Xiomi mi5

Bu konuyu okuyanlar

Ahmetgungor00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sayın üyeler ve sdnd ailesi. Sizlere danışmak istediğim bir konu vardı. Geçen günlerde xiomi mi5 almaya karar verdim. Çok güzel bir telefon olduğunu gördüm. Ancak teknoloji mağazalarında olduğunu göremedim. Bu telefonu en güvenilir nerede alabilirim ve Türkçe dil desteği var mı acaba. Yardımcı olursanız sevinirim... Şimdiden teşekkürler :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hepsi burada , gitti gidiyor - satıcı: cepporttan alabilirsin almışken eger videolarin sarsıntılı olması senin için sorun değilse mi5s al

Ahmetgungor00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mı 5 sarsıntılı mı oluyor ki. Bu arada Türkçe dil desteği var mı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mı 5 sarsıntılı mı oluyor ki. Bu arada Türkçe dil desteği var mı
Ois videoda sarsıntıyı önleyen bir parça bu mi5de var mi5sde yok bu yüzden mi5s daha sarsıntılı videolar çekiyor ama kamera sensörü daha iyi yani görüntü kalitesi daha iyi bu yine fotoğraf tarafında lehinize
İşlemci olarak da mi5s daha güçlü
Türkçe dil desteği de var .

Son düzenleyen moderatör:

Ahmetgungor00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ois videoda sarsıntıyı önleyen bir parça bu mi5de var mi5sde yok bu yüzden mi5s daha sarsıntılı videolar çekiyor ama kamera sensörü daha iyi yani görüntü kalitesi daha iyi bu fotoğraf tarafında lehinize
İşlemci olarak da mi5s daha güçlü
Türkçe dil desteği de var .
Çok teşekkür ederim efendim.sagolun. Gerçekten fikirleriniz benim için çok önemli. :)

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Sayın üyeler ve sdnd ailesi. Sizlere danışmak istediğim bir konu vardı. Geçen günlerde xiomi mi5 almaya karar verdim. Çok güzel bir telefon olduğunu gördüm. Ancak teknoloji mağazalarında olduğunu göremedim. Bu telefonu en güvenilir nerede alabilirim ve Türkçe dil desteği var mı acaba. Yardımcı olursanız sevinirim... Şimdiden teşekkürler :)

N11 güvenilirlikte son nokta

Hepsiburada ve gittgidiyor