Türk Telekom TT175 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
tt-175.jpg

02turk-telekom-tt175.jpg

Türk Telekom TT175 Teknik Özellikler

Ekran: 5.5 inç 1080p IPS ekran
Ağırlık / Kalınlık: 160 gram / 8.5 mm
İşlemci: 8 çekirdekli MediaTek MT6735
Grafik İşlemci: Mali-T720
RAM: 2 GB
Depolama: 16 GB / microSD
Ana Kamera: 13 Megapiksel
Ön Kamera: 5 Megapiksel
Batarya: 3000 mAh

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
hiç kullanan yok galiba ben yazayım bari babama aldırdım bunu kullanıyor memnun şuan...

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
hiç kullanan yok galiba ben yazayım bari babama aldırdım bunu kullanıyor memnun şuan...

Bölüm geç oldu ondan bir ara baya tercih ediyordu arkadaşlar şahsen fiyatına göre güzel telefon

aykutt13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba benim bir arkadaşımda tt175 var kendisi şu an Hindistan'da ve telefonunun wifi'si çalışmıyormuş. Açıldıktan bir süre sonra kendi kendine kapanıyormuş wifi. Ağları falan görmüyormuş. Sıkıntı çekiyor çok sorunun çözümünü bilen var mıdır?

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar merhaba benim bir arkadaşımda tt175 var kendisi şu an Hindistan'da ve telefonunun wifi'si çalışmıyormuş. Açıldıktan bir süre sonra kendi kendine kapanıyormuş wifi. Ağları falan görmüyormuş. Sıkıntı çekiyor çok sorunun çözümünü bilen var mıdır?
hard reset yapıp ardından cash'leri temizleyin düzelir...

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Şubat ta aldım pili falan çok iyi gayet hızlı memnunum bazen bazı şehirler de 4.5 G şebeke de az çektiğinden hafif bi ısınma oluyor sonra düzeliyor ben memnunum telefondan

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar bu kanal youtube ta bana ait TT175 ile alakalı bır kaç ip ucu vıdeosu var ilerıde fırsat olursa uygulama vıdeoları da çekıcem izlersenız sevinirim BRB

Denizlili deniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar size bi sorum olacak.zamanın gereği kızıma akıllı telefon aldım.tt 175 keşke almasaydım çünkü eşim ve ben ikimizde çalıştığımız için takip edemiyoruz kiminle yazışıyo kiminle mesajlaşıyo bilemiyorum.bir baba olarak endişeleniyorum malum tv de olsun internet te olsun bu konuda çok haberler çıktı.sizden ricam kızımın telefonunu yazışmalarını (mesaj, whatsapp, viber, tangove konuşmalarını ) vb takip edebileceğim önerebileceğiniz bi uygulama bi program varmı yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
İyi akşamlar size bi sorum olacak.zamanın gereği kızıma akıllı telefon aldım.tt 175 keşke almasaydım çünkü eşim ve ben ikimizde çalıştığımız için takip edemiyoruz kiminle yazışıyo kiminle mesajlaşıyo bilemiyorum.bir baba olarak endişeleniyorum malum tv de olsun internet te olsun bu konuda çok haberler çıktı.sizden ricam kızımın telefonunu yazışmalarını (mesaj, whatsapp, viber, tangove konuşmalarını ) vb takip edebileceğim önerebileceğiniz bi uygulama bi program varmı yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim.

Yasadışı dinleme ve izleme konusu sıkıntılı bir şey haberiniz olsun yasal değil yani kızınıza güvenmekten başka çareniz yok

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
kablosuza tıklayıp gelişmiş kablosuz ayarlarından passpoınt i işaretlesin olmazsa statik bağlantı yapsın el ile

barbo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ses konusunda sıkıntı yaşayanlar videoyu izlesinler

Son mesajlar