İphone SE 64 Gb Durduk yere şarjı bitiyor.. !!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
17
arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi . gece yatarken örneğin %60 da bıraktıgım cihazımı sabah aldıgımda şarjının %50 cıvarında kaldıgını gözlemliyorum sizce bu normal mi yoksa bir sorun var mıdır cihaz daha 5 aylık tecrübelerinizi paylaşırsanız çok seivnirim iyi forumlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi . gece yatarken örneğin %60 da bıraktıgım cihazımı sabah aldıgımda şarjının %50 cıvarında kaldıgını gözlemliyorum sizce bu normal mi yoksa bir sorun var mıdır cihaz daha 5 aylık tecrübelerinizi paylaşırsanız çok seivnirim iyi forumlar
Normal değil. Servise götürmeni tavsiye ederim.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Vakit geçirmeksizin ve müdahale edilmeksizin direk servise yollayın.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Apple destekten çalışanlarla sohbet ettim test yaptırdılar bana donanımınız gayet sağlıklı görünüyor bu tür düşüşler normal dediler forumlarda insanlar normal değil diyorlar nr yapacağımı şaşırdım
Bir müddet daha kullanın sürekli izleyin bakalım elde ettiğiniz düşüş verilerinde artış oluyor mu? Oluyorsa yetkili servis ile irtibata geçin bence. Yeni cihazda bu düşüş olmamalı bence.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu düşüş normal değil.
Herşeyi kapatıp dene birde. Wifi hücresel GPS hepsini kapatarak dene bakalım

Reaksiyon puanı
17
Bu gece yatarken uçak moduna alacağım sonuçları paylaşacağım inşallah

Reaksiyon puanı
17
Ddqb2Z
Binada paylaşayım 100 den 99 a inme süresi
--- Gönderi Güncellendi ---
IMG_0156.PNG

Reaksiyon puanı
17
Gece 12 de %95 ve gücresel veri kapalı olarak bıraktım sabah 6 7 gibi %90 olduğunu gözlemledim ...

Reaksiyon puanı
17
valla iphone dan sogudum ... üste 150 verip s7 edge 1 aylık cıhazla takas ettim beyler iyi mi yaptım kötü mü yapptım bşlmiyorum ama yaptım ....