Evo Servis Garanti mi? Delta Servis Garanti mi?

Bu konuyu okuyanlar

Quilliam

Doçent
Reaksiyon puanı
86
Xiaomi mi5s almaya düşünüyorum ancak hepsiburadadan evo garantili geliyor gitti gidiyordan delta garantisiyle geliyor. Sizce hangisi güvenilir birde Xiaomi türkiye sitesinde gittidiyor cepport satıcısını gösteriyor. Sizce hangisi daha güvenilirdir_

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Xiaomi mi5s almaya düşünüyorum ancak hepsiburadadan evo garantili geliyor gitti gidiyordan delta garantisiyle geliyor. Sizce hangisi güvenilir birde Xiaomi türkiye sitesinde gittidiyor cepport satıcısını gösteriyor. Sizce hangisi daha güvenilirdir_
Delta garantiyi çok duydum ama yine tam bir bilgisi olan arkadaşların cevabını bende merak ediyorum hatta bu mesajımı okuyan editörlerden ricam servisler hakkında bir konu açarlarsa çok iyi olur hangi ithalatçı firmada hangi servis daha iyi diye malum artan fiyatlardan dolayı artık ithalatçı daha mantıklı olmaya başladı @Hakkı Alkan @KeremEnginar @tolgacem

Akkurt.ibrahim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Delta garantiyi çok duydum ama yine tam bir bilgisi olan arkadaşların cevabını bende merak ediyorum hatta bu mesajımı okuyan editörlerden ricam servisler hakkında bir konu açarlarsa çok iyi olur hangi ithalatçı firmada hangi servis daha iyi diye malum artan fiyatlardan dolayı artık ithalatçı daha mantıklı olmaya başladı @Hakkı Alkan @KeremEnginar @tolgacem
Çok iyi olur bence

kazoo_44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evo BT bulaşma mümkünde Delta bi nebze daha iyi olabilir.

Reaksiyon puanı
13
Eğer hala almadınsa ki inşallah almamışsındır. Delta Servis kadar kötü servis olamaz.
Niye ?
Şöyle söyleyeyim cihazımı vereli 70 gün oldu ve teknik Servis raporunda yazan şey : "Parça Bekliyor".
Geri kalan yorumu size bırakıyorum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Delta daha iyi olabilir diye düşünüyorum

drift19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Delta daha iyi olabilir diye düşünüyorum
Kardeş kesinlikle ithalatçı garantili alma 205te LG g4 aldım teknoloji ne olacak sanki telefona dedim 2 bin TL her yerde 1650 mı ne o fiyata aldım anakart arızası verdi kronik olarak tüm g4ler Türkiye garantili olanlar yapıldı LG kabül etti hatasını zaten benim telefon 5 ay garantide bekledi parça bekliyoruz diye sonra da yapamadık dediler değişim kartı yolluyoruz aldığınız yerde değiştirin diye cepstar mı ne bir satıcıdan almıştım gittigidiyordan satıcı toz olmuş ortalıktan zaten bulunan imkansız siteden de ayrılmış yani delta servis pişmanlıktır kesinlikle yanaşma

Reaksiyon puanı
13
İthalatçı garantili telefon alma . Bozulmazsa sıkıntı yok ama bozulursa tamir başarı oranları cidden düşük.
www.sikayetvar.com sitesine bakman yeterli olacaktır.
Daha düşük özellikte al ya da biraz daha para ekle ama mutlaka resmi garantili al.
Bu arada xiamoi telefonların resmi garantisi yok bilgin olsun..

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Hepsiburadan al derim.Garanti bakımından değil bu arada olurda değişim gibi şeyler alırsan garanti üzerinden daha kolay olur.Olası bir durumda thh gidersin

Reaksiyon puanı
13
Hepsiburadan al derim.Garanti bakımından değil bu arada olurda değişim gibi şeyler alırsan garanti üzerinden daha kolay olur.Olası bir durumda thh gidersin
Tüketici Hakem Heyetine gitmek için tamirin 20 iş günü yani yaklaşık 1 ayı geçmesi gerekli.
Ayrıca hakem heyetinde yaklaşık 2- 6 ay süren süreç var. Ki ben bu süreci yaşıyorum.
O yüzden o sürede yeni telefon almak zorunda kalıyorsun . Tavsiye etmem ama herkes kendi kararını kendi verir.
Hepsiburada bu süreçte yardımcı olmuyor maalesef.

drift19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Tüketici Hakem Heyetine gitmek için tamirin 20 iş günü yani yaklaşık 1 ayı geçmesi gerekli.
Ayrıca hakem heyetinde yaklaşık 2- 6 ay süren süreç var. Ki ben bu süreci yaşıyorum.
O yüzden o sürede yeni telefon almak zorunda kalıyorsun . Tavsiye etmem ama herkes kendi kararını kendi verir.
Telefonun fiyatı belli bir limitin üzerindeyse tüketici hakem heyeti kararı tavsiye niteliği taşıyor baglayıcılıgı yok yani delta servis gibi ithalatçı firmalar uymuyor bu karara sadece öneri niteliği taşıyor diyorlar sonra sen hakem heyeti kararıyla tüketici mahkemesine gidiyorsun onu da kazanınca tabii onun da süresi var 1 yıl sonra yaklaşık hakkını alırsın o yüzden ithalatçı garantili kesinlikle tavsiye etmem

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
DELTA'nın sloganı " İŞİMİZE NASIL GELİRSE ÖYLE "

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Gittigidiyor'dan Cepport isimli satıcıdan Xiaomi Redmi Note 4 sipariş ettim. Sanırım Delta garantili oluyor. İnşallah sorun yaşamam.

Reaksiyon puanı
13
Telefonun fiyatı belli bir limitin üzerindeyse tüketici hakem heyeti kararı tavsiye niteliği taşıyor baglayıcılıgı yok yani delta servis gibi ithalatçı firmalar uymuyor bu karara sadece öneri niteliği taşıyor diyorlar sonra sen hakem heyeti kararıyla tüketici mahkemesine gidiyorsun onu da kazanınca tabii onun da süresi var 1 yıl sonra yaklaşık hakkını alırsın o yüzden ithalatçı garantili kesinlikle tavsiye etmem
Cihazda sorun yaşamamak için dua et . Cepport iyi niyetli ama Delta Servis'in raporuna bağlı olarak çalıştıkları için bazen birşey yapamıyorlar.
THH kararlarının bağlayıcı niteliği var ama eğer firma itiraz ederse üst mahkeme gidersin. Ki genelde itiraz etmiyolar.
Çünkü tekrar kaybederlerse ;
1.Mahkeme ücreti
2.THH kararından sonra geçen sürede yasal faiz hakkı
3. Ufak ta olsa tazminat hakkı.
Bunları ödemek zorundalar. O yüzden firma cep tel ücretini teknik servise fatura ettiğinden genelde itiraz etmez.
Kaldı ki Cepport bu konuda samimi bence.
İnşallah senelerce sorunsuz kullanırsın. Cepport yardımcı olmaya çalışır.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
25e626d18ba522f21d7f63e21d902f66.gif
bol bol içiniz...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kardeş kesinlikle ithalatçı garantili alma 205te LG g4 aldım teknoloji ne olacak sanki telefona dedim 2 bin TL her yerde 1650 mı ne o fiyata aldım anakart arızası verdi kronik olarak tüm g4ler Türkiye garantili olanlar yapıldı LG kabül etti hatasını zaten benim telefon 5 ay garantide bekledi parça bekliyoruz diye sonra da yapamadık dediler değişim kartı yolluyoruz aldığınız yerde değiştirin diye cepstar mı ne bir satıcıdan almıştım gittigidiyordan satıcı toz olmuş ortalıktan zaten bulunan imkansız siteden de ayrılmış yani delta servis pişmanlıktır kesinlikle yanaşma

Delta olunca telefonun rom atarken bir sorunun olunca gidip servise götürebiliyorsun bakıyorlar

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
Evet olmuyor ancak yukarıda arkadaşın dediği gibi bir sorun olmaz.
satıcı toz olmuş

Reaksiyon puanı
13
Evet olmuyor ancak yukarıda arkadaşın dediği gibi bir sorun olmaz.
Nasil olmaz Valla ben sorun yaşadım ve yaşıyorum da delta servis ile . Şikayetvar.com sitesinde son 1 senede 1000 den fazla şikayet var.
Cepport ayrı tutarım iyi niyetliler ama delta servis maalesef iyi niyetli diyemem
İsterseniz formu resim çekip göndereyim.kac gün olmuş sayarsınız.

drift19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Benim LG g4 7 ay delta serviste durdu sonra yapmadan yolladılar geri hakem heyetine dava açmıştık sonuç geldi ama cepstar diye satıcı yok piyasada gittigidiyordan ayrılış enson ürünü 2016da mı ne satmış bir adres telefon hiçbir şey yok keşke 250-300 daha fazla verseymişim de Türkiye garantili alsaymışım dedim resmi garantili g4lerin anakartları hep değişti ama ithalatçı olanların g4ler hep ellerinde patladı çünkü kronik bir sorundu bu anakart olayı

Reaksiyon puanı
13
Benim LG g4 7 ay delta serviste durdu sonra yapmadan yolladılar geri hakem heyetine dava açmıştık sonuç geldi ama cepstar diye satıcı yok piyasada gittigidiyordan ayrılış enson ürünü 2016da mı ne satmış bir adres telefon hiçbir şey yok keşke 250-300 daha fazla verseymişim de Türkiye garantili alsaymışım dedim resmi garantili g4lerin anakartları hep değişti ama ithalatçı olanların g4ler hep ellerinde patladı çünkü kronik bir sorundu bu anakart olayı
O zaman ücreti servis ödüyor diye biliyorum.
Araştır istersen

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Delta adını görünce direk LG akıllı telefonlarında mağduriyet yaşamış insanlar geliyo direk aklıma başka bi yorum yapmak olmazdı heralde

Son mesajlar