Huaweı P10 Samsung S8

Huaweı P10 Samsung S8

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

By Ahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba değerli arkadaşlar uzun süre Ios kullandım 3s den 6s kadar. Simdi android yazılımlı cihaza geçişyapmak istiyorum uzun süre incelemede bulundum ve geldiğim iki marka da takılı kaldım.
Sizlerin fikirlerinizi ve görüşlerinizi almadan karar vermek istemedim. Ve küçükte bir anket hazırladım oylama yaparsanız sevinirim.
Sizce Huaweı P10 mu alayım, Samsun S8 mi? Fikirleriniz benim için önemli şimdiden teşekkürler..

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Kamera performans ekran kasa kesinlik sana S8 öneririm.Tasarım zarif bir cihazdır.Seni üzeceğini düşünmüyorum.;)

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Kamera performans ekran kasa kesinlik sana S8 öneririm.Tasarım zarif bir cihazdır.Seni üzeceğini düşünmüyorum.;)
Geri de çok bir seçenek kalmadı sanırım kardeş :)
Merhaba değerli arkadaşlar uzun süre Ios kullandım 3s den 6s kadar. Simdi android yazılımlı cihaza geçişyapmak istiyorum uzun süre incelemede bulundum ve geldiğim iki marka da takılı kaldım.
Sizlerin fikirlerinizi ve görüşlerinizi almadan karar vermek istemedim. Ve küçükte bir anket hazırladım oylama yaparsanız sevinirim.
Sizce Huaweı P10 mu alayım, Samsun S8 mi? Fikirleriniz benim için önemli şimdiden teşekkürler..
bu bir tartışılmaz konu kesinlikle s8 şimdi piyasanın en iyi telefonu note8 çıkana kadar tahta sen bak demiş Samsung

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Apple eyidir,hoştur ama benana. :D
Ben iPhone 6s kullanıcısıyım sırf boyutundan dolayı Plus almadım bu apple şarj süresini uzatmadığı sürece yazık bence sabah işe çıkıyorum gün için de telefonu şarja takmayım akşm dönüşte bazen şarj bitiyor bazen de can çekişiyor yani bir telefonu 3000 tl para verip böylebirşeyle uğraşmak can sıkıntısı

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Ben iPhone 6s kullanıcısıyım sırf boyutundan dolayı Plus almadım bu apple şarj süresini uzatmadığı sürece yazık bence sabah işe çıkıyorum gün için de telefonu şarja takmayım akşm dönüşte bazen şarj bitiyor bazen de can çekişiyor yani bir telefonu 3000 tl para verip böylebirşeyle uğraşmak can sıkıntısı
İşte bir gün herkesi Samsung cu yapacağım belki akşama doğru 15:30 gibi felan şarjı biter iphone ama samsung S7 edge var bende akşam 21:00 gibi 22:00 şarja koyuyorum.ŞArj konusun da 1 yıla yakın oldu hala üzmedi.Sağolsun. :D

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
İlle de Huawei ise Mate10 bekle, 2017 sonunda tanıtılır. Ocak şubat aylarında Türkiye'de olur. Android telefonlar arasında rakipsiz olacağına inanıyorum.
Mevcut telefonlar içerisinde ise U11, Xperia XZ premium ve S8 var. Gerisi fasafiso. Elmadan ayrılıyorsan XZpremium'u tercih edebilirsin.

ErceKerim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
S8'i elinde tutuğun anda iyiki almışım diyeceğini düşünmekteyim.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
İşte bir gün herkesi Samsung cu yapacağım belki akşama doğru 15:30 gibi felan şarjı biter iphone ama samsung S7 edge var bende akşam 21:00 gibi 22:00 şarja koyuyorum.ŞArj konusun da 1 yıla yakın oldu hala üzmedi.Sağolsun. :D
Aynen aynen sonra birden yavaşlamaya başlasın s7, sonra mahkemelerde uğraş hakkını ara.
Neyse konuşmayacağım fazla samsungboylar gelmesin.uzaklasıyorum konudan

By Ahmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
--- Gönderi Güncellendi ---
Katılım da bulunan değerli arkadaşlarım teşekkürler. Gerek fikirletinizle gerek oylama ile yol gösterdiniz. Ve yarın Samsung S8 alıyorum kararını verdim. Teşekkürler...

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
--- Gönderi Güncellendi ---
Katılım da bulunan değerli arkadaşlarım teşekkürler. Gerek fikirletinizle gerek oylama ile yol gösterdiniz. Ve yarın Samsung S8 alıyorum kararını verdim. Teşekkürler...
dikkat edin hocam sakın düşürmeyin. arkası kırılır çok rahat. kılıf alın sağlam bi'tane

Yasin Akyol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi Çoktan Almışsındır Ama Yinede Yazayım;
Bende P10 Var Annemde S8 Var Kesinlikle P10 Derim. Çok İyi Cihaz Gerek Özellikleri Gerek Güncelleme Alması..

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bende P10 Var Annemde S8 Var Kesinlikle P10 Derim. Çok İyi Cihaz Gerek Özellikleri Gerek Güncelleme Alması..
Atı alan üsküdarı geçtide sen ciddi ciddi p10 un s8 den iyi olduğunu düşünüyomusun ?

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
S8 kullanmamış olsam da şunu rahatlıkla söyleyebilirim, P10 S8 ile yarışamaz. Berbat bir telefon değil kesinlikle ama S8 daha iyi bir cihaz. Uçurum gibi bir fark yoktur kesinlikle ama oyle.

Not: P10spor