9.800 TL'lik Huawei Mate RS tantıldı!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
huawei-mate-rs-ozellikleri-ve-fiyati-2.jpg

https://shiftdelete.net/huawei-mate-rs-ozellikleri-ve-fiyati

Huawei gerçekleştirdiği etkinlikte Huawei P20 ve P20 Pro'yu tanıtırken asıl bomba Porsche Design Huawei Mate RS oldu! İşte inanılmaz özellikleri ve 512 GB depolaması ile öne çıkan telefonun detayları!

:: Cihazı nasıl buldunuz? Yorumları alalım!

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ne bu uçuyormu? Neden bu kadar pahalı.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Sınırlı sayıdadır öyle herkesin alması için değil zaten bakmayın çıkartıyorlar ama özel satış olur bu tarz ürünler

Kalemsiz_YaZaR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir mate 10 pro kullanıcısı olarak kesinlikle alırdım. Şu an gücüm yetse hiç düşünmezdim. Mate 10 proya da sizin inceleme videonuzdan sonra karar verdim. İyi ki huawei almışım başka markalarla paramı ziyan etmemişim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir mate 10 pro kullanıcısı olarak kesinlikle gücüm yetseydi satın alırdım. Sizin inceleme videonuzu izledikten sonra mate 10 pro satın aldım. Hatta satın aldığım mağazaya direk telefonu satın almak için gitmiştim, satıcı çocuk beni vazgeçirmek için elinden geleni yaptı ama ben mate 10 pro almak için gitmiştim. İyi ki mate 10 pro almışım. Yaklaşık 2 ay oldu inanılmaz derecede memnunum cihazdan. Teşekkür ederim :))

Son düzenleme:

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Neden yeni nesil telefonlar konut fiyatlarıyla yarışıyor. Basınca yatak falan mı oluyor nedir yani?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Bunun sarj aletini kaybetsek, ne olur bilemiyorum :D