Avengers Infinity War Fragmanı Üzerinden Tahminlerimiz.

Bu konuyu okuyanlar

Talay Gürsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Ha geldi ha gelecek derken nihayet Infinity War fragmanına kavuştuk. Fragman nasıl, gaza geldik mi, Mayıs ayı gelir mi, kimler ölecek, kimler kalacak? Hepsi videomuzda.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Film Muhteşem'e benziyor efsane bir seri olacakmış gibime geldi açıkçası bu sefer Galaksilerinin koruyucuları da orada olduğuna göre oldukça efsane olacak

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
DC'nin başarısızlığının sebebi bana kalırsa bazı şeylerde çok fazla acele etmesi.
İnfinity War Fragmanı'na gelirsek de bu iki film eski Yenilmezlerin maalesef sonu en azından emeklilik sebebi.
Gönül isterdi ki kontratlar bitmesin :D ama videoda da belirtildiği gibi bi yerden sonra kabak tadı vermeye başlaya bilir, olayı zirvede bırakmaları cidden çok iyi en azından dönüp arkamıza baktığımızda vay be diyeceğimiz daha güzel şeyler kalmış olur.
Önceki fragmanlarda da olduğu gibi bu fragmanda da gizlenmiş bazı şeyler olabilir yani gördüklerimizle direkt yorumlar yapmamız ne kadar doğru olur ?
Çoğu şey hala teori zaten.
Bana kalırsa ilk film büyük hüsran ve bekleyişle son bulur gibime geliyor bir de artık emekliye ayrılacak karakterler için marvelın gişe kaybına uğramaktansa evren daha farklı bi hal alır , onlardan sonra nasıl devam edecek mantığıyla herhangi bi sorun yaşamadan devam edeceklerini düşünüyorum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bu arada film tam olarak ne zaman vizyona girecekti

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
abd'den 1 hafta önce Türkiye'de 27 Nisan'da vizyona girecek.

Cptapo

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Fragmanı izledim ve fragmanın güzel olduğununa kanaat getirdim. Ama filim iyimi olur bilemem.