Telefon önerirmisiniz ? Bütçem ortalama 1000 TL

Bu konuyu okuyanlar

Hipokampüs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba.Orta seviye bir telefon alıcam ama telefon konusunda pek bilgim yok bu yüzden yardımınızı istiyorum.
-kamerası ve video çekerken mikrofonun aldığı ses benim için önemli.Özellikle arka kamera.
-Şarjının ortalama 1,5-2 gün gitmesi benim için yeterli.Sosyal medyayla aram yok,sanırım sadece Whatsapp yüklerim.
-Sürekli yeterli hafıza yok diye kafamın etini yiyen bir telefonla uğraşmak istemiyorum :(/
-İçinden çıkan aksesuarların kaliteli olması(özellikle şarj aleti kulaklığı kendim alabilirim).
-Garantisi(İthalatçı garantili bir telefon almak istemiyorum).
-Kalem olursa güzel olur ama olmaması hiçbir eksi yaratmaz.
-Aynı şekilde radyo olmasıda benim için bir artı ama olmaması sorun yaratmaz.
-Ekran parlaklığı,özellikle geceleri en kısığada getirsem benim gözümü yoruyor.Bu yüzden forumlarda ekranı fazla karanlık yazılan telefonlar benim için pek sorun değil.
-Oyun performansı benim için önemli değil çünkü mobilde oyun oynamıyorum.
-Çift sim kart olması benim gerçekten hiçbir işime yaramaz,olmasa daha iyi.
-Tasarımının ağır ve kaba olması benim için sorun değil.Koyu renk seçeneği olması yeterli.
Sanırım son olarakta internet arayüzünün akıcı olması.LG(LG G4 Stylus)'nin internet arayüzünü beğenmedim.Genellikle internetten birşeyler araştırırken aynı anda çok fazla sekme açar ve karşılaştırarak okurum.Sekmeler arasında hızlıca dolaşabileceğim bir telefon olması lazım.

Çok fazla şey listelediğimin farkındayım,sadece içimde kalmaması için aklımdaki herşeyi yazdım.Şimdiden teşekkürler :D

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
222
Xiaomi redmi note4x ithalatçı istemiyorum demişsin ama bi bak derim şiddetle tavsiye ediyorum batarya vs seni memnun eder

Hipokampüs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi redmi note4x ithalatçı istemiyorum demişsin ama bi bak derim şiddetle tavsiye ediyorum batarya vs seni memnun eder
Cidden sağlammış.Ama dediğim gibi,büyük ihtimalle almıcağım bir telefon.Sen kullanıyomusun yoksa sadece özelliklerine bakarakmı önerdin ?

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
general mobile gm5 plus bakabilirsiniz

Hipokampüs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
General mobile'a karşı nedenini bilmediğim bir önyargım var ama gm5plus ismine forumlarda da sıkça rastladım,not ettim.Teşekkürler

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Gm5 plus güzel telefon ama siyah almayın berbat duruyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hoparlörünü toptan beğenmediğim gerisinde iyi olan mi5s'i al derim .
S7 kullanan ve bu mesajı kardeşinin mi5sinden yazan biri olarak söylüyorum .