YouTube Güncellendi

Bu konuyu okuyanlar

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Merhaba sevgili SDN Forum takipçileri,

YouTube Android uygulaması dün akşam saatlerde bir güncelleme aldı bu güncellemede gelen yeni özellikleri sizlerle paylaşmak istedim.

1. Yükle ve ya Kaydet düğmesi sayfanın en başına getirilmiş.
  2. Önceki video ve Sonraki video düğmeleri ile oynattığımız video ve önerilen videolar arasında geçişyapmamız sağlanmış.
Örneğin: Sihft Delete’nin YouTube kanalında bir video izliyorsunuz ve altta önerilen videolardan birine bastınız Önceki video düğmesine basarak azönce izlediğiniz videoya geri dönebilirsiniz. Sonraki video düğmesine basarak ise, önerilen videolar arasında sıra sıra ilerleyebilirsiniz.

1. Sıradaki başlığı ve altına otomatik oynat anahtarı eklenmiş. Bu anahtarı açık konuma getirirseniz sıradaki video izlediğiniz video bitince otomatik oynayacaktır.
Şimdilik gözüme çarpan yeni özellik bunlar arkadaşlar.

Sizinde gözünüze çarpan yeni özellik varsa yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hepinize keyifli paylaşımlar dilerim…

mendogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
otomatik oynatma güzel olmuş ama bide geçilemeyen reklam çilesi gelmiş

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
YOUTUBE guncellendı ve iphone 4 e destegını kestı malesef

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Seneye 4s desteği mi kesilecek?
İos 11 le iphone 4s inde pilini bitirecekler. Sanirim youtube ve daha bi cok uygulama destegini kesicek. 4s e sebep bi cok uygulama extradan onun cozunurlugune uygun uygulama tasarlamaya calisiyo performansi dusuk diye uygulamalar bi cok efekte. Feregat ediyo o yuzden sneye 4s inde isi bitti. İphon bole bi marka bende ios 6 yuklu iphone 3gs var ios 9 yuklu 4s den daha hizli. Her yeni bi surum cikardiginde apple bi onceki eski modeli cope attirmak icin ayni windows gibi bilerek telefonun fisini cektiriyor. Bak dunun efsanesi olan iphone 4 e suan masa ystunde gezinirken bile kasiyor.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
İos 11 le iphone 4s inde pilini bitirecekler. Sanirim youtube ve daha bi cok uygulama destegini kesicek. 4s e sebep bi cok uygulama extradan onun cozunurlugune uygun uygulama tasarlamaya calisiyo performansi dusuk diye uygulamalar bi cok efekte. Feregat ediyo o yuzden sneye 4s inde isi bitti. İphon bole bi marka bende ios 6 yuklu iphone 3gs var ios 9 yuklu 4s den daha hizli. Her yeni bi surum cikardiginde apple bi onceki eski modeli cope attirmak icin ayni windows gibi bilerek telefonun fisini cektiriyor. Bak dunun efsanesi olan iphone 4 e suan masa ystunde gezinirken bile kasiyor.
Evet.4S telefonuma daha geçen gün restore+ayarları sıfırla Yaptım.Aşırı bir değişiklik yok.9.3.5 yüklü.Bir daha iPhone almayı düşünmüyorum.

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Evet.4S telefonuma daha geçen gün restore+ayarları sıfırla Yaptım.Aşırı bir değişiklik yok.9.3.5 yüklü.Bir daha iPhone almayı düşünmüyorum.
illada iphone alacacak olursan iphone 5s en ufak bi kasma donma yoktur tam bır fıyat performans urunudur.

AMC

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Arka planda müzik çalmaya devam etse iyi olacakta.