Lenovo K6 Note almayı düşünüyorum öneriniz nedir?

Bu konuyu okuyanlar

berkevb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese Merhabalar,

Başlık'ta ki gibi Lenovo K6 NOTE isimli telefonu almayı düşünüyorum. Kullanan veya öneren varmı ?

Eğer önermiyorsanız da bütçe olarak telefona denk (1000-1100 TL) arasında ürün önerebilir misiniz ?

Teşekkürler...

MarioMan531905

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Lenovo k6 note çok iyi bir telefon ses olsun yazılım olsun işlemciside iyi alınabilir telefon başka tavsiye istiyosan
zenfone 3 max ve p9 lite
büyük ekran istiyosan k6 note çok iyi :)

berkevb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi gibi Çin markalı telefonlar düşünmüyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Lenovo k6 note çok iyi bir telefon ses olsun yazılım olsun işlemciside iyi alınabilir telefon başka tavsiye istiyosan
zenfone 3 max ve p9 lite
büyük ekran istiyosan k6 note çok iyi :)

Asus 'un arayüzünü beğenmiyorum. P9 Lite vs K6 Note ne olur ? :D

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Xiaomi gibi Çin markalı telefonlar düşünmüyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---

Asus 'un arayüzünü beğenmiyorum. P9 Lite vs K6 Note ne olur ? :D
Android 6.0 ile hafıza kartı ile bellek hafızası birleşiyor. Yalnız altını çizerek söyluyorum her model bunu desteklemiyor !
Eğer huawei p9 lite 2017 desteklıyorsa ben Huawei derim. İşlemcisi 1100 lira için gayet yeterli. Kamera desen bence orta segmente göre güzel. Garanti bakımından huawei başarılı bir marka. Bence p9 lite 2017 alınabilir

MarioMan531905

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Lenovoda çin malıydı galiba :D Ama Genede Bir Servis Kaygısı Var Sanırım P9 Lite veya k6 note öneririm

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
K6 note 1000 lira bandinda tavsiye ettigim guzel modellerden biri. Birde bunun k5 note modelo var. Bir k5 biri k6 diye yadirgamayin. k5 note ile k6 note cikisi arasinda kisa bir zaman vae. Fark ise su k5 note mediatek chipset kullanirken k6 note snapdragon kullaniyor. Ram miktarlari ayni. Pil kapasitesi k6 note'un daha fazla. Ama oyunlarda k5 note daha basarili. Cunku mediatek hellio p10, k6 note daki snapdragon 430'dan daha gucli bir islemci.

Bu ikisi arasinda boyel bir karar verin. Oyun oynuyorsaniz k5 note, oynamiyorsaniz k6 note alin.

Gelelim alternatif urunlere. Bu fiyat bandinda.biliyorsunuz xiaomi mi5 var. Anlatmaya.bile gerek yok bu fiyat bandinin en iyisidir. Aklinizda olsun.

Birde tavsiye ettigim gm5 plus var. Oda android one oldugu icin. Yoksa eskidi yani. Yenisini cikarmalari gerekiyordu. K6 note ve mi5'in yaninda islemcisi dusuk kaliyor.

Bide asus zenfone 3 vardi sanirim bu fiyat bandinda. O cihaz guzel.bak. Tasarim kamera falan gayet iyi. İslemcisi de sd430 idi k6 note daki gibi. Ama yanlis hatirlamiyorsam o cihaz 2gb ram'e sahipti. Alirken bi bakin. Ulkemizde 2gb ram'li varyasyon satiliyorsa almayin. 2gb ram'li cihaz alinmaz.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
K6 note 1000 lira bandinda tavsiye ettigim guzel modellerden biri. Birde bunun k5 note modelo var. Bir k5 biri k6 diye yadirgamayin. k5 note ile k6 note cikisi arasinda kisa bir zaman vae. Fark ise su k5 note mediatek chipset kullanirken k6 note snapdragon kullaniyor. Ram miktarlari ayni. Pil kapasitesi k6 note'un daha fazla. Ama oyunlarda k5 note daha basarili. Cunku mediatek hellio p10, k6 note daki snapdragon 430'dan daha gucli bir islemci.

Bu ikisi arasinda boyel bir karar verin. Oyun oynuyorsaniz k5 note, oynamiyorsaniz k6 note alin.

Gelelim alternatif urunlere. Bu fiyat bandinda.biliyorsunuz xiaomi mi5 var. Anlatmaya.bile gerek yok bu fiyat bandinin en iyisidir. Aklinizda olsun.

Birde tavsiye ettigim gm5 plus var. Oda android one oldugu icin. Yoksa eskidi yani. Yenisini cikarmalari gerekiyordu. K6 note ve mi5'in yaninda islemcisi dusuk kaliyor.

Bide asus zenfone 3 vardi sanirim bu fiyat bandinda. O cihaz guzel.bak. Tasarim kamera falan gayet iyi. İslemcisi de sd430 idi k6 note daki gibi. Ama yanlis hatirlamiyorsam o cihaz 2gb ram'e sahipti. Alirken bi bakin. Ulkemizde 2gb ram'li varyasyon satiliyorsa almayin. 2gb ram'li cihaz alinmaz.
Hocam zenf3 vodafone'nin bazı tarifeleri ile 1280 1300 arası alanabiliyordu 2016 sonlarında ama şuan alınır mı bilmem. Hb de falan 1400 1500 arası

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Hocam zenf3 vodafone'nin bazı tarifeleri ile 1280 1300 arası alanabiliyordu 2016 sonlarında ama şuan alınır mı bilmem. Hb de falan 1400 1500 arası

O mubabbette yas. Mesela baska operatorden geciyon. Red10 normalde ne kadar 80 lira. Sen geciyon diye sana 40 lira yapiyolar. Sonra diyon bana bide zf3 verin 1350 liraya diyon. O zaman red10 80.liradan veririm diyo. Noluyo sen zf3'u ucuza aldin ama pakede ayda 40 lira fazla verdin 12-24 ayda sana ayni paraya geldi cihaz. vodafon'da ucuz tarifeye yok guzel kampanya veya cihaz. İlla yuseltiyolar hemen fiyatini oyle veriyolar.

berkevb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında 2-3 tane var ama alternatif çok yok. Sadece 1 tanesinde baya güzel anlatılmış.

Reaksiyon puanı
125
Huawei p9 lite 2017 modeline butce yetiyorsa daha iyi bir secim olur. Yoksa k6 note da iyi bir telefon ama k5'deki sorunlar olmazsa tabiki

berkevb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galeri indirirsin Google Play'den sıkıntı olmaz. Başka problem varmı K6'da ? Varsa bileyim şimdiden.

TamerA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu telefonu alalı 15 gün felan oldu ve çok memnunum telefonun arayüzü felan gayet güzel temaları çok güzel telefonda sizi aradıkları ekranı bile değiştirebiliyorsunuz. Galeri yok ama play store da gayet güzel galeriler var. Telefonun pil performansı telefonu tam doldurduktan sonra telefon ile hiç oynamazsak hiçbirşey yapmazsanız 2,5 günü felan zorlar bide bu telefonda yeni telefonlarda olduğu gibi üstün güç tasarrufu var ve bunu açıp hiç birşey yapmazsanız daha çok dayanıyor. Telefonu aldıktan hemen sonra ben android 7.0 a güncelledim. Eğer siz aldığınızda 7.0 değilse güncelleyin. ben bugüne kadar şu oyunları oynadım : injustice, mortal kombat X, Asphalt extreme ve Asphalt storm oynadım ve kasma yaşamadım.

CyberRex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ses Sıkıntısı Var Diye Duymuştum Ve Ayrıca P9 Lite 2017 Önerimdir :)

Trencher

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Bende aramada konuşurken sesin az gittiğini boğuk gittiğini duydum yoksa iyi telefon bence

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Zenfone 3 Laser
Bir bak araştır. K6 note sar degerleri cok yuksek bir telefon , tavsiye etmem.
Eğer batarya konusunda K6 note u düşünüyorsan Zenfone 3 laser batarya performansinda cok basarili. K6 note u aratmayacak sekilde