3-4 yıl sıkıntısız, sorunsuz kullanabileceğim telefon önerisi!

Bu konuyu okuyanlar

Rcg21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet En Az 3 4 Sene Sıkıntısız Sorunsuz Götürecek 2500TL ve altı Telefon Önerileriniz Nelerdir ? (Aklımda iPhone 6S Var Düşünceleriniz Nelerdir)

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Xz1
Nokia 8
Xz premium (kendim kullanıyorum memnunum)
İphone 6s alınmaz.Cihaz 2015 yılında çıktı ve kamerası bataryası günümüz cihazlarından geri

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Xiaomi mi 7'yi bekle derim.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Evet En Az 3 4 Sene Sıkıntısız Sorunsuz Götürecek 2500TL ve altı Telefon Önerileriniz Nelerdir ? (Aklımda iPhone 6S Var Düşünceleriniz Nelerdir)
Şöyle bişey var sadece iphone 34 yıl kullanılır diye düşünülüyor bu yanlış. Sağlam ve üst seviye bir cihaz alındığında ve temiz kullanıldığında android de 3 4 yıl götürür

Örn xperia xz1 ve xz permium
Nokia 8
İthalat olarak
Oneplus 5t
Xiaomi mi 6
Htc u11
Arkadaşımda xperia z var hala kullanıyor giç garantilik durum olmadı

---- Mesajlar birleştirildi ----

İos olsun istiyorsan iphone 7 2700tl yece bulunabiliyor tr garantili

Son düzenleme:

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Bu telefonların yanında NOTE FE de olabilir

Note fe de olmalı bence
Şöyle bişey var sadece iphone 34 yıl kullanılır diye düşünülüyor bu yanlış. Sağlam ve üst seviye bir cihaz alındığında ve temiz kullanıldığında android de 3 4 yıl götürür

Örn xperia xz1 ve xz permium
Nokia 8
İthalat olarak
Oneplus 5t
Xiaomi mi 6
Htc u11
Arkadaşımda xperia z var hala kullanıyor giç garantilik durum olmadı

İos olsun istiyorsan iphone 7 2700tl yece bulunabiliyor tr garantili

Son düzenleme:

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Son düzenleme:

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
OnePlus 5T Kaliteli bir cihaz bence alınabilir çok güzel... 3, 4 değil de belki 2, 3 yıl götürebilir..

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Meizu Pro 7 işinizi görür diye düşünüyorum

Teknoloji severiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
xz1 oneplus5t mi6 3-4 yıl rahat götürür benim tercihim 5t olurdu. 6s 2 seneden fazla götürmez

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Mi 7 haziranda felan gelmesi zor. Önce Mi Mix 2s gelecek. Yakında EU'ya başlıyor shipmentlar...

TechnologyBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Ne kadar seveni az olsada sony öneririm. Xz premium ya da xz1. 5 yıl boyunca xperia z kullandım banamısın demedi. Benimle birlikte ıphone alan arkadaşım 3. Senesinde memnun olmadığı için cihaz değişti. Güzel kullanırsanız android sizi memnun eder.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ne kadar seveni az olsada sony öneririm. Xz premium ya da xz1. 5 yıl boyunca xperia z kullandım banamısın demedi. Benimle birlikte ıphone alan arkadaşım 3. Senesinde memnun olmadığı için cihaz değişti. Güzel kullanırsanız android sizi memnun eder.
Arkadaşım hala xperia z yi kullanıyor sıkıntısız

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
LÜTFEN BU YORUMU DİKKATE AL! Bak kardeşim sen 4-5 yıl diyorsun.OnePlus ve Xioami bir kere ithalatçı garantili 4-5 yıl götüremezsin hem bunları bunlar marka değil.Bak sana rahat 4-5 yıl götüreceğin ve neredeyse ilk aldığın gibi performansı çok iyi,kamerası çok iyi olacak bir telefon önereyim. SONY XPERİA XZ1 daha büyüğünü istersen xzp cevabını bekliyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Neden götüremezmiş? Mantıklı açıklaman yok boş konuşma bari.

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Konuda başka biri var mı?
Şu yorumu başkası mı yazdı?
''Bak kardeşim sen 4-5 yıl diyorsun.OnePlus ve Xioami bir kere ithalatçı garantili 4-5 yıl götüremezsin hem bunları bunlar marka değil''
2-3 yıl kullanırsın ben kötü demiyorum fakat marka diye birşey vardır kardeşim herşey performans ile bitmiyor ve ithalatçı garantili birşey oldumu telefon gg ankaraya götürüp geri vermezler kullanmazsan farkını anlayamazsın.

Goktug14

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Resmi garantili olarak
XZ1
XZ1 Premium
Nokia 8

İthalatçı olarak
Oneplus 5T
Mi 6

M

Murat Burç

SDN Okuru
2-3 yıl kullanırsın ben kötü demiyorum fakat marka diye birşey vardır kardeşim herşey performans ile bitmiyor ve ithalatçı garantili birşey oldumu telefon gg ankaraya götürüp geri vermezler kullanmazsan farkını anlayamazsın.
Sony fanboyu olduğunu biliyorum. Kalkıp da burda bana markacılık yapma. Ne markasıymış yahu o? Boş laf.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
LÜTFEN BU YORUMU DİKKATE AL! Bak kardeşim sen 4-5 yıl diyorsun.OnePlus ve Xioami bir kere ithalatçı garantili 4-5 yıl götüremezsin hem bunları bunlar marka değil.Bak sana rahat 4-5 yıl götüreceğin ve neredeyse ilk aldığın gibi performansı çok iyi,kamerası çok iyi olacak bir telefon önereyim. SONY XPERİA XZ1 daha büyüğünü istersen xzp cevabını bekliyorum.
Katılıyorum nasipse bu ay bende xz1 alacağım testlerde note8 den ve kararlı

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Katılıyorum nasipse bu ay bende xz1 alacağım testlerde note8 den ve kararlı
Ben de 1 ay sonra alacağım kardeşim performansın yanında kamerası ses sistemi de güzel ve en güzeli dayanıklı ve stabil.Bir kardeşim sony fanboyusun diyor tövbe esteğfirullah biz burada konuyu tartışıyoruz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Basbaya belli Sony fanboyu olduğun. XZ1 ve XZP en alınabilecek model dersin anlarım. OnePlus veya Xioami götürmez demek onlar marka mı demek ne demek? Neye dayanarak söylüyorsun bunu? Ne sürebilirsin ortaya? Hiçbirşey.

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Basbaya belli Sony fanboyu olduğun. XZ1 ve XZP en alınabilecek model dersin anlarım. OnePlus veya Xioami götürmez demek onlar marka mı demek ne demek? Neye dayanarak söylüyorsun bunu? Ne sürebilirsin ortaya? Hiçbirşey.
2-3 yıl kullanırsın diyorum 4-5 yıl götürmez diyorum senin de götürebileceğine dair bir kanıtın yok ve bunlar ithalatçı garantili telefon kırıldı mı? Al sana 500 tl Bu söylediğim şey kişiden kişiye değişir kanıtlayamaz zaten bu bir kişisel yargıdır. Zaten bilinse herkes o telefonu alır.Lütfen artık boş yapma çok saçma konuşuyorsun kardeşim herkes fikrini belirtir sen ortaya süremezsin diyorsun seninle daha fazla muhatap olmak istemiyorum yaptığın saçmalık ve sony fanboyu değilim ıphone daha güzel samsung daha güzel ama fiyat/performans anlamadın gitti be kardeşim neden böyle yapıyorsun?

M

Murat Burç

SDN Okuru
2-3 yıl kullanırsın diyorum 4-5 yıl götürmez diyorum senin de götürebileceğine dair bir kanıtın yok ve bunlar ithalatçı garantili telefon kırıldı mı? Al sana 500 tl Bu söylediğim şey kişiden kişiye değişir kanıtlayamaz zaten bu bir kişisel yargıdır. Zaten bilinse herkes o telefonu alır.Lütfen artık boş yapma çok saçma konuşuyorsun kardeşim herkes fikrini belirtir sen ortaya süremezsin diyorsun seninle daha fazla muhatap olmak istemiyorum yaptığın saçmalık ve sony fanboyu değilim ıphone daha güzel samsung daha güzel ama fiyat/performans anlamadın gitti be kardeşim neden böyle yapıyorsun?
TR garantili cihaz kırıldığı vakit kaç TL'ye yapılacak? Hadi bunun cevabını ver. XZP'nin ekranını kaç TL'ye yaptıracaksın?
İkincisi ise hangi kanıtla götüremez diyorsun? Onu da açıkla.
Boş konuşan saçmalayan sensin.