Spyware Doctor virus hakkında

Bu konuyu okuyanlar

_murat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaşlar bilgisayarımda no32,Windows defender,Windows live onecare bunların hepsı var scan yapıyorum hiç birşey çıkmıyor.Birde Spyware Doctor ile tarama yaptım tam 17 tane virus karşıma çıktı tehdıt özellikleri duşuk ve orta bunları nasıl sileceğim yoksa Spyware Doctor proğramı almamız için oyun içinde oyun mu yoksa ve buluyor ama temizelmiyor temızlemek için illakı abonemı olmamzı gerkıyor ve abone olmazssak bu viruslerı naıl silerım manuel mı otomatık mı bir yol gosterın ALLAH aşkına yahu

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Spyware doctor ücretli bir yazılım, bulduğu zararlıları temizlemek için satın alınması gerekir, ücretsiz olanlardan superantispyware yada asquared deneyebilirsin.

feyk06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ücretsiz ve kaliteli spyware proğramlarını
kullanabilirsin

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
spyware doctorun bulduğu o 17 tehtit muhtemelen basit cookie lerdendir. o kadar paniğe gerek yok. kalsalar da bi sorun çıkmaz. zaten kendisinin de deiği gibi basit dereceli cookiedir

erkek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaşlar bilgisayarımda no32,Windows defender,Windows live onecare bunların hepsı var scan yapıyorum hiç birşey çıkmıyor.Birde Spyware Doctor ile tarama yaptım tam 17 tane virus karşıma çıktı tehdıt özellikleri duşuk ve orta bunları nasıl sileceğim yoksa Spyware Doctor proğramı almamız için oyun içinde oyun mu yoksa ve buluyor ama temizelmiyor temızlemek için illakı abonemı olmamzı gerkıyor ve abone olmazssak bu viruslerı naıl silerım manuel mı otomatık mı bir yol gosterın ALLAH aşkına yahu

spyware terminator u kur yada aylarca yillarca kendini yor. piyasadaki en iyi ücretsiz program spyware terminator. herseyi var.

Yasko

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sen buldugu viruslerin karantinasını bize screen alsana kesin cokieleri uyarı vermiştir,bndede yapıyo bazen..bilgisayarında o kadar spyware olsaydı simdi buraya yorumda yazamazdn :D