Herkesin sevdiği ama sizin sevmediğiniz şeyler

Bu konuyu okuyanlar

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Başlık gayet açık herkesin sevdiği ama sizin sevmediğiniz şeyler vardır illaki. Örneğin; birisnin ağzını şapırdatarak yemek yemesine tahammül edemiyorum. Ya da hardal nasıl yiyorlar anlamıyorum.

Hadi dökülün bakalım =P

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
Biz'de bir notebook var ben harici klavye ve mouse kullanıyorum ama ev halkı o touch pad ve dahili klavye'yi çok seviyor ve pek kibar davranmıyorlar! Sanki bilgisayarı delecek gibi kütür kütür basıyorlar 100 kere söyledim biraz yavaş diye ama dinleyen yok...

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Evet o olay sıkıntı. Bende aynen senin gibi kullanıyorum ama Allah'tan evde kimse bilgisayarımla ilgilenmiyor =)

Reaksiyon puanı
41
Biz'de bir notebook var ben harici klavye ve mouse kullanıyorum ama ev halkı o touch pad ve dahili klavye'yi çok seviyor ve pek kibar davranmıyorlar! Sanki bilgisayarı delecek gibi kütür kütür basıyorlar 100 kere söyledim biraz yavaş diye ama dinleyen yok...
Bende Notebook û harici mouse ile kullanmayı seviyorum. Ama şu da var Notebook şarj olurken kolumu dayıyorum koluma elektrik çarpıyor hep

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Game of Thrones ve The Walking Dead'i sevmiyorum ama çoğunluk seviyor. Ben de çoğunluğu çıldırtmak için duyduğum spoilerları yayıyorum.

lordare

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,594
Metin2'yi de sevmezdim

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Lol hiç sevmem.Kedilerden nefret ederim. :D

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Lol, Dota, Metin2 gibi zamanının oyunları. Game of Thrones, The Walking Dead gibi diziler. Günümüz popüler her yerde çalan ama pekte sanatsal değeri olmayan anlamsız boş gümbür gümbür yaz şarkıları.

MoMoLa

Asistan
Reaksiyon puanı
50
[emoji342] izlerken uyumak. Sevmemek değilde, asla [emoji342] izlerken uyuyamam. Ya uyurum ya da izlerim.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
GTA sevmiyorum, internette en sık duyduğum soru GTA5 açar mı ?
Windows'u sevmiyorum her yerde Windows PC'ler.
Televizyonu sevmiyorum evimde dev ekran 3D TV var. 2560x1920 çözünürlüklü, daha önce bilgisayarımı bağladığımdan biliyorum.
Herkes Game of Thrones, The Walking Dead'den falan bahseder, ben Boruto'nun her hafta yeni bölümünü bekliyorum.
Herkes futbol fanı olmuş, benim hiç eğlenmediğim bir spordur.
Herkes Kick Boks yada güreşçi, ben Wing Chun'cuyum.
Herkes Q klavye kullanır, ben F klavye.
Bir iki şey öğrenen ya bass gitar ya elektro gitar alır, ben akustik gitarımı seviyorum.
Herkes herkes, ben benim. Herkesin hayatına kimse karışamazsa, karışmayın olum bana :D

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
GTA sevmiyorum, internette en sık duyduğum soru GTA5 açar mı ?
Windows'u sevmiyorum her yerde Windows PC'ler.
Televizyonu sevmiyorum evimde dev ekran 3D TV var. 2560x1920 çözünürlüklü, daha önce bilgisayarımı bağladığımdan biliyorum.
Herkes Game of Thrones, The Walking Dead'den falan bahseder, ben Boruto'nun her hafta yeni bölümünü bekliyorum.
Herkes futbol fanı olmuş, benim hiç eğlenmediğim bir spordur.
Herkes Kick Boks yada güreşçi, ben Wing Chun'cuyum.
Herkes Q klavye kullanır, ben F klavye.
Bir iki şey öğrenen ya bass gitar ya elektro gitar alır, ben akustik gitarımı seviyorum.
Herkes herkes, ben benim. Herkesin hayatına kimse karışamazsa, karışmayın olum bana :D
sen vs türk milleti :D

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Futbol da dahil çoğu spordan nefret ediyorum :) Yüzmeyi ve bisiklet sürmeyi seviyorum .

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
herkesin sevdiği benim sevmediğim bamya dışında arabesk müzik,pop müzik...