Galaxy S7 Nougat güncellemesi yayınlandı!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy S7 Nougat güncellemesi yayınlandı!

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için uzun süredir merakla beklenen Android Nougat güncellemesi nihayet yayınlandı. Detaylar haberimizde!

Hangi Android sürümünü kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:

Mehmetdemirok11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkiye Kulanicilari Icin Samsung Galaxy S7 7.0 Guncelesmesi Gelmedi

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Screenshot_20170117-161948.png

Gelen giden yok.

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Her hafta güncelleme geldi şeklinde haber yapıyorsunuz? Siz Türkiye'de hizmet veriyorsunuz, Avrupa için yabancı sitelerden takip yapıyoruz zaten! Bu konuda sıkıntılıyım Hakkı Bey'den bu konuda yardım talep ediyorum, bu iş bu şekilde olmamalı.. @Hakkı Alkan

Galaxy S7 için Android 7.0 Nougat çıktı! - ShiftDelete.Net

Üstte 12.01.2017 tarihli haberinizi bulabilirsiniz.

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Alında global samsung sitesinde Avrupa bölgesinde geçiyoruz ülke olarak ama ne hikmetse yine en sonlara kalıyoruz

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Daha dün nougat durduruldu diye haber yaptınız. Bugün yayınlandı diyosunuz. Bu nasıl bi habercilik. Sırf tık almak için haber yapar oldunuz

Bilal12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu samsung niye j7 2016 ya vermiyor bu guncellemeyi yada ne zaman verir mayıstami yoksa daha gecmi

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Daha amiral gemilere vermediler kaldiki j7 ye versinler

Davut Aycan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SDN KALMIŞSINIZ TARİH VERMİŞSİNİZ BENDE GÜNCELLEME BEKLİYORUM GÜYA DOĞRU BİLGİ VERİYOSUNUZ DİYE SİZİN VİDEOLARINIZA VE YAZILARINIZA AYIRDIĞIM ZAMANA YAZIK BENDE SİZE İNANIP KALKMIŞ CİDDİ CİDDİ SİZİN HABERLERİNİZİ VE YAZILARINIZI OKUYORUM BE. HARBİ YAZIKLAR OLSUN. SİZ HERHALDE TÜRKİYE'Yİ O GÜNCELLEME GELEN ÜLKELERLE KARIŞTIRDINIZ. BUNU ARAŞTIRIN İLK ÖNCE NEYSE ARTIK SDN YAYINLARINI DİKKATE ALIP NE İZLERİM NEDE YAZILARINIZI OKURUM SON. YAZIKLAR OLSUN BANGIR BANGIR BU YALAN HABERLERİ YAPANLARA.....

Son düzenleme:

sonerozkaynak

Asistan
Reaksiyon puanı
39
SDN KALMIŞSINIZ TARİH VERMİŞSİNİZ BENDE GÜNCELLEME BEKLİYORUM GÜYA DOĞRU BİLGİ VERİYOSUNUZ DİYE SİZİN VİDEOLARINIZA VE YAZILARINIZA AYIRDIĞIM ZAMANA YAZIK BENDE SİZE İNANIP KALKMIŞ CİDDİ CİDDİ SİZİN HABERLERİNİZİ VE YAZILARINIZI OKUYORUM BE. HARBİ YAZIKLAR OLSUN. SİZ HERHALDE TÜRKİYE'Yİ O GÜNCELLEME GELEN ÜLKELERLE KARIŞTIRDINIZ. BUNU ARAŞTIRIN İLK ÖNCE NEYSE ARTIK SDN YAYINLARINI DİKKATE ALIP NE İZLERİM NEDE YAZILARINIZI OKURUM SON. YAZIKLAR OLSUN BANGIR BANGIR BU YALAN HABERLERİ YAPANLARA.....
Sen haberi iyice okumamissin bu site genel olarak her gelişmeyi haber yapıyor. Türkiye'ye geldi diye başlık atmamış farkindaysan ve yavaş yavaş her telefona verilecek yazıyor boş yere haberi tam okumadan karalama yapmayin