[Canlı] Yapay Zeka GTA V'de Dehşet Saçıyor

Bu konuyu okuyanlar

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Sentdex” isimli Twitch kanalında canlı yayın yapan “Charles” adındaki bir nöral ağ botu, Los Antos’un sokaklarında terör estiriyor.

Twitch kullanıcıları an itibariyle canlı yayında bir yapay zeka botunun GTA 5 oynamayı öğrenirken Los Antos‘ta yarattığı kaosu izliyor.

Neutral

Müdavim
Reaksiyon puanı
179
Çok kontrolsüz, sürekli çarpıyor.

Diyelim kumsaldan gidiyor önün de sadece 1 kaya var gidiyor o kayaya çarpıyor. Yapay zeka yerler de hiç yapılamamış gibi duruyor sadece gitsin diye kodlanmış sanki. Özellikle direksiyon hakimiyeti sıfır. 100 metrede en az 10 arabaya çarpıyor. Belirli bir süre sonra oyun izleme zevki düşüyor.

Bayağı izledim halen izliyorum bunlarla çok karşılaştım ve mantıksızlık devam ediyor. Biraz daha izleyip kapatırım çünkü göz zevki kalmadı.

Son düzenleme:

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
İzlemeye dayanamıyorum çok sinir bozucu...

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Çok çarpıyor. :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Cidden çok kontrolsüz davranıyor. Denize uçuyordu biraz önce. Sonra da kayaya çarptı.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Çok kontrolsüz, sürekli çarpıyor.

Diyelim kumsaldan gidiyor önün de sadece 1 kaya var gidiyor o kayaya çarpıyor. Yapay zeka yerler de hiç yapılamamış gibi duruyor sadece gitsin diye kodlanmış sanki. Özellikle direksiyon hakimiyeti sıfır. 100 metrede en az 10 arabaya çarpıyor. Belirli bir süre sonra oyun izleme zevki düşüyor.

Bayağı izledim halen izliyorum bunlarla çok karşılaştım ve mantıksızlık devam ediyor. Biraz daha izleyip kapatırım çünkü göz zevki kalmadı.

İzlemeye dayanamıyorum çok sinir bozucu...

Çok çarpıyor. :)
--- Gönderi Güncellendi ---
Cidden çok kontrolsüz davranıyor. Denize uçuyordu biraz önce. Sonra da kayaya çarptı.

:D :D :D

Konu başlığına dikkat ederseniz durumu anlarsınız.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
the grudge'un oynaması gibi kahrerden tarzı var...