Bu konuyu okuyanlar

uykucugergedan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Harry Potter'a yapılan bir hayli komik photoshop çalışmlarını bir videoda toparladık. Olumlu veya olumsuz yorumlarınızı esirgemeyin, iyi seyirler!

uykucugergedan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bir Harry Potter hayranı yani Haryy Potter Türkiye olarak bu çalışmayı Fanlara armağan ediyorum elimden geldikce daha fazla bu tarz içerik üretmeye çalışıcam. Umarım destek olursunuz!

Harry Potter severler Patronusların ne olduğu hakkında bilgi sahibidirler. Patronus büyüsü, Ruh Emiciler'den ve diğer karanlık yaratıklardan korunabilmek için yapılabilecek, saydam hayvan şeklinde oluşan bir büyü çeşididir. Yapldıktan sonra Ruh Emiciler ile yapan arasında bir kalkan vazifesi görür. Fakat doğru şekilde işlemesinin tek yolu mutlu şeyler düşünüp, gerekli büyülü sözleri söylemektir (Expecto Patronum).

uykucugergedan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba beyler bayanlar Harry Potter daha yaşamak ve yaşakmak için elimizden geleni yapıyoruz ve bir adım daha ileri gitmek için bu tarz videolar ile karşınızda olucam fikir ve görüşlere açığım daha fazla Harry Potter için takip edip desteklemeyi unutmayın!..

demirdmr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Güzel çalışma ben beğendim videoları..

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
pzY10Tmk.jpeg

Ahmethz

Müdavim