Xperia XZ Kamera Açınca Isınma Problemi?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum fakat internette bazı arkadaşlar video kayıt başlattıktan 2-3 dakika sonra fazla ısınma yaptığından kapanıyor diyorlar. Kimileri ben böyle bir sorun yaşamadım diyor. Ve ayrıca kameraya girince çok batarya yiyormuş. Arkadaşlar bu soruna internetten bakabilirsiniz. Sizce almalı mıyım?

Reaksiyon puanı
222
Her telefonda olduğu kadar bi ısınma kamerayı açınca telefon ısınır ve batarya hızlı biter telefona zarar gelmesin diye sony kapatıyor kendini kötü bişey yok yani kafana takılcak bi durum değil XZ güzel bir telefon alabilirsin.

Reaksiyon puanı
0
Her telefonda olduğu kadar bi ısınma kamerayı açınca telefon ısınır ve batarya hızlı biter telefona zarar gelmesin diye sony kapatıyor kendini kötü bişey yok yani kafana takılcak bi durum değil XZ güzel bir telefon alabilirsin.
Ama video kaydının 2-3 dakika sonra kapanması bence pek de normal değil...

Reaksiyon puanı
0
Ben Sony ile yapılan uzun çekimleri youtubede gördüm sorun oluşmuyor.XZ kulübüne git zor . Başka forumlardaki XZ kullanıcılarınada sorarsın.
Yani belki de patchlenmiştir, gidip bir elektronik mağazaya: "Eğer bir ısınma problemi çıkarsa size geri verebilir miyim?"
Veya "Burada ürünü dneeyebilir miyim?" desem izin verirler mi acep :) ?