttifakı'nın ise toplam oyu 42,4'e yükseldi; CHP: 27,2, İYİ Parti: 10,8, Saadet Partisi: 4,4
HDP'NİN OY ORANI: YÜZDE 12.3

Öte yandan HDP de 12.3 oy oranı ile yüzde 10 barajını geçiyor. Böylece Millet İttifakı ile HDP toplam 54,7 oy oranı ile Meclis'te çoğunluğu alıyor. AK Parti ve MHP muhalefet durumuna düşüyor.
CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE ADAYLARIN OY ORANI

Bekaroğlu'nun paylaştığı ankete Cumhurbaşkanlığı seçiminde adayların aldıkları oy oranları ise;
Recep Tayyip Erdoğan: 45,6
Muharrem İnce: 32,2
Selahattin Demirtaş: 10,7
Meral Akşener: 8,2
Temel Karamollaoğlu: 3,1
Doğu Perinçek: 0,2
SEÇİMLERDE 2. TURA KİM KALACAK?

Anket sonuçlarına göre Recep Tayyip Erdoğan ve Muharrem İnce Cumhurbaşkanlığı seçiminde 2. tura kalıyor.
640xauto.jpg

Kaynak: Mynet

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Bunu şeye benzettim Fenerliler kızmasın (bende fenerliyim bu arada)ama sezon başında hep fener şampiyon olur ama sezon sonunda bir bakarsın feb-nerin esamesi okunmuyor.
Ben Cumhur ittifakının oy oranını %53 ila 55 arası görüyorum, başkanlık seçimi ilk turda biter yani.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bunu şeye benzettim Fenerliler kızmasın (bende fenerliyim bu arada)ama sezon başında hep fener şampiyon olur ama sezon sonunda bir bakarsın feb-nerin esamesi okunmuyor.
Ben Cumhur ittifakının oy oranını %53 ila 55 arası görüyorum, başkanlık seçimi ilk turda biter yani.
On numara yorum olmuş, aynen katılıyorum. Benim öngörümde bu şekilde.

Blue Stack

Doçent
Reaksiyon puanı
253
Bende anketler ne sonuç çıkarsa çıksın güvenmiyorum. Kim hangi taraftaysa her seçimde onu öne çıkarıyor çünkü. Kimse kaybediyoruz demez.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Doğru aynen :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
chpli milletvekillerinin deyip de gerçekleştiği bir sözü var mı :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet bu dediğin chp içinde olabilir, kk nin koltuk gidebilir ?
Ciddi manada. RTE sandıkta düştüğünde. AKP taraftarlarının tepkisini merak ediyorum.
Bir diğer merak ettiğim yalanlar ortaya çıktığında ve biz bunları yüzünüze vurduğumuzdaki tepkiniz. :D :D
Siz savunduğunuz şeyde benim kadar emin misiniz? :D

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Muharrem İnce %30'u, emin olmamakla beraber Meral Akşener %10'u geçecektir eğer seçim şaibeli olmazsa tabi; Evet-Hayır'daki mühürsüz oylar, trafoya kaçan kedi gibi.

M3ric

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Yazik mhp'ye. Bahceli o hale dusurdu ki partiyi pkklilar bile %250 fazla oy aliyorlar.

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Muharrem İnce %30'u, emin olmamakla beraber Meral Akşener %10'u geçecektir eğer seçim şaibeli olmazsa tabi; Evet-Hayır'daki mühürsüz oylar, trafoya kaçan kedi gibi.
Merak etmeyın o bahsettiğiniz oy çalma işleri tam chp nin mesleği, şayet ak parti oy çalarak kazanma yoluna gitseydi çoktan izmir , şişli, bakırköy vs bizde olurlardı. 16 yıldır dikdatör dediğiniz adam bir izmiri bile kazanamadı. Siz sadece yenilgiye kılıf ve bahane bulmak için bunları dillendiriyorsunuz.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Merak etmeyiniz geçmişte olduğu gibi Açık oy Gizli sayım bu dönemde olmaz. Zaten dün KK açıkladı sandık güvenliğini sağladık. Her şey kontrol altında dedi. Her seçimde yakalanan 35 AC 9019 plakalı araç bu seçimde de yakalandı. Keşke yakalanmasaydı tek kurtuluşumuz buydu ama dur bakalım Allah büyük...

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Ben sadece örnek verdim, hemen saldırıya geçmişsiniz. Sanki seçimler kusursuzmuş gibi savunuyorsunuz. Seçimlerin kusursuz olduğuna düşünen, aklını kullanan hiçbir insan inanmaz; boş yapmayın. Yenilgiye kılıf uydurmak gibi bir amacım yok, sizin görmek istemediğiniz gerçekler bunlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...