Oyun ağırlıklı Laptop için öneri ve yardımlarınız !

Bu konuyu okuyanlar

cangs119

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar.Başlıkta belirttiğim üzere daha çok ''oyun'' ağırlıklı bir laptop almak istiyorum. Bütçem maksimum 3.100 TL. Daha önceki açılmış forumdaki konuları okudum ancak karar vermek için içinden çıkamadığım 3 tane laptop arasında kaldım. Daha farklı önerilerinize de açığım.

1- Asus X550VX-DM324D i7-6700HQ 16GB 1TB 15.6 DOS
2- Asus X550VX-DM277DC i7-6700HQ 12GB 1TB 2 GB Vga 15.6 Dos
3- ASUS X550VX-DM254DC i7-6700HQ 8GB 1TB 4GB GTX950M 15.6 FreeDos
Kafamın karışıklığına bir çözüm bulursanız,yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Full_HD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Asus'un bu serisinde kronik sorunlar olduğu söyleniyor, bütçenizi 200 TL kadar arttırıp Monster'ın i5 7300HQ işlemcili GTX 1050 ekran kartlı modeline bir bakın derim.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Msı ya da monster bilgisayarlara bakmanı tavsiye ederim

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Oyun ağırlıklı laptoplar bunlar değil.
Oyun ağırlıklı laptoplar minimum 5.5 milyardan başlıyor.
O yüzden imkanınız varsa masaüstüne yönelin.

cangs119

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyun ağırlıklı laptoplar bunlar değil.
Oyun ağırlıklı laptoplar minimum 5.5 milyardan başlıyor.
O yüzden imkanınız varsa masaüstüne yönelin.
Hocam benim de masaüstü pc aklıma geldi fakat her zaman evde olabilen biri değilim ve masaüstü bilgisayardan biktim açıkçası:) o yüzden notebooklara yöneldim
--- Gönderi Güncellendi ---
Asus'un bu serisinde kronik sorunlar olduğu söyleniyor, bütçenizi 200 TL kadar arttırıp Monster'ın i5 7300HQ işlemcili GTX 1050 ekran kartlı modeline bir bakın derim.
Monster e de baktım fakat monsterde de ekran kartı evet çok güzel fakat işlemci olarak i5 olması biraz kafamı karıştırdı ayrıca monsterde cd dvd giriş yeri yok. Onu eklemek içiin de ekstra ücret alıyorlar. Benim için dvd girişinin olmaması eksi bir durum. Yoksa monstere çok baktım hatta kendim istediğim özelliklerle oynadım fiyatı 4.500tlyi geçer oldu :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Şimdi aklımda bir soru var. Sadecenotebook.com internet adresinin iletişim.bilgisindeki telefon numarasını aradım. Ofisinize gelip ürünü temin etmek istediğimi söyledim. Ödeme olarak da Yarısını nakit diğer yarısını da kredi kartı ile ödeyeceğimi söyledim. Pc yi görmeden almak istemiyorum. Malum elektronik bir şey bu ve onca ücret ödüyorsun. Bayanin bana verdigi cevap: Siz önce ödemeyi yapıyorsunuz sonra biz ürünü depomuzdan getirip size teslim ediyoruz. Ürünü önceden görme şansınız malesef yok dedi. Çok şaşırdım bu cümlelerine. Bir kaç internet sitesinde şikayetlere baktım bir kaç madur olan insan vardı bu konuda o siteden alışveriş yapan. Urun geldiginde Birinin laptopunun bazı tuşları calismiyormus , birinin laptop fani çalışmıyormuş, ötekinin ekranında pixel kaybı varmış vs. Demek istediğim şu ki ; bu durumun başka çözüm yolu yok mudur ? Ne yapmalıyım? Sonradan madur olup uğraşmaktansa, laptopu önce gormeyi öyle almayı tercih ediyorum bir müşteri olarak.

cangs119

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şimdi aklımda bir soru var. Sadecenotebook.com internet adresinin iletişim.bilgisindeki telefon numarasını aradım. Ofisinize gelip ürünü temin etmek istediğimi söyledim. Ödeme olarak da Yarısını nakit diğer yarısını da kredi kartı ile ödeyeceğimi söyledim. Pc yi görmeden almak istemiyorum. Malum elektronik bir şey bu ve onca ücret ödüyorsun. Bayanin bana verdigi cevap: Siz önce ödemeyi yapıyorsunuz sonra biz ürünü depomuzdan getirip size teslim ediyoruz. Ürünü önceden görme şansınız malesef yok dedi. Çok şaşırdım bu cümlelerine. Bir kaç internet sitesinde şikayetlere baktım bir kaç madur olan insan vardı bu konuda o siteden alışveriş yapan. Urun geldiginde Birinin laptopunun bazı tuşları calismiyormus , birinin laptop fani çalışmıyormuş, ötekinin ekranında pixel kaybı varmış vs. Demek istediğim şu ki ; bu durumun başka çözüm yolu yok mudur ? Ne yapmalıyım? Sonradan madur olup uğraşmaktansa, laptopu önce gormeyi öyle a
i5 ile i7 arasında fark çok yok :
alınası var.
Abra A5 V9.2 15.6" Gaming Laptop
Evet Allah için güzel bir oyun bilgisayarı ancak belirttiğim üzere bütçe 3100 tl :)

cangs119

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dün itibariyle Asus x550vx-dm324d 16gb laptopu almış bulunmaktayım. Bugün w10 sistemi kurulumu yaptıktan sonra oyun ağırlıklı incelemelerimi yapacağım kendi çapımda:)

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
525
sadecenotebook.com güvenilir bir site.Bende notebook aldım ordan , çevremdeki insanlar içinde aldım , tercih edebilirsiniz.